Сонник квас, до чого сниться квас уві сні

До чого сниться квас? Цей знак уві сні віщує радісна подія, приємний сюрприз, хороший відпочинок. Але іноді сонник вказує на необхідність залагодити невідкладні справи, проявити обережність або докласти для досягнення своєї мети більше зусиль.

Що ви робили з напоєм?

Інтерпретація Завіт від подробиць:

 • Пити його — належить радісна подія;
 • Купувати бочковий — опинитеся в неприємній ситуації, але все завершиться добре;
 • Робити — недруги розпустять безліч порожніх вигадок про вас;
 • Пригощати когось — зробите непрощенну помилку;
 • Облитися — попереду сюрприз.
 • Сонник Міллера: вас чекає чудовий відпочинок

  До чого сниться пити охолоджений квас? Незабаром зможете вирішити проблеми, які давно не давали спокою і відпочинете в колі своєї родини.

  Загроза репутації, негаразди вдома

  Пити уві сні квас, насолоджуючись його смаком, означає: репутація сплячого опиниться під загрозою. Спливуть якісь справи минулого, які він намагався приховати. Це призведе до неприємних з’ясувань відносин.

  Наснилося пити скислий напій? Сонник пояснює: турбуватиметеся через негаразди вдома. Постарайтеся швидше вирішити виниклі питання.

  Тимчасові труднощі

  Бачення про теплом квасі вказує: для досягнення задуманого потрібно докласти більше зусиль, терпіння, наполегливості, ніж думали. Однак такі витрати цілком окупляться відмінним результатом.

  Жінці бачити такий сюжет означає: коханий тимчасово охолоне до неї, але після цього романтичні почуття спалахнуть з новою силою.

  Гарно відпочинете, порадуєте себе

  До чого сниться пробувати квас з дерев’яного посуду? Сонник повідомляє: належить відпочинок в селі або на природі. Він буде корисний для здоров’я, принесе позитивні емоції.

  Квас в банку уві сні віщує позитивні сюрпризи, подарунки. Можливо, сновидец зробить те, про що давно мріяв або придбає річ, яку хотів. Треба навчитися радіти навіть дрібницям — тоді життя набуде фарби і буде приносити позитив.

  Наснилося спостерігати, як хтось вгамовує спрагу квасом? Незабаром дізнаєтесь: в родині знайомих або друзів сталося радісна подія.

  Розуміння і підтримка близьких

  Бачити квас уві сні обіцяє дрібні, але приємні події — говорить сонник. Таке бачення обіцяє любов і увага близьких людей, які в складні хвилини підтримають і постараються підняти настрій.

  До чого сниться готувати цей напій? Можливо таке тлумачення сну: у вас незабаром з’явиться багатий друг або розбагатіє один з ваших старих друзів. Від нього завжди можна чекати підтримки, допомоги.

  Треба вирішити складні справи і надходити більш обережно

  Наснилося приготування квасу? Сонник також називає інше значення: доведеться відкласти відпочинок і розваги на деякий час. Потрібно буде залагодити невідкладні справи.

  Якщо він перебродив — це попередження сновидцу проявити обережність в своїх діях, інакше він викличе розчарування у оточуючих.

  Має бути пригода, приємні покупки

  Бачити бочку з квасом уві сні означає: треба буде непростий пригода. Однак завдяки кмітливості сплячого ситуація щасливо завершиться.

  Приснився напій, розлитий по пляшках? Незабаром зробите приємні покупки. Може, вони виявляться дріб’язковими, але принесуть радість.

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: