Сонник лабіринт, до чого сниться лабіринт уві сні

Загадкові лабіринти — захоплююча головоломка для підприємливих і нерозв’язна задача для ледачих. Сонники, розповідаючи, до чого сняться хитромудрі маршрути, радять згадати пройдений уві сні шлях — там знайдуться підказки для вирішення реальних проблем.

Опинитися в лабіринті

Лабіринт уві сні, по тлумаченню Медеї, відображення життєвого шляху людини — з усіма тупиками, перешкодами і необхідністю приймати рішення, щоб рухатися далі.

Мусульманський сонник інтерпретує його, як пастки, розставлені ворогами. Сонник Медеї — як несподівані повороти долі, з усіма її тупиками, перешкодами і необхідністю планувати свої кроки.

За сонником Дмитра та Надії Зими, якщо наснилося бачити його з боку — це віщує втрату впливу на проісходящее. Пріснілось, як в лабіринті ходять знайомі люди: знак, що недостатньо часу проводите з близькими. Для цього існують серйозні причини — робота, бізнес, але кохана людина віддаляється від вас, і знову прокласти шлях до його серця буде проблематично.

Уві сні бачити лабіринт з переплетених гілок дерев, виноградної лози: волею випадку понесете втрати. До чого сниться заплутана мережа залізниць? За Мусульманському сонником, сновидіння очікує далеке стомлююче подорож, яке скрасять попутники.

Бачити уві сні заплутану систему коридорів і переходів в будинку — доведеться опинитися в скрутному становищі, коли рішення прийняти неможливо.

По Фрейду, якщо наснилося увійти в лабіринт, коло сексуальних партнерів зростатиме, і це подарує багату палітру відчуттів. Якщо в павутині переходів ходили без побоювання — ви настільки втомилися від суєти, що потребуєте самоті.

Наснилося ховатися в лабіринті — справи настільки запущені, що не розібратися. Можливо, людина в конфлікті з правоохоронною системою. До чого сниться спокійно ходити по лабіринту в будинку, не намагаючись вийти, з точки зору провидиці Ванги? Наяву ви настільки задоволені своїм становищем, що тупцюєте на місці.

Заблукати

Якщо уві сні ви відчуваєте тривогу, опинившись в лабіринті, дійсно належить опинитися в полоні заплутаних фінансових операцій. Чоловікам, за сонником Міллера, не просто буде розібратися в домашніх проблемах — дружина і діти вимагають негайного і виняткової уваги, шантажуючи істериками.

Ходити уві сні по лабіринту, по Фрейду, заняття захоплююче і корисне, що дає цінні передбачення. Сновидіння допоможе знайти правильне рішення завдання, яка не дає спокою. Можливо, доведеться негадана романтична зустріч з людиною, яка навіть після розставання так і залишиться загадкою.

Наснилося, ніби плутали в повній темряві — за сонником Міллера, до хвороби на нервовому грунті. За сонником Ванги, уві сні безуспішно намагатися покинути лабіринт — має випробувати велике горе, впоратися з відчаєм.

Уві сні безнадійно заблукати в будинку — відображення схильності до садо-мазохізму в еротичних іграх. До чого сниться, що в пошуках виходу бігають по переходах натовпу людей: це означає, що наяву спроби розгадати життєву головоломку зайшли в глухий кут. Фрейд радить побути на самоті і не поспішаючи обміркувати майбутні дії.

Вийти

До чого сниться із захопленням розгадувати план таємних ходів? Фантазія і гострий розум дають вам фору, але лінь і сумніви заважають переходити до практичної реалізації ідей. Наснилося насилу вийти назовні — передвістя делікатних моментів, в яких від сновидіння потрібно чимала спритність.

Спокійно йти в потрібному напрямку відображає вміння знайти підхід до партнера. Знайти правильний маршрут, відповідно до тлумачення Ванги — життя, з Божою поміччю, налагодиться До чого сниться знайти вихід з Сонник Медеї: на ранок слід простежити весь шлях — це підкаже, як вирішити реальну життєву ситуацію.

Сонник лабіринт, до чого сниться лабіринт уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: