Сонник ластик, до чого сниться ластик уві сні

Про вчинення поганих вчинків і про бажання стерти їх з пам’яті говорить приснився ластик. Сонники, розмірковуючи на тему,, до чого сниться подібний образ, розглядають побачений уві сні сюжет з різних сторін. Бо часом саме дрібниці все вирішують.

Купівля гумки — ознака пошуку підтримки

Якщо вам приснилося, що ви зайшли в «канцтовари», купити ластик, то, на переконання Східного сонника, це означає, що вам необхідна чиясь підтримка.

Найімовірніше, ви прийняли рішення, ні з ким не порадившись, але ось, впевненості у власній безпомилковості у вас немає.

До чого сниться, що ви купуєте дуже багато гумок? Сонник пастора Лоффа запевняє, що це означає страх відповідальності і небажання відповідати за власні прорахунки.

Витирати написане — Спроби виправити ситуацію

Якщо вам приснилося, що ви витираєте записи ластиком, то це ознака того, що ви хочете виправити власні промахи. Причому, зробити це ви хочете таємно.

Бачите уві сні, що напис пішла без проблем? Ви зумієте загладити свої промахи тихо і швидко.

А ось, якщо уві сні вам ніяк не вдається стерти запис або ви протерли дірку на аркуші, то навряд чи ви зможете щось змінити, засмучує Місячний сонник.

Зіпсований ластик, або Що щось піде не так

До чого сниться ластик, зовнішній вигляд якого залишає бажати кращого? Циганський тлумач віщає, що до несподіванок.

Покусана або порізана стёрка пророкує непередбачені труднощі в справах, пов’язаних з грошима або з оформленням документації.

Забруднений чимось пралка обіцяє гучний скандал через розсекречення факту не настільки того, що ви зробили поганий вчинок, як спроби це приховати від громадськості.

А якщо бачите ластик, який нічого не стирає, то це сигнал про марність планів. Вам варто переглянути свої наміри щодо якоїсь справи.

Що саме прали?

Якщо уві сні ви щось старанно і дуже благополучно стирали стірательной гумкою, то обов’язково пригадаєте, що саме це було — олівцем грифель, чорнило чи іншої перманент. Ось, на думку сонників,, до чого сниться вдале видалення написи зробленої:

 • Простим олівцем — до швидкого вирішення питань і труднощів, що виникли;
 • Кольоровими олівцями — знак нетривіального підходу до вирішення проблем;
 • Авторучкою або ручкою пір’яний — варто пошукати допомогу з боку;
 • Фломастером або маркером — вас осінить геніальна думка, яка допоможе вам у подальшому.
 • Сонник Міллера

  Густав Міллер у своєму сонник дає однозначне тлумачення сну приснився ластик: бачити уві сні цю канцелярське приладдя — ознака того, що сновидіння мучить совість за вчинені ним дії проти когось із близьких людей.

  Дівчині часто таке бачення мариться тоді, коли вона з двох хлопців вибирає одного, при цьому не відчуваючи, що зробила правильний вибір.

  Молода людина може споглядати уві сні стірательную гумку тоді, коли він зробив пропозицію руки і серця дівчині і незабаром після цього зрозумів, що одружуватися ще не хоче, підказує тлумач.

  Сонник ластик, до чого сниться ластик уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: