Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лавровий лист, до чого сниться лавровий лист уві сні

Приснився лавровий лист? Вам забезпечений грандіозний успіх у починаннях, особливо творчих. Це безумовний символ тріумфу, абсолютної перемоги, почестей і поваги. До чого ще сниться це пряна рослина? Сонник допоможе розшифрувати все, що було уві сні.

Чи не заноситеся!

Людям творчих професій лавровий вінок обіцяє славу і безумовний успіх, для всіх інших він означає несподіваний дарунок долі.

Бачити уві сні прикраса з лавра на головах інших персонажів означає, що заплановане вдало втілиться в життя.

Якщо ж вінок прикрашав власну голову, то ви ризикуєте опинитися в дурному становищі. Це також яскраве попередження: ви надмірно завищуєте свої заслуги і можливості.

До нової посади!

До чого сниться дерево лавра? Сонник пророкує швидке підвищення на посаді. Уві сні був цілий сад дерев? Ваше положення буде воістину блискучим, але воно стане результатом довгого праці і безмежного терпіння.

Докладні розшифровки

Щоб отримати справжню тлумачення сну, сонник рекомендує врахувати всі нюанси.

 • Квітуче дерево віщує успіх у новій справі.
 • Засохле — суєту без користі і обмануті надії.
 • Збирати висохлі листя — до результатів.
 • Зривати їх зеленими — до поспіху.
 • Посадити деревце — до невдачі.
 • Зрубати його під корінь — до тріумфу.
 • Клопоти або задоволення?

  До чого ще сниться лавровий лист? Звичну пряність сонник вважає його знаком нескінченних домашніх турбот і великої втоми. Приснився букет з зеленого лавра? Гряде період перемог і задоволень.

  Знак благополуччя

  Неодруженим чоловікам уві сні бачити лавровий лист — до одруження на милою і гідною дамі. Якщо він приснився молодій дівчині, то вона незабаром вельми успішно вискочить заміж.

  Заміжнім жінкам нюхати в мріях лавр — до народження міцних і розумних дітей. Всім без винятку пряна рослина обіцяє процвітання і благополуччя.

  Передбачення Міллера

  До чого сниться лаврушка за сонником Міллера? Він попереджає, що в гонитві за земними задоволеннями ви ризикуєте зіпсувати репутацію.

  Не поспішайте!

  Свіжий лавровий лист символізує захист, містичні знання і безсмертя. Бачити уві сні його пишні гілки означає, що ви маєте сили, щоб протистояти ворогам і примхам долі.

  Якщо ж наснилися сухі листки, то задумане справа варто відкласти на невизначений термін, так поки сонник не стежить перспектив для його успішного розвитку.

  Чи гідний він?

  До чого сниться лавровий лист в значенні пряність? Якщо дівчині довелося готувати їжу з лаврушкой, то вона ризикує закохатися в брехливого і підступної людини.

  Готувати в мріях страви з додаванням цієї приправи — до даремним турботам і трудам, які ніхто не оцінить.

  Наснилося, що ви робили заготовки з пряними листками? В реальності давня любов спалахне з новою всепоглинаючої силою.

  Позбавтеся від зайвого!

  Якщо уві сні ви явно відчули занадто яскравий і навіть неприємний присмак цієї спеції, то сонник віщує велику сімейну розбирання.

  Якщо ж лавровий лист додав страві пікантності, то гряде приємна зустріч. Викидати лаврушку з готового блюда буквально означає, що ви позбудетеся від того, що ускладнювало життя.

  Сонник лавровий лист, до чого сниться лавровий лист уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: