Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ліжко — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Сни про ліжках висловлюють наші надії на краще, наше бажання благополучної і гідного життя, бажання гарного пристрою нашого будинку. Іноді такі сни пророкують зміни у здоров’ї або хвороби. Купувати ліжко або бачити, як вносять її в будинок, — знак швидкого вступу в шлюб і обзаведення власним господарством. Якщо вам присниться, що хтось пропонує вам купити ліжко, то незабаром ви дізнаєтеся, що у вас є таємний шанувальник, який зважився відкрити вам свої почуття. Велика, добротна, красива, багато прибрана ліжко уві сні означає гарне пристрій, благополучну і заможну життя, захист від неприємностей і заступництво людей, наділених владою.

Шикарна ліжко і красива спальня уві сні означають, що вас чекає забезпечене життя, якої ви будете дуже задоволені. Приємні запахи в спальні уві сні відчувати — знак сумнівного любовної пригоди. Зламана ліжко уві сні пророкує неприємності, перешкоди в справах, провал планів. Порожня ліжко означає, що ваше життя буде невпорядкованого і самотньою. Застелена ліжко, стелити ліжко або бачити, що її застеляють для вас, віщує вам взаємність почуттів, яка може закінчитися великим скандалом. Після такого сну вам слід проявити максимум обережності та розсудливості.

Лікарняне ліжко з плямами засохлої крові — знак великих переживань через хворобу, яку ви благополучно перенесли недавно. Такий сон попереджає вас, що перенесена хвороба травмувала вашу психіку і вам слід бути більш уважним до свого здоров’я в майбутньому. Забруднений ліжко уві сні означає хвороба. Лежати в ліжку уві сні — знак спокійній спокійного життя; порожня ліжко (ваша) уві сні означає самотність, невлаштованість життя; чужу ліжко бачити порожній уві сні — знак швидкої кончини її власника або розлуки з близькою людиною. Якщо вам присниться, що ви лягаєте в ліжко, то остерігайтеся хвороби. Лежати в ліжку з одним або людиною своєї статі — до втрати, якої можна було б уникнути; з незнайомою людиною іншої статі — до звістки; дивна ліжко уві сні — передвісник швидкого незвичайного,

Сучасний Сонник

Сон на п’ятницю, в якому сплячий побачив ліжко, повідомляє про майбутній йому святі життя. У ніч на четвер порожня ліжко сниться до кардинальної зміни особистому житті. Якщо снилося, що на ліжку лежить кішка, значить, в житті сновидіння настає чорна смуга і повернути хід історії в свою користь йому не вдасться.

Якщо уві сні ви побачили ліжко, застелене розкішним шовковим покривалом, то в дійсності у вас настав період, в якому ви будете втомлюватися тільки від розкоші, безтурботності і веселощів. Такі ж сновидіння на понеділок віщують жінці, що її шлях перетнеться з життєвою дорогою дивовижного чоловіка, розум і чарівність якого підкорять.

У ніч на неділю усипана пелюстками троянд ліжко сниться до появи у вашому житті приводу для бурхливої ​​радості. Якщо снилася зім’ята постіль, це застереження про те, що на роботі ви можете отримати недвозначні пропозиції сексуального характеру.

Сонник Міллера

Чистий, біла ліжко — мирне завершення всіх неприємностей. Для жінки розбирати ліжко уві сні — новий коханий, приємне проведення часу. Бути в ліжку в незнайомій кімнаті — несподіваний візит друзів. Для хворого бачити себе в ліжку — до погіршення здоров’я або смерті. Сидіти на ліжку на відкритому повітрі — прекрасні можливості змінити життя на краще. Незнайомі люди проходять поруч з Вашої ліжком — до несподіваних обставин, що заважає Вашим планам. Бачити друга в ліжку блідого і хворого — Ваших друзів чекають дивні і страшні ускладнення, які викличуть у Вас почуття досади. Для матері — бачити уві сні, що її дитина страждає нетриманням сечі — неймовірне хвилювання і нервове захворювання, яке навряд чи може піддатися швидкому лікуванню. Бути в мокрій постелі — хвороба або порушення заведеного порядку в справах. Також см.

Ісламський Сонник

Для незаміжньої душі — весілля, яка трапитися зовсім скоро. Лежати на ліжку — повернути собі, коли-небудь втрачене / відібране. Продати ліжко свою — розлучитися зі своєю жіночка, а якщо ж хворобою оповита вона була, то чекайте смерті її. Ліжко — це символ діви або наложниці, а ще й відпочинку. М’яке ліжко — дружина, яка непрекословно кориться волі чоловіка свого, а широка — дружина матиме приємний характер. Ліжко, яка нова — нова дружина, красива і прекрасна. Розірвана на шматки ліжко — ваша дружина брудна, нечестива, заперечує волю і саму віру в Аллаха, якщо ж ваша ліжко змінилася в розмірах, то змінився і характер вашої дружини, це знак. Якщо уві сні була ваша ліжко і нова, інша, то вас чекає нова пристрасть, жінка і одруження.

Сонник Лоффа

У ряді випадків споглядання себе в ліжку є наслідком люцідную сновидіння. Ви розумієте, що спите, і свідомість приймає обмеження процесу сну. Тим часом ліжко нерідко викликає асоціації з недугою, смертю, лінню або сексом. У разі якщо для вас ліжко є втіленням одного з вищевказаних символів, то сновидіння, швидше за все, відображає ваше сприйняття власної особистості.

Згідно Фрейду, ліжко — це символ материнської утроби. І то правда, якщо в холодний вогкий день з головою сховатися під ковдрою в ліжку, то вона перетвориться на справжнісінький рай, де можна надійно сховатися від усіх неприємностей, які таїть в собі зовнішнє середовище.

Китайський Сонник

Лягати в ліжко — велике нещастя, зло. Міняти ніжки для ліжка — нещастя зі слугою, підлеглим. Міняти покривало на ліжку — буде переміщення по службі, пов’язане з переїздом. Меч або ніж лежить в узголів’я ліжка — віщує щастя. На ліжку кров — дружина розпусничає. Оговтується застелену покривалом ліжко — приїде людина здалеку.

Плачеш, сидячи на ліжку — віщує велике нещастя. За ліжка повзають мурахи — нещастя. Розправлятися покривало з ліжка — віщує велике багатство і знатність. Рветься полог або покривало на ліжку — незабаром може померти дружина. Переш покривало з ліжка — віщує щастя.

Езотеричний Сонник

Лежати в ліжку одному — захворієте, ризикуєте заразитися інфекційною хворобою. Лежати з кимось знайомим — сон попереджає, що ваш нинішній любовний або діловий союз здатний привести до сумних наслідків. Якщо це був незнайомий чоловік, грядуть неприємності, хтось завдасть вам удар. У ліжку займатися любов’ю, при цьому основний акцент саме на ліжку — це заклик переглянути свої сексуальні зв’язки, інакше ні до чого хорошого вони не приведуть. Наснилася похідна розкладачка — відчуєте тимчасове нездужання, якого не варто надавати особливого значення, інакше буде забиратися ваша енергія.

Еротичний Сонник

Якщо в сновидінні вам доводиться сидіти на ліжку, то, значить, наяву є підсвідоме бажання поміняти свого інтимного партнера, через незадоволення. Також нічні марення, в яких доводиться заправляти постільна білизна, можуть означати появу на горизонті людини, з яким незабаром будуть дуже близькі стосунки.

Сонник Хассе

Дуже красива велике ліжко уві сні віщує благополучну і щасливе сімейне життя. Нова ліжко сниться до додатку в сім’ї. Наснилася лікарняне ліжко — може сильно погіршитися самопочуття знадобитися госпіталізація. Застеляти ліжко — до розриву відносин.

Сонник Цветкова

Лежати в ліжку — будуть успіх і удача. Порожня ліжко сниться до смерті знайомого. Незвичайна, дивна ліжко — справи візьмуть вельми дивні повороти. Лягає в ліжко — хвороби або ж біди які буде дуже недоречно.

Сонник Мандрівника

Символ любові; хвороби; шлюбу; особистої таємниці. В безладді — розлад сімейних відносин. Порожня — небезпека; промокла, з плямами — викриття, падіння авторитету, зрада. Ліжко зовні будинку — радісна подія.

Англійська Сонник

Уві сні лежати в ліжку або сидіти у дівочого узголів’я — знак швидкого весілля. Стелити собі постіль — переїдете на нове місце і надовго покинете рідний будинок.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: