Сонник лапи кішки, до чого сниться лапи кішки уві сні

Тлумачачи, до чого сняться лапи кішки, сонник не може назвати образ позитивним. Побачене уві сні попереджає про прийдешні розчарування і небезпеки. Деякі подробиці сновидіння нейтралізують негативний сенс. При певних умовах труднощі виявляться переборними, вороги безсилими, образи і проблеми зі здоров’ям короткочасними.

Про що попереджає Міллер

Сонник Міллера містить вельми насторожуючі пояснення, до чого сняться лапи кішки. Сновидінню належить зіткнутися з брехнею і невдячністю з боку рідних. Проблеми зі здоров’ям викличуть незаслужені нападки замість співчуття.

Якщо приснився такий символ, в любові також підстерігають суцільні розчарування. Надії на зміцнення відносин марні, спроба поговорити по душам призведе до взаємних образ.

Бережіть майно

Пророцтва весняним Іменинникам,, до чого сниться знак, стосуються чесно нажитого майна. Є висока ймовірність. що хтось сторонній накладе а нього лапу і, найприкріше, залишиться безкарним.

Тлумач пропонує згадати декорації уві сні. Якщо приснилися рідні стіни, злодій має намір забратися в будинок. Якщо дія відбувалася в місті, остерігайтеся вуличних і транспортних кишенькових злодіїв. Якщо довелося бачити далекі краї, будьте пильні в поїздці.

Коли трапляється бачити кішку з неприродно великими кінцівками, така подробиця ще раз підтверджує тлумачення сну.

Конкурент не дрімає

Деякі сонники вважають, що якщо наснилися лапи кішки, під прицілом долі ділова сфера. Має бути жорстка конкурентна боротьба, не виключено втручання правоохоронних органів і контролюючих інстанцій.

Якщо приснився такий знак, переваги суперника настільки очевидні, що Сімейний сонник пропонує здатися без бою.

Передбачення Мандрівника також вважає, що сновидіння віщує чимало неприємностей. Доведеться мати справу з вельми впливовою людиною, заручилися підтримкою можновладців. Візити ревізорів всіх мастей — ось його улюблена зброя.

Не вірте нікому

Якщо приснилися лапки кішки, сонник Хассе стверджує, що в даний момент розумно покладатися тільки на себе. Якщо довелося бачити символ, вас оточують недоброзичливі підступні особи.

Брудні котячі сліди символізують психологічну травму з минулого, отриману в результаті підлого вчинку людини, якій ви дуже довіряли.

Відраза до лап кішки уві сні віщує брудну роботу, швидше за все, пов’язану з доглядом за важкохворим.

Слабка ланка супротивника

Тлумачення,, до чого сниться тварина зі зламаною ніжкою, звучать куди більш позитивно. Сонники обіцяють шанс скористатися слабкістю ворога або сприятливим збігом обставин, не пропустіть його.

 • Наснилася кіт зі зламаною лапкою? Ціною великих зусиль досягнете неможливого;
 • Якщо довелося бачити уві сні, як кішечка зламала ніжку, вам пощастить у коханні;
 • Представники сімейства котячих з хворими кінцівками обіцяють перемир’я;
 • Захворів образ котяра з перебитими лапами віщує одужання;
 • Тварина без лап обіцяє прибуток авантюристам і азартним гравцям.
 • Відсікти невдачі

  Цікаво дізнатися,, до чого сниться власноруч відірвана лапа кішки або кіт, навмисно залишений без лап. Сонники напрочуд позитивно пояснюють дивний вчинок уві сні.

  Якщо уві сні вдалося відрубати лапки кішки, Старовинний тлумач обіцяє рятування від психологічного тиску, контролю або стеження. Образ символізує переслідувача, що залишився без лап, тобто, нейтралізованого.

  Коли уві сні трапляється відрізати лапи кішки, наяву настигне дуже своєчасна підмога, — повідомляє Універсальний сонник. Єдина помилкою сновидіння може бути відмова від неї з хибних уявлень про гордість.

  Дикий кіт

  Езотеричний сонник пропонує дуже цікаве пояснення, до чого сняться лапи кішки, що живе в лісі. Природний спосіб життя тваринного вносить свої корективи в значення символу. У такому контексті він означає зв’язок з природою, яку цивілізована людина часто недооцінює.

  Побачене уві сні закликає довіряти інтуїції, вчитися помічати знаки долі і лікувати нездужання народними засобами. Лісовий кіт означає сутність сплячого і його прихований потенціал, розпізнавши і вміло застосувавши який, вдасться подолати будь-які перешкоди.

  Сонник лапи кішки, до чого сниться лапи кішки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: