Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лабіринт — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Лабіринт може бути спорудою або малюнком. Це символ таємничості, загадковості, що має безліч різних тлумачень, часто суперечливих, іноді лякають. Таке ставлення до лабіринту виникло ще в ті часи, коли людина жила в печерах, які захищали, але викликали страх. Зазвичай лабіринт — засіб заплутати, збити подорожнього з дороги. У ньому є тупики, в яких потрібно знайти ключ або вирішити важку проблему. Є лабіринти без пасток, які ведуть по заплутаною, але єдиною доріжці, там немає необхідності вибору, розгадування загадок. При цьому подорожнього ведуть по максимально довгій дорозі: спочатку до центру, потім назад до периметру і т. д.

Такі лабіринти використовувалися в храмах для обрядів ініціації, а також для ритуальних танців — вони метафорично представляли переплетені орбіти Сонця і планет. Зображені на підлозі середньовічних католицьких церков, вони символізують «дорогу в Єрусалим», тобто паломництво до святих місць. Існує безліч пояснень символіки лабіринту. Зображення лабіринту на будинках мають значення відвертає біду амулета і є магічною формою, призначеної для захисту від ворожих сил і злих духів. Психологічне значення проходу через лабіринт: вузол, який потрібно розв’язати, небезпека, труднощі і доля.

Блукати уві сні по заплутаним ходам лабіринту говорить про те, що ви не задоволені своїм життям, вам здається, що ви постійно вживаєте щось нове, намагаючись налагодити своє життя, а насправді тупцюєте на одному місці. Будьте активніше, бо життя пройде повз вас. Якщо уві сні ви не можете знайти вихід з лабіринту, то цей сон відображає дуже складний період у вашому житті. Вам доведеться пережити велике горе, від якого ви оправи не скоро. Можливо, вас буде переслідувати думка про те, що ваше життя вже скінчилася, але не впадайте у відчай, бо за всі страждання ви будете винагороджені. Знайти вихід з лабіринту уві сні говорить про те, що ваше життя скоро налагодиться. Найголовніше — завжди йдіть до заповітної мети з вірою в душі, користуючись інтуїцією.

Шукати кого-небудь в лабіринті означає, що скоро вам буде потрібна допомога людини, якого ви одного разу дуже сильно образили. Ви намагатиметеся встановити з ним колишні відносини, шукаючи способи примирення, але, цілком ймовірно, зробити це буде дуже складно. Іноді такий сон пророкує занадто важкий шлях до заповітних цілям. Будуючи свої плани, ви навіть не замислювалися про те, скільки часу і сил вам знадобиться для їх здійснення. Якщо уві сні вам довелося ховатися в лабіринті, значить, ви дуже заплутаєтеся в справах. Можливо, для досягнення своїх цілей ви навіть зробите що-небудь зле, а тому будете змушені тривалий час переховуватися, щоб уникнути правосуддя або сорому при зустрічі зі знайомими людьми. Часом подібний сон свідчить про самотність сновидіння з тієї причини, що він сам уникає спілкування з оточуючими.

Сонник Ванги

Блукання по заплутаним ходам лабіринту — негативний знак. Він свідчить про вашу незадоволеності життям. Ви думаєте, що зайняті змінами на краще, в той час як в дійсності тупцюєте на одному місці. Сон закликає до більшої активності, бо так все життя і пройде непомітно повз вас. Гряде особлива пора в вашому житті, якщо уві сні про лабіринті ви не змогли знайти вихід з нього. Чи доведеться пережити велике горе, від якого ви не зможете оправитися швидко. Ви будете вважати життя закінченою, і все ж не впадайте у відчай, адже всі пережиті страждання ви будете винагороджені по заслугах.

Знайдений вихід лабіринту є передвісником вашого майбутнього благополуччя, яке чекає вас вже в самому найближчому майбутньому. Для вас головне — не перестаючи, крокувати до заповітної мети, пам’ятаючи про Господа Бога — своєму вічному супутнику. Пошуки кого-небудь в лабіринті говорять про те, що вже скоро ви будете мати гостру потребу в допомозі людини, якого свого часу досить сильно образили. Щоб знову завоювати його добре до себе розташування, ви будете шукати різноманітні способи помиритися, ось тільки затія ця виявиться вельми непростою. У ряді випадків такий сон говорить про занадто важкий шлях до вашим найбажанішим цілям. Плануючи щось, ви навіть не замислювалися про те, скільки ресурсів вам знадобиться для того, щоб все реалізувати.

Ховатися в лабіринті — пізніше ваші справи прийдуть в таке занедбаний стан, що ви самі в них заплутатися, причому дуже серйозно. Є ймовірність, що ви навіть підете на що-небудь злочинне, щоб досягти своїх цілей, і, щоб уникнути заслуженої кари, будете ховатися довгий час. У ряді випадків сон видає самотність сновидіння, винувато в якому тільки одне: він сам уникає спілкування з оточуючими. Ви втікали в приснився лабіринті від страшного чудовиська — такого ж страхітливого вигляду чудовисько, схоже своїм видом на динозаврів, вже в недалекому майбутньому з’явиться на нашій планеті. Будучи надзвичайно агресивним, воно стане джерелом безлічі неприємностей для людей, оскільки буде надіслано на Землю силами темряви з метою покарання людства.

Сонник Фрейда

Сон про блукання по лабіринту в пошуках виходу — це добрий знак, що говорить про велику кількість позитиву в вашому майбутньому. Перш за все, вам вдасться вирішити важку проблему. А романтична зустріч забезпечить вам масу приємних емоцій, зігріваючи ваше серце теплотою і любов’ю.

По лабіринту бродив ваш близька людина — такого роду сон підказує, що своєю другій половині ви приділяєте недостатньо часу і ласки, обділяти душевним теплом. Цілком можливо, це через велику зайнятість, і все ж неприпустимо втратити розташування і самої присутності у вашому житті по-справжньому близької людини.

Бачити велику кількість знайомих і незнайомих людей, які ходили в лабіринті в пошуках виходу, — це означає, що, бажаючи правильно вирішити якусь проблему, ви при цьому йдете абсолютно в іншому напрямку. Оскільки вам буквально в кожному зустрічному людині властиво бачити майбутнього партнера, вам, може бути, було б непогано залишитися ненадовго на самоті. Якщо ви розумно проаналізуєте ситуацію, що склалася, вихід з неї знайдеться куди простіше.

Сонник Міллера

Якщо приснився лабіринт, такий сон передвіщає вам заплутані, складні ситуації і в житті, зокрема в справах, пов’язаних з бізнесом. Сімейне життя стане просто неможливою. Діти будуть засмучувати непослухом, а кохана людина здивує невірністю і паскудним характером. Блукали в темряві по лабіринту — захворієте або переживете іншу неприємність, але вона швидко мине. Якщо в сновидінні переплітаються гілки утворили лабіринт, ви можете потрапити в біду або захворіти через те, що у вашому житті щось раптово станеться. Лабіринт, створений залізницями, віщує подорожі, які будуть тривалими, нудними і абсолютно неприбутковими. Вас порадують хіба що тільки зустрічі з цікавими людьми.

Сучасний Сонник

Якщо ви опинилися в лабіринті уві сні — це означає складне і досить заплутаний стан ваших справ. Блукати заплутаними ходами лабіринту — поганий знак. У реальності ви явно не задоволені своїм життям, вам здається, що ви постійно вживаєте щось нове, намагаючись налагодити своє життя, а насправді тупцюєте на одному місці. Будьте активніше, бо життя пройде непомітно повз вас. Перебувати в лабіринті вночі або в темряві віщує нетривалі хвороби і неприємності.

Еротичний Сонник

Ходити уві сні по лабіринту — в реальному житті шукати відповіді на питання, які Вам здаються дуже важливими, в той час як істина лежить на поверхні. Перестаньте думати і споглядати, прийшов час діяти. Влаштуйте собі грандіозне свято, поринете у вир пристрасті, і тоді життя не тільки перестане бути для Вас суцільний головоломкою, але здасться по-справжньому прекрасною.

Сімейний Сонник

Сон про нього пророкує, що вас чекає багато труднощів і перешкод, які вам буде важко подолати. Дуже добре побачити уві сні, що ви вибралися з лабіринту. Такий сон передвіщає вам великі можливості в досягненні задуманого. Ваші завзятість і наполегливість допоможуть вам подолати серйозні перешкоди на вашому шляху до успіху.

Французький Сонник

Тривале ходіння по лабіринту в марних спробах знайти вихід сниться до того, що вже в недалекому майбутньому буде зірваний покрив таємниці, яка доставляла вам занепокоєння. Блукання лабіринтом в компанії з молодою і прекрасною жінкою — це до удачі.

Езотеричний Сонник

Загадкові лабіринти — захоплююча головоломка для підприємливих і нерозв’язна задача для ледачих. Бачити уві сні заплутану систему коридорів і переходів в будинку — доведеться опинитися в скрутному становищі, коли рішення прийняти неможливо.

Сонник Хассе

Приснився лабіринт свідчить про те, що ви ніяк не можете скинути з себе тягар турбот; вдалося виявити вихід — всі перешкоди будуть переборні.

Сонник Мандрівника

Лабіринт (тунель) — важкі часи, життєві труднощі; помилковий, манівці, який ми вибрали; невірне духовний розвиток, самопізнання.

Сонник Цветкова

Лабіринт без виходу або пастка символізують швидку втрату або втрату істотної матеріальної.

Ісламський Сонник

Лабіринт сниться до далекої і важкій дорозі. Так-же це пастки, розставлені ворогами.

Сонник Менегетті

Символізує монітор відхилення.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: