Сонник ласка, до чого сниться ласка уві сні

Тлумачення снів завжди пов’язане з певними труднощами. Наприклад, яке значення уві сні має ласка? Сонник вважає, що все залежить від того, що саме вам приснилося — звір, інтим або почуття. Це і допоможе зрозуміти,, до чого сниться те чи інше нічне бачення.

Час діяти!

Для початку варто розглянути, що уві сні символізує цей звір. Взагалі ласка вважається сміливим і жорстоким мисливцем. Звірятко дуже моторний і може вступити в бій навіть з великим хижаком.

До чого ж він сниться? Ймовірно, підсвідомість вказує на явну асоціацію сновидіння і тварини. І якщо приснилася ласка, то Вищі сили дають сигнал, що прийшов час приступати до активних дій.

Ще одне тлумачення сонника попереджає, якщо цей хитрий звір з’явився в сновидінні, то наяву вас чекає обман і навіть зраду.

За Міллеру

Цікаву розшифровку сонник дає гнізда ласки. Незвичайне житло уособлює будинок і сімейні відносини. Бачити порожнє гніздо до розчарування і смутку. Якщо ж наснилося, що в ньому сидить тварина, то можна запідозрити, що хтось із домочадців або близьких друзів замислив лихе.

Сон-перевертень

Дещо складніше зрозуміти до чого сняться любовні ласки. Для початку сонник радить згадати, що таке бачення часто є перевертнем.

І якщо уві сні ви відчули інтимні ласки конкретного чоловіки, то наяву, швидше за все, посварившись з ним. Більш того, якщо в мріях ви займалися любов’ю з хлопцем або чоловіком, то будьте готові до грандіозного скандалу.

З цього боку не складно зрозуміти, до чого сниться, що з хлопцем лащиться інша жінка. Сонник гарантує, що ви позбудетеся від суперниці.

Потрібна ваша допомога

Обов’язково потрібно розуміти різницю між ніжністю і ласкою. Так ніжність до родичів і друзів трактується сонником як знак того, що їм буде потрібно ваша допомога.

Чоловіча ласка і взагалі інтимні стосунки швидше натякають на те, що в реальному житті вам дійсно не вистачає турботи і ніжності чоловіка і прийшов час зайнятися пошуками своєї половинки.

А ось попередні ласки, на думку сонника не мають відношення до любові. Ці символ того, що ви перебуваєте на самому початку нового життєвого етапу. Причому тлумачення актуально як для жінки, так і для чоловіка. А якими будуть зміни, розкажуть інші деталі сновидіння.

Знак духовної гармонії

Намагаючись зрозуміти,, до чого сниться сон, обов’язково згадайте, чи були уві сні поцілунки. Справа в тому, що поцілунок це завжди ознака примирення і повної духовної гармонії.

Але тільки якщо цілуватися доводиться з близькою людиною. Якщо ж в нічних мареннях ви бачили, як кохану цілує і пестить інший, то в реальному світі ви її втратите.

Обережно — інтриги!

Як наяву, так і уві сні ласку може подарувати не тільки людина, але і тварина. І тут сонник пропонує дуже цікаві трактування.

Наснилося, що до вас підлещуватися собака — бути хорошою новини, а кіт — до невдячності оточуючих. Більш того, якщо в мріях ви бачили, як до когось пестять і туляться кішки, то скоро ця людина стане жертвою інтриг і обману.

До речі, якщо жінці наснилося, що до неї підлещуватися великий тигр, то найближчим часом у неї з’явитися супутник, який буде нагадувати тигра за характером, вчинками або зодіаку.

Сонник ласка, до чого сниться ласка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: