Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник колишній хлопець з дівчиною, до чого сниться колишній хлопець з дівчиною уві сні

Ви вже давно не разом, але людина, з яким вас колись пов’язували романтичні відносини, приходить до вас уві сні і не один, а зі своєю новою пасією? Чекайте великих змін — віщує сонник. Те,, до чого сниться подібний сюжет, залежить від дій приснився персонажів. Так, бачити, що колишній хлопець з дівчиною цілуються, обіцяє отримання не дуже приємних новин.

Про що мовить пан Міллер?

Наснилося, як екс-обранець розгулює зі своєю новою коханою, значить, як стверджує психолог, сновидицей відчуває внутрішнє невдоволення власним особистим життям.

Іноді, нічне бачення сповіщає про легковажну довірливості сплячої особи, яка є першопричиною її нещасть і розчарувань.

Що було те загуло!

Лонго, в своєму сонник, позиціонує приснився зустріч з екс-бойфрендом, які гуляють зі своєю новою пасією, необхідністю відпустити минуле і сконцентруватися на майбутньому.

Чаклунка Медея вказує на готовність сновідіци розпрощатися з тінями минулого, пояснюючи,, до чого сниться колишній хлопець з дівчиною. Цілком ймовірно, що найближчим часом відбудеться знайомство з людиною, здатним воскресити в серці сновидящей романтику.

Подробиці: поведінка

Сучасний суміщений сонник пояснює,, до чого сниться колишній хлопець з дівчиною, виходячи з поведінки персонажів і характеру взаємодії з ними. так:

 • Сварка з «голубками» уві сні — до сприятливого зміни життєвих обставин;
 • Екс-обранець знайомить зі своєю коханою — віщує дивовижну зустріч;
 • Побачити їх весілля — до необхідності пробачити і відпустити минулі відносини;
 • Відчувати ревнощі від побаченої картинки — ви тешіте себе марними надіями;
 • Байдужість і спокій уві сні — до досягнення душевної рівноваги наяву.
 • Займіться своїм майбутнім!

  Зигмунд Фрейд вважає, що тлумачення сну про колишню любов, слід розглядати з позиції розвитку нинішніх взаємин. Сонник Езопа запевняє, що така картина означає велику сварку між сновидицей і коханим через ревнощів сновидящей.

  Сонник доктора Фрейда заявляє, що ви самі того не очікуючи, підсвідомо порівнюєте сексуальні відносини зі своїм молодим чоловіком і минулим обранцем.

  Наближається романтика!

  Бачити, як екс-коханий знайшов уві сні собі обраницю, означає, що наяву спляча красуня зайнята пошуком істинної любові. Міс Хассе, в своєму сонник, сповіщає про романтичному времяпрепровождении.

  Колишній хлопець з дівчиною грають весілля уві сні, значить, в реальності, наближається цікаве знайомство з чоловіком, який в майбутньому претендуватиме на роль судженого.

  Будьте розсудливі!

  Бачити, як колишній знайшов собі обраницю уві сні, передвіщає про зайву підозрілість сновидящей. Ваше недовіру до бойфренду, пов’язане з минулим невдалим досвідом, може привести до погіршення, а то і розриву нинішніх взаємин.

  Жіночий сонник має досить позитивний прогноз, трактуючи,, до чого сниться таке сновидіння. Прирівнюючи приснився сюжет з можливістю відновити колишню зв’язок і воскресити любов в серці. Однак снотолкователь впевнений, що невидима перепона, що утворилася між колишніми коханими за період розриву, буде занадто важка для обох.

  Сонник колишній хлопець з дівчиною, до чого сниться колишній хлопець з дівчиною уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: