Все про сновидіння на SONNYK.COM.UA

Сонник лицар, до чого сниться лицар уві сні

У любовних романах, лицар постає в образі ідеального кавалера, здатного прийти на допомогу стражденним, захистити свою сім’ю і друзів від недругів. А, до чого сниться воїн з обладунками? Цей мужній герой уві сні, на думку сонників, є уособленням достатку, процвітання і перспективності сплячої персони.

Про що мовить пан Міллер?

Приснився лицар порівнюється психологом з людиною, з яким у вас зав’яжуться дивні взаємини. Бачити себе в ролі середньовічного воїна, означає, що в реальності, ваші дії і поведінка не будуть зрозумілі навколишніми.

Наближаються приємні моменти

Сучасний сонник зумовлює незвичайна подія, яка принесе вам багато радості, роз’яснюючи,, до чого сниться лицар. Самому бути кавалером з обладунками уві сні, означає, що ваші заслуги будуть гідно оцінені керівною особою.

Будьте готові до сутички!

Тим, кому довелося вдягати уві сні обладунки, належить наяву відстояти свою честь і добре ім’я. Наснилося, що знімаєте їх, сповіщає про завершення тривалого протистояння, закоренілої ворожнечі.

Бачити багато середньовічних воїнів уві сні, застерігає езотерика про зраду. Молодим дівчатам, подібне значення має бачення, в якому персонаж цілує ручку сновідіци.Про особистісних якостях…

Тих, кому довелося самому уві сні бути лицарем, сонник Медеї описує, як благородних, самовідданих особистостей. Бачити себе скачуть на лицарському коні, сповіщає перемогу у протидії з конкурентами.

Бережіться!

Сонник для стерви попереджає про зраду, тлумачачи,, до чого сниться лицар. За вашою спиною скупчилися заздрісні люди, здатні на будь-який підлий вчинок. Езоп, тлумачення сну пов’язує з необхідністю зайняти оборонну позицію, щоб захистити себе і своїх близьких від злісних нападок недоброзичливців.

Наближаються фінансові негаразди

Наснилося, що взяли в руки лицарський шолом і спробували надіти його — готуйтеся випробувати наяву матеріальні труднощі. Сучасний суміщений сонник радить ретельно обмірковувати свої рішення, щоб уникнути додаткових розтрат.

Молодим леді, Східний жіночий снотолкователь нагадує про необхідність взяти в свої руки сімейний бюджет. Можливо, планування розтрат допоможе в ситуації, що виникла пережити важкі фінансові нестатки.

Амурні моменти…

Чоловікові, бути уві сні лицарем, сповіщає про безрозсудною ревнощів, яка може привести до тривалого конфлікту з другою половинкою. Нескладно здогадатися,, до чого сниться дівчині лицар на коні. Сонник Закоханих зумовлює зустріч з цікавою молодою людиною, здатним стати главою і захисником сім’ї.

Приснився лицарський турнір, де доводиться спостерігати за битвою лицарів, символізує нездійсненні романтичні мрії. Незаміжньою дівчині, нічне бачення зумовлює сутичку між декількома поклонників за прихильність сновидящей.

Подробиці: опис персонажа

Загальний сонник сновидіння про лицаря тлумачить виходячи із загального образу персонажа. так:

  • Мертвий — віщає про невдачі, ганьбу або неповазі оточуючих;
  • Чорний — застерігає про зраду союзників;
  • Вогненний — обіцяє появу могутнього суперника в любові;
  • Білий — сповіщає про романтичні устремління сновідящего.
  • Сонник лицар, до чого сниться лицар уві сні


    Зараз ви знаходитесь тут:


    Схожі записи: