Сонник ласти, до чого сниться ласти уві сні

Бачити ласти уві сні — до несподіваної допомоги у важких проектах, заплутаних справах. Чим зручніше було плавати сновидцу, тим швидше вирішаться питання наяву. Особливо, якщо наснилося, що купатися і пірнати довелося, маючи повну підводний амуніцію. До чого сниться купувати їх, вибирати для змагань, найбільш повно описують традиційні сонники.

Сонник Міллера: думка психолога

Втомленому від суєти людині, ласти можуть наснитися навіть в самому химерному вигляді. Дуже добре, якщо довелось бачити безглуздість уві сні. Наприклад, довелося їх надягати на руки, або ходити по асфальту, бродити по лісі, по полю. Сновидіння означає, що відпустка близько, а керівництво відпустить вас відпочити на пристойний період часу.

А ось до чого сняться ласти тим, хто їх навіть не бачив наяву, психологи пояснюють так:

 • Купувати в магазині — до курортного пригоди;
 • Відмінно триматися за рахунок них на плаву — до допомоги впливових людей;
 • Тягнуть на дно — до нещирості друзів, рідних;
 • Порвані — до розчарувань.
 • Бережіть репутацію

  Любовні пригоди на стороні, пляжні знайомства, захоплюючі вечірні зустрічі на березі моря — саме те,, до чого сниться вибирати, приміряти, купувати ласти. Сучасні сонники вказують на короткочасний роман, який зможе перевернути ваше уявлення про сімейне життя.

  Найбільше слід побоюватися жінкам. Якщо приснилося, що довелося приміряти безліч пар ласт, а потрібна так і не знайшлася, новий партнер виявиться ловеласом. Любовний зв’язок буде захоплюючою, але недовгою. Надалі призведе до великих розчарувань. Тлумачі рекомендують не заводити поспішних романів з малознайомими людьми.

  Сміливо проштовхуйте ідеї в маси

  Бачити ласти уві сні, плавати з їх допомогою швидко і впевнено — хороший сигнал. Сновидіння означає, що все задумане буде виходити без зволікання. До чого сниться пірнати в повному обмундируванні, відчувати себе легко під водою, сонник Цвєткова пояснює повною готовністю сновидіння до будь-яких несподіванок.

  Крім того, якщо наснилося, що ласти уві сні допомогли виплисти з виру, або дістатися до берега з тонучого корабля — знайте, поруч знаходиться людина зі зв’язками. Всі ваші починання будуть підтримані в моральному і фінансовому плані.

  Обачність не завадить

  Тлумачення сну, в якому довелося вдягати порвані плавальні приналежності, ласти, в сучасних сонниках зводиться до розчарувань в партнерах, близьких, друзів. Намагайтеся в найближчі дні не підписувати сімейні документи, фінансові папери, важливі проекти.

  Бачити ласти на кохану людину уві сні — теж не завжди добре. Є ризик, що наяву, він захопиться суперницею і надовго зникне з вашого життя. Сонники радять стати більш пильними, уникати сцен ревнощів, істерик, а, навпаки, постаратися утримати свою пару розумінням, кмітливістю, чарівністю.

  Сонник ласти, до чого сниться ласти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: