Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник квасоля, до чого сниться квасоля уві сні

Багато сонники пов’язують побачену уві сні квасоля з грошима, поліпшенням матеріального становища або збитками. Символ може повідомляти про зміну самопочуття сновидіння, обставин його роботи. Трактувати,, до чого сниться такий знак, потрібно, орієнтуючись на подробиці: була вона біла, червона, в стручках або розсипом, а також що з нею робили.

Будьте обачні

До чого сниться купувати квасоля, але помилково купити горох? Сонник радить: відмовтеся від своїх планів, щоб уникнути великою помилки.

Є уві сні квасоля або боби — несприятливий знак. Попереду неприємності, турботи. Можлива хвороба дітей або близького родича.

Наснилося купувати ці бобові на ринку? Сонник попереджає: обіцяна сплячому легка удача може обернутися великими неприємностями. Краще відмовитися від такого «вигідного» пропозиції, уникнувши збитків.

Якою вона була?

Бачити дозрілу білу квасолю віщує удачу. Зелену, незрілу — можливо, трапиться біда. Червону — енергійність сновидіння заважає йому сидіти склавши руки. У стручках — сплячий зробить якесь важливе для себе відкриття.

Купувати банку червоної консервованої квасолі — наяву надії і плани людини збудуться набагато повільніше, ніж він хотів би.

До чого сняться зростаючі, що дозрівають бобові? Ісламський сонник стверджує: бачення обіцяє щось хороше. Коли ж той, хто лежить їв їх незрілими — це до хвороби, неприємностей.

Сонник Міллера: не поспішайте

Їсти уві сні сиру квасолю — сновидіння попереджає: не квапте події, як би вам цього не хотілося. Інакше лише зіпсуєте справу, на яке витратили багато часу і сил.

Наснилося перебирати? Наяву сновидцу доведеться виконувати якесь відповідальне завдання.

Бізнес, доходи

Бачити великі квасолини — належить несподіваний прибуток. Дрібні фасолінку — дохід виявиться невеликим.

Наснилося збирати урожай цих бобових? Якщо він хороший — відмінний знак: людини після такого бачення очікує благополуччя, грошові справи налагодяться.

Варити уві сні суп з неї — відповідно до сонником, ви заробите багато грошей, однак домогтися фінансового благополуччя не зможете. Також сновидіння про квасоляному супі вказує: ідея забезпечити свою старість потерпить крах, незважаючи на надану можливість.

Бачити кольорову — згідно сонником, у вас попросять грошей у борг. Варити — боржник поверне вам гроші. Варена квасоля уві сні, особливо якщо їли таке блюдо в гостях, віщує: борг вам будуть повертати не відразу, а частинами.

Попередження

До чого сниться варена квасоля? Сонник попереджає: бачення обіцяє бідність, неможливість урізноманітнити своє меню.

Ненароком розсипати її уві сні — навалиться безліч дрібних, надокучливих проблем, можливі втрати. Але якщо він швидко зібрав боби — значить, проявивши рішучість, оперативно розбереться з негараздами.

Тлумачення сну про те, ніби квасоля зіпсована (шкідниками, водою або цвіллю) однозначно: обставини складуться так, що заплановані проекти зазнають фіаско. Потрібно перечекати деякий час, а пізніше спробувати ще раз.

Садити в городі означає: сновидец знехтує розумним способом залагодити неприємності, а відразу вступить в бійку.

До чого сниться квасоля в стручках, які, відкриваючись, виявляються порожніми? Доведеться витратити багато зусиль на роботу, яка виявиться марною.

Вас чекає достаток, процвітання

Часто приснився свіжа квасоля віщує поліпшення добробуту людини, а мішки, повні нею доверху — багатство, впевненість, що життя сім’ї забезпечена.

Садити її уві сні — означає, належить робити запаси на майбутнє. Бачення вказує: зараз достатньо коштів, щоб закупити щось на потім або відкласти невелику суму.

Наснилося стручкова обіцяє людині багатство, достаток, забезпечене життя.

Сонник квасоля, до чого сниться квасоля уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: