Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лаванда, до чого сниться лаванда уві сні

Якщо ви відкладали на потім звершення якогось благої справи, то побачивши уві сні лаванду, знайте — година «Х» настав. Але не думайте, що цей скромний квіточка обіцяє лише тільки добрі справи. Допомагаючи іншим, ви помітно поліпшите і власний добробут, але тільки якщо поставите проблеми друзів в пріоритет перед своїми, підказують сонники, пояснюючи,, до чого сниться лаванда.

Сонник Міллера

Невідомо, з яких причин Густав Міллер не жалував лаванду, але з фактами не посперечаєшся: в його сонник є дуже мало інформації,, до чого сниться ця квітка. Так, наприклад, більше уваги він приділили не увазі, а аромату лаванди: жінка уві сні відчула запах — це означає, що незабаром у неї з’явитися новий друг або подруга, а от для чоловіка аромат лаванди означає нові любовні стосунки.

Короткі трактування

Якщо ви бажаєте дізнатися,, до чого сниться лаванда, не зайвим буде згадати подробиці. Не виходить? Не біда! Сонники дадуть короткі узагальнюючі підказки, попередивши, проте, про загрозу, якщо така існує. Отже, вам приснилося:

 • Уві сні ви сушили «бузкові стеблинки» — до невеликого прибутку;
 • Вам подарували невеличкий букетик — до флірту;
 • Наснилося багато зламаних кущів — до сварки з одним;
 • Зів’ялі квіти — до охолодження почуттів;
 • Збирати квіткову композицію — до заплутаної ситуації.
 • «Милує око, дражливий нюх…», або Від спокою до скандалу рукою подати

  Якщо вам довелося уві сні бачити не просто кущик, а ціле лавандове поле, знайте, вас чекає спокій, радість і сімейний затишок. Наснилося витоптане лавандове поле? Згадайте, хто став тому причиною: ви це зробили — станете ініціатором скандалу з близькою людиною; хтось інший — призвідником сварки стане спільний знайомий; а якщо ви зламали кущі ненавмисно — то якась безглузда випадковість обернеться сваркою.

  А ось, як пояснять Східний сонник бачення, в якому ви, потрапивши на лавандове поле, відчули задуха через міцного дурманного запаху: не варто ділитися своїми успіхами з малознайомими людьми, від заздрості вони можуть заподіяти вам шкоди.

  Букетні композиції — Від проблем до взаємин

  Бачити уві сні довелося, що ви рвете лаванду і складаєте з неї букет? Це означає, що ви потрапили в безглузду ситуацію і не можете знайти вихід. А все тому, що всі думки і міркування «змішали» в одну купу. Навчіться «відокремлювати зерна від плевел», стане легше справлятися з проблемами, радить сонник Медеї.

  Наснилася лаванда в букеті? Якщо ви бачите, як ваш знайомий особисто рве квіти лаванди і збирає з них букет для вас — це ознака його романтичних почуттів по відношенню до вас. Уві сні ви рвали квіти разом? Ваші почуття взаємні, підказує Місячний сонник.

  Косметична продукція: Атмосфера душі і вдома

  Хочете знати,, до чого сниться масло з лаванди? Тлумачення сну залежить від того, що ви з ним робили: використовували в ароматерапії — до почестей і визнання; натирали маслом тіло або додавали його у флакон з гелем для душу або шампунем — почуєте про себе приємні розмови. Нюхали духи «Лаванда» — чекайте гостей в своєму будинку.

  Сонник лаванда, до чого сниться лаванда уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: