Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лікарня — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Ніхто не зможе назвати лікарню місцем, де можна приємно і з задоволенням провести час. Ми потрапляємо туди в силу різних причин, а також дізнаємося про лікарнях з газет і телевізійних серіалів. У цей заклад краще не потрапляти — ні в ролі пацієнта, ні в ролі відвідувача. І все ж лікарні приходять в наші сни часто, оскільки є невід’ємною частиною оточуючих нас реалій. Як правило, приснилися лікарні зовсім нечасто мають відношення безпосередньо до хвороб. Проте в багатьох сновидіннях у нас є достатньо підстав перебувати там. У нашому сні може з’явитися швидка допомога, реанімація, терапія. Пережитий нами лікарняний досвід також різний: ми, наприклад, ніяк не можемо уві сні вибратися з лікарняного закладу або ж нас лікує безглуздими способами.

Дивно, але уві сні відділення швидкої допомоги безпосередньо пов’язані з благополуччям важливих для нас людей і взаємовідносинами з ними. Люди, що потрапили у відділення швидкої допомоги, нерідко надмірно стурбовані думками про своїх відвідувачів або, навпаки, про постраждалих, яких їм доводиться відвідувати. Терапевтичне відділення лікарні сниться, коли ми потребуємо інших людей або ж хочемо самі бути потрібними. Сни, які розгортаються в терапії, — позначення залежності: взаємини в лікарні мають односторонній характер і характеризуються залежністю пацієнта від лікаря. Це один з різновидів залежності.

Реанімацію можна назвати відділенням, яке пов’язане з небезпекою, а в ряді випадків з полегшенням. Всім ясно, що туди потрапляють тільки серйозно хворі. Може, вам потрібно відпустити когось, пробачити стра образи. Також реанімація може нагадувати про давно померлу людину. Уві сні ви відчували небажання йти з лікарні — це означає, що в вас немає почуття впевненості в тому, що ви можете спокійно виявитися зі світом один на один: адже лікарня — це не тільки біль, але і турбота, догляд, допомогу. Що у вас за хвороба? Відповідь на це питання підкаже, в якій сфері ви потребуєте додаткової підтримки.

Лікування абсурдними методами в лікарні — це спосіб врівноважити дисбаланс в життєвих потребах і вимогах. Все приділяють надмірну увагу тому, що, на ваш погляд, не заслуговує хвилювань? А може, вас, навпаки, прагнуть зцілити від абсолютно іншої хвороби? Це особливо безглуздо і смішно, якщо, скажімо, ви виросли до неймовірних розмірів і при цьому вважаєте це цілком нормальним, в той час як оточуючі надзвичайно стурбовані вашим стрімким зростанням. Ваші неймовірні розміри стають для медиків справжнім маною. Серед своїх лікарів ви можете побачити начальника, любовного партнера або знайомого по грі в футбол і т. д. Якщо сценарій подібного сновидіння більш сумний, то вам доведеться страждати через відчуття себе тяжко хворою людиною, не здатною домогтися від лікарів належної уваги і лікування.

Сонник Міллера

Побачити себе залишають лікарню — означає, що Ви зумієте позбутися від підступних ворогів, які намагалися завдати Вам чимало неприємностей. Побачити уві сні психіатричну лікарню — передвіщає Вам велике душевне напруження, з яким Ви будете долати труднощі. Якщо Вам сниться, що Ви хворі і перебуваєте в лікарняній палаті, то це знак, що насувається хвороби. Відвідування хворих — до неприємних известиям.

Англійська Сонник

Перебувати в лікарні — сон-провісник нещасного випадку або хвороби. Залишати установа — добрий знак, до одужання. Прийшли до лікарні провідати хворого друга — скоро покращаться ваші справи; знак співчуття людям, яке живе у вашій благородній серце.

Езотеричний Сонник

Відвідувати когось, перебувати в лікарні — вас попросять про послуги, в якій ви не зможете відмовити. Лежати в лікарні — вам потрібен відпочинок, інакше ви ризикуєте захворіти. Ви лікар — будете зайняті пристроєм чужих справ.

Ісламський Сонник

Бачити уві сні лікарню або що ви відвідуєте в ній хворого — до добра, це знак передвіщає вам успіхи в особистих справах, здоров’я, радість і удачу.

Сонник Фрейда

Лікарня символізує фригидную жінку, або жінку, чия чуттєвість ще не прокинулася; можливо, що через відсутність гідного партнера.

Сонник Менегетті

Знак психосоматичних порушень, захворювань, викликаних негативним або механістичним впливом.

Сонник Цветкова

Сон про лікарню означає хрестини, відвідувати або відводити когось — неймовірні новини.

Сонник Хассе

Сон до здоров’я, щастя, прибутку, успіху.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: