Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лава, до чого сниться лава уві сні

Погодьтеся, навіть уві сні вогнедишна лава, які викидають з вулкана — видовище не для людей зі слабкими нервами. Але, до чого сниться цей природний катаклізм, що воно несе сновидцу і чи варто лякатися його? Сонник розповість докладно і без пристрасті.

Нова любов

Відразу варто сказати, що вулканічна лава в нічних мареннях символізує внутрішній стан сплячого. Виходячи з її зовнішнього вигляду, сили і руху можна сказати дуже багато про саму людину і подій, що очікують його.

Наснилася вогненна лава, що вихлюпується з розлому землі? Скоро в житті відбудуться події, наповнені пристрастями і емоціями. Можливо, ви зустрінете нову любов, яка затьмарить вже існуючі прихильності.

Не складно здогадатися,, до чого сниться тікати від розпеченої лави. Ймовірно, ви не будете готові до відносин і всіма силами постараєтеся їх уникнути. У той же час остившая вулканічна лава уві сні уособлює спогади і вже віджилі відносини.

Вибух емоцій

Сонник вважає розпечену лаву ознакою того, що ваше серце і розум переповнюють не найкращі почуття — агресія, злість, обурення, гнів і інші. У цьому світлі досить легко визначити,, до чого сниться виверження вулкана.

Одного разу ви не витримаєте і буквально вибухне. До речі, якщо вам наснився такий сон, то пора подумати про відпочинок. Взагалі, вивергався уві сні лава в реальності зазвичай обіцяє серйозні зміни в долі. І отримавши правильне тлумачення сонника обов’язково потрібно вжити заходів по своїй безпеці.

Обережно — скандали!

Сонник вважає, що можна самостійно розшифрувати сон про виверження вулкана і гарячі лавові потоки. Досить трохи подумати і можна зрозуміти, що ці явища найбільше асоціюються зі скандалами, розбірками і сварками.

І якщо вам приснилася палаюча під ногами земля, стережіться — ви будете втягнуті в дуже неприємну ситуацію з гучними криками, биттям посуду і можливо мордобоєм.

Якщо ж уві сні вам довелося тікати від цього природного катаклізму, то можливо наяву з’явитися шанс уникнути всіх перерахованих неприємностей. Ще одне тлумачення сонника говорить, що бачити розпечену лаву здалеку і справді провіщає велике стихійне лихо.

Результат вчинків

Дуже часто вогненна лава може приснитися в якості результату вчинків. До чого, наприклад, може снитися це природне явище молодій дівчині? Сонник попереджає, що її особистий егоїзм одного разу призведе до дуже сумних наслідків.

Якщо уві сні лавинні хвилі буквально зносять ваш будинок, то причини в майбутні проблеми варто шукати у власних діях. Сновидцем обох статей вогненна хвиля обіцяє запеклі суперечки, плітки і взагалі розмови.

До речі, якщо наснилося, що лавові потоки горять буквально під ногами, то якусь справу захопить вас настільки сильно, що всі інші проблеми відійдуть на задній план.

Не пропустіть шанс!

Але невже, все, до чого сниться вулканічна діяльність, має настільки руйнують передбачення про реальне життя сновидіння? У сонника є дуже позитивна розшифровка.

Якщо у своєму сні вам довелося не тільки бачити, а й тікати від спалює все живе на своєму шляху лави, і вона обпікала вам п’яти, то наяву у вас з’явитися чудовий шанс проявити найкращі професійні якості та здібності.

Сонник лава, до чого сниться лава уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: