Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кришталь, до чого сниться кришталь уві сні

Кришталь уві сні не найпозитивніший знак. Його поява вказує на неминучий занепад практично у всіх життєвих сферах. До чого ще сниться цей образ? Сонник розповість про всі варіаціях.

Займіться магією!

Езотеричне тлумачення сну стверджує, що гірський кришталь символізує приховані або явні паранормальні таланти, можливо дар ясновидіння.

Приснився ведьмовской куля з кришталю? Ви можете сміливо займатися магічним мистецтвом.

Бачити уві сні скло з хитромудрими візерунками — до яскравого незабутнього відчуття. Чути дзвін кришталю — до радісної події (народження дитини, весілля, ювілею і т. д.).

Хто винен?

Що означає бачення, в якому сталося купувати вироби з кришталю? Сонник думає, що це знак невдач, в яких ви самі ж і винні.

Продавати їх уві сні — не краще. Ваше негідну поведінку стане причиною для розчарування близьких людей.

Прийняти штучку в подарунок означає, що ви ризикуєте потрапити в зону природних катаклізмів.

Трактування Міллера

Містер Міллер у своєму тлумачі стверджує, що будь-який предмет з кришталю знаменує насувається депресію, пов’язану із застоєм у справах і відносинах.

Конкретні розшифровки

Крім того сонник рекомендує відзначити вигляд виробу. Це дозволить значно розширити межі тлумачення.

 • Шарик символізує неміцні відносини.
 • Зуб — власне зарозумілість.
 • Кільце — ілюзії.
 • Туфлі — нові перспективи.
 • Шкатулка — порожні турботи.
 • Замок — сумніви, невпевненість.
 • Все складеться!

  До чого сниться кришталева ваза? Бачити її уві сні означає, що гряде період спокою і благополуччя. Привиділося, що вам подарували вони? Досягнете здійснення планів.

  На думку сонника, кришталева ваза в мріях знаменує високу, але вкрай нетривке становище. Пити з неї — до хвилювань через таємного роману.

  Знак негативу

  Наснилася кришталевий посуд? Ваші мрії навряд чи здійсняться. А ось розчарування на деякий час стануть постійним супутником в долі.

  Сонник також упевнений, що кришталевий посуд уві сні знаменує неминучий розрив любовний зв’язок. Для правильної інтерпретації потрібно врахувати різновид посуду.

  Стримуйте амбіції!

  До чого сниться, наприклад, графин з кришталю? Сонник передрікає, що зустрінете свою половинку. Якщо наснилася чарка, то вам уготована велика популярність і слава.

  А ось чашка уві сні попереджає про явно завищених амбіціях, які приведуть до складнощів у спілкуванні.

  Хто базікає зайве?

  Якщо в ночі вам трапилося бачити старовинні келихи з кришталю, то сонник впевнений, що особливо вигідну пропозицію ви отримаєте від незнайомців.

  Келихи цілком сучасного дизайну попереджають, що хтось нав’язує вам своє суспільство, чим створює масу незручностей.

  До чого сниться тріснув келих? Скоро ви точно встановіть особу того, хто розпускає плітки і злі чутки.

  Настають зміни!

  Наснилися красиві фужери? Чекайте запрошення в гості, а також знайомства з дуже цікавою людиною.

  Якщо уві сні ви упустили фужер, і він розлетівся на осколки, то сонник гарантує щастя і любовну ідилію.

  Незвичайні фужери також пророкують зустріч, яка здатна вас повністю змінити на краще.

  Готуйтеся до свята!

  До чого сниться люстра з кришталю? Якщо вона включена, то скоро в будинку гряде урочиста подія і пишне свято.

  Це символ радості, лікування від недуг, вирішення складної проблеми. Якщо ж світла немає, то все це відкладається на невизначений термін.

  Наснилася старовинна люстра з підвісками? Хтось не виконає даних раніше обіцянок.

  Спокій або переживання?

  До чого сниться битий кришталь? Сонник рекомендує наяву відмовитися від надмірних запитів. Якщо приснився розбитий кришталь, то вам доведеться розчаруватися в коханій людині.

  Розбитий предмет символізує розставання, зраду, печаль, а також необхідність прийняти важке рішення.

  Якщо розбитий кришталь уві сні викликав почуття жалю, то в реалі з’явиться привід для переживань. Якщо ж ви сприйняли цей факт незворушно, то знайдете довгоочікуваний спокій.

  Сонник кришталь, до чого сниться кришталь уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: