Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лебеді, до чого сниться лебеді уві сні

Граціозні і гордовиті лебеді уві сні вважаються символом взаємної любові і вірності. Те,, до чого сниться ця птаха, віщує сонником щастя і сприятливі зміни в будинку.

За версією сонника доктора Фрейда, сновидіння з лебедями, в польоті, в небі є хорошим символом, ототожнюють гармонійно розвиненої людини, без будь-яких сексуальних відхилень. Стріляти цю птицю уві сні — розкриває агресивну сприйняття сновидцем протилежної статі.

Які вони?

Згідно сонником Міллера, білі лебеді, що пливуть по тихій і спокійній водної гладі, відображають прекрасні перспективи і обіцяють приємні переживання наяву. Побачити чорних птах, що ковзають по чистій воді, віщує сумнівні задоволення.

Ще одне пояснення,, до чого сниться лебідь, мається на сонник Езопа. Так, на думку тлумача, який наснився образ символізує швидку зустріч з людиною володіє чистотою, величчю і граціозністю.

Побачити уві сні білого пернатого чоловікові, обіцяє знайомство з невинної дівчиною, яка наповнить життя сплячої людини новим змістом. Гордовита птах з чорною оперенням уві сні вважається передвісником чогось нехорошого. Ймовірно, найближчим часом Вас вразить лицемірство близької людини.

Згідно з тлумаченням Східного жіночого сонника, чорні пернаті уві сні, висловлюють прагнення сновідящего скуштувати заборонених плодів, а білі є провісниками удачі і гармонії в справах.

На думку цього ж тлумача, то,, до чого сниться сновидіння з мертвими лебедями, відображає пересичення сновидіння земними задоволеннями. Також, за версією інших сонників, мертві птахи обіцяють розчарування.

Кришталеві лебеді уособлюють крихкість мрії і сімейних відносин. Для дівчини таке бачення характеризує сумнівні переваги коханого. Наснилося, що по необережності Ви розбили кришталеву річ — грядуть позитивні зміни в сімейній сфері.

Інші деталі сновидіння

Бачити лебедя в оточенні качок або гусей, свідчить про те, що в реальному житті Ви недооцінюєте якоїсь людини, про що, згодом, будете сильно шкодувати.

Якщо приснилися маленькі лебедята, значить, наяву Вам доведеться випробувати невимовну радість і гордість за своїх дітей. Летить в небі пернатий, символізує необхідність відпочити від своєї другої половинки.

Спостерігати уві сні як летять в небі лебеді віщує приємні очікування, які незабаром здійснюватиметься. Деякі тлумачі пояснюють,, до чого сниться бачити, як летить лебедина зграя, майбутнім урочистою подією. Для незаміжньої дівчини приснилося бачення є символом майбутнього весілля.

Взаємодія з Птаха

Годувати лебедів хлібними крихтами передрікає вірність коханої людини. Кидати в них каміння — готуйтеся до великого розчарування, що може надовго відбити охоту знайомитися і заводити серйозні стосунки з протилежною статтю.

Спостерігати, як хтось кидається камінням у лебедину зграю, говорить про те, що найближчим часом надійна людина відкриє очі на одного з друзів або знайомих сновідящего. Не потрібно боятися такого бачення, оскільки Ви самі в змозі бачити хороші і погані сторони своїх товаришів.

Бачити в зоопарку лебедину сім’ю відображає потребу сновидіння в тиші і спокої. Підгодовувати лебедів чимось смачним — наяву вдасться уникнути великого засмучення, а також вказує про можливість пробачити одному його помилку.

Сонник лебеді, до чого сниться лебеді уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: