Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ластівка, до чого сниться ластівка уві сні

Поява уві сні ластівки носить двояке тлумачення. За аналогією з реальними прикметами вона може нести і щастя, і зміни. Сонник рекомендує при розшифровці врахувати всі особливості сновидіння. Такий підхід допоможе більш точно дізнатися до чого воно сниться.

Погода в домі

Якщо уві сні ви побачите зграю, швидко пролітають в небі, то бути наяву дощу. Птах залетіла в будинок, вона схвильована і голосно кричить, сонник тлумачить це як сумну звістку.

Сама по собі ластівка символізує спокій і благополуччя. Особливо добре для сплячого побачити, як вона в’є гніздо. До чого сниться таке сновидіння? До хорошим змін в справах і життя, до додатку в сім’ї. Якщо жінці наснилося ласточкино гніздо, то саме час подумати про діток. Зараз — найкращий момент для зачаття.

Якщо приснилося, що птахи в’ють гніздо під дахом, а ви не проганяєте їх, сонник пояснює це як незвичайний містичний знак. Він говорить про добре розвиненою інтуїції, яка допомагає уникати всіляких проблем і неприємностей.

Настрій птиці

Якщо вам приснилося, що ви тримали ластівку в руках, то в світі реальному вас чекають сприятливі зміни в справах і особистому житті. Дуже важливо в нічних мареннях звертати увагу на поведінку і настрій пернатої.

Так весело щебечуть пташка може символізувати спілкування з мудрою людиною. Якщо вона залетіла в будинок і весело співає, чекайте радісних новин від родичів. Спокійно сидить в гнізді — в сім’ї настане мир і злагода.

Якщо уві сні ви зловили ластівку і втримали її в руках — радійте. Сонник трактує це як удачу і повний успіх. А ось якщо в ваших руках нічна гостя була сумна, придивіться до своїх близьких. Бути може комусь потрібно ваша турбота і ласка.

Увага до деталей

До чого ще сниться ластівка? Згідно сонником Міллера її поява обіцяє гармонію і розуміння в сім’ї. Уві сні ви цілувалися з ластівкою — до добрих стосунків.

А ось якщо вона заплуталася у волоссі, ймовірно, ви самі не можете розібратися у власних думках і зв’язках. Після такого сну варто переглянути свої життєві пріоритети.

Іноді, ластівка в волоссі може символізувати перешкоди і труднощі. В цьому випадку потрібно звернути увагу на супутні деталі сну. Наснилося сонячне сновидіння — легко здолаєте ворогів і неприємності, темне, похмуре — приготуйтеся до складних випробувань.

Подібне тлумачення сонник Міллера дає і мертвої птиці. Взагалі, поранена і тим більше мертва ластівка — дуже нехороший знак. Він може передвіщати серйозну хворобу, печаль і великі проблеми. У цьому світлі легко розтлумачити, до чого сниться мертвий птах, яка дивним чином воскресла. Буде важко, але ви обов’язково впораєтеся.

Любов, дружба, удача

До чого сниться ластівка в інших випадках підкаже сонник і деталі сну. Наприклад, пташина пара залетіла в будинок — до міцну дружбу. Але будьте обережні, якщо вам приснилося, що ви поранили чи вбили одну з них, значить ви власними руками зруйнуєте своє щастя.

Якщо ластівка уві сні опинилася під одягом — чекайте народження сина. Прилетіла зверхньо — до візиту несподіваних гостей. Годувати ластівку — до популярності у протилежної статі. Політ декількох пернатих в небі символізує незвичайна подія.

Сонник ластівка, до чого сниться ластівка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: