Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник комахи — до чого сняться?

Сімейний Сонник

Комахи уві сні наділяються властивостями, властивими їм в житті. Одні з них вважаються шкідливими, інші — корисними, з третіми ми боремося, четверте — шанують. Тлумачити таке сновидіння слід за назвами приснився істот. Якщо вам присниться, що біля вас аж кишать комахи, то вас чекають прикрощі і неприємності.

Метелики уві сні є символом легковажності, недовговічною краси, швидко проходять почуттів. Комарі — символи ворожої уїдливості, вони надокучливих, можуть зробити так боляче, що будеш пам’ятати кілька днів. Уві сні вони представляють інтриганів, недоброзичливців, заздрісників, суперників, які готові поживитися за наш рахунок.

Мухи уві сні уособлюють надокучливих, наданих людей, від яких важко відв’язатися. Іноді укуси мух уві сні означають заразні захворювання. Оводів бачити або чути уві сні означає, що ви дізнаєтеся про підступність ваших ворогів. Іноді такий сон пророкує, що своєчасне попередження про небезпеку допоможе вам впоратися з вашими ворогами і ви досягнете успішного завершення розпочатої справи. Літаючі оводи уві сні означають дрібні домашні витрати. Укус овода — знак обману або зради. Тримати його в кулаці — до прибутку.

Оси уві сні не віщують нічого доброго. Якщо оса прилетить до вас, то чекайте звісток. Сон про ос багато в чому схожий зі сном про Овода. Осине гніздо уві сні є символом ворожих інтриг або планів. Розорити гніздо означає, що вороги не застануть вас зненацька і ви змушені будете зробити ризиковані дії, щоб захистити себе.

Павуки уві сні означають підступність і хитрість ворогів. П’явки уві сні — символ того, що ви маєте ворога, від якого вам буде важко позбутися. Бджоли уві сні символізують працьовитість, наполегливість, добробут. Саранча сниться, щоб попередити про заздрісних, жадібних і жадібних ворогів. Цвіркун уві сні означає, що вам доведеться докласти чимало зусиль, щоб досягти бажаної мети. Чути його трель уві сні — знак печалі і бідності. Світлячок уві сні віщує отримання приємного звістки.

Таргани уві сні — це знак швидкого збагачення за чужий рахунок. Якщо вам присниться, що ви бачите таргана в своїй тарілці, то навколишні стануть заздрити вашому везінню. З’їсти таргана уві сні і з огидою сплюнути означає, що ви зробите якусь покупку або зробите якусь угоду, про які згодом будете шкодувати. Равлики уві сні означають слабкість і беззахисність. Черв’яки уві сні символізують перешкоди в справах, підлість. Шершні уві сні пророкують хороший прибуток. Дивіться тлумачення: Мошкара.

Сучасний Сонник

Побачені уві сні комахи — до турбот і неприємностей від таємних ворогів. Повзають комахи віщують засмучення від хвороб, літаючі — фінансові проблеми, плаваючі — до задоволень і радості, кровоссальні — до головного болю від витівок дітей. Бачити уві сні жуків віщує бідність, збитки і несприятливий результат хвороби. Тиснути жуків — отримаєте радісну звістку. Побачений уві сні павук означає, що будете уважні й активні в роботі, за що вам сповна віддасться чуйним і щедрим керівництвом.

Гусениця уві сні віщує зустріч з низькими, лицемірними людьми. Бачити черв’яків — до отримання дуже вигідного і дохідного місця. Комарі говорять про те, що ви даремно противитеся пропозицією зайняти більш високу посаду. Вбивати комарів — подолавши перешкоди, зможете цілком насолодитися сімейним спокоєм і благополуччям. Приснилися мурахи означають, що вас чекає невдалий день і неприємності будуть переслідувати вас на всій його довжині. Бачити уві сні мух віщує захворювання заразними хворобами. Ловити уві сні моль — доведеться захищати свою честь і гідність від помилкових звинувачень.

Бабка уві сні віщує безтурботне існування при вигідному шлюбі з заможним бізнесменом. Якщо вас вжалила бджола, оса чи джміль — це знак прийдешніх нещасть і каяття від власної самовпевненості. Бачити на своєму тілі клопів або бліх передрікає хвороби і неприємності вдома. Воші означають, що ви поведете себе некоректно зі старими знайомими. Повзають по вашому тілу кліщі — знак тяжких обставин. Бачити уві сні ритуальні зображення комах, що вважаються священними, — заздрісники не дадуть вам життя через доти, поки ви самі від них не позбудетеся.

Езотеричний Сонник

Якщо вам приснилися дивовижно красиві, привабливі комахи, це означає, що ви будете обмануті у своїх очікуваннях. Значення сну посилюється, якщо ваші надії збігаються з сподіваннями інших. Якщо комаха була величезна, немов з фільму жахів, — це втілення ваших фобій: ви боїтеся хвороб і небезпек. Вона вчинила напад — такий сон попереджає, що ваші побоювання притягують до себе біду, і вона неминуче трапиться, якщо ви не впораєтеся зі своїм страхом.

Літаючі, дрібні, надокучливі створення означають, що до вас доходить багато зайвої інформації про людей. Не потрібно накопичувати її в собі; впускаючи в одне вухо, випускайте в інше, і вже тоді ніхто не скаже, що ви займаєтеся збором компромату.

Комахи повзали по вас — значить, ви роздратовані тим, що є об’єктом людської поголоски. В даному випадку спрацьовують астральні фантомні зв’язку, так звана фантомний павутина: завдяки їй люди чують один одного, навіть не володіючи даром яснослухання. Якщо дотик до фантомної павутині відбувається занадто часто, то людина може постраждати від нервового виснаження, істерії. Рояться комахи — це уособлення ваших дрібних клопотів, неабияк набридлих справ. Затягування цього періоду загрожує нервовим зривом.

Сонник Лоффа

Якщо людина займається будь-яким видом творчості, то будь-яка комаха, побачене уві сні, для нього знак хороший. Значить, він зможе реалізувати всі свої задуми, за що отримає загальне визнання. Коли комахи обліплюють його з усіх боків, і він відчуває себе немов в панцирі, але не має сил або можливості від них відмахнутися, то такий сюжет явно вказує на те, що сновидець скоро потрапить в якусь незрозумілу історію, з якої виплутатися буде дуже не просто.

Якщо по сплячому нахабно повзають комахи, то значить, його скоро втягнутий в якусь аферу. Може, це буде фінансова піраміда, може, махінації з кредитами. А ось коли подібне бачення сниться заміжній жінці, то вона ризикує захворіти гінекологічним захворюванням або ще гірше — ЗПСШ. Городні шкідники наснилися — виникне скандал на любовному грунті. Швидше за все, дама викриє в зраді свого кавалера, а може, і навпаки.

Сонник Ванги

Примарилося комахи — це дуже поганий знак, за винятком метеликів і сонечок, є провісниками зародження нових любовних відносин (які навряд чи будуть відрізнятися тривалістю), а також найщасливіших моментів в житті. Коли сниться мураха, то це означає, що сновидець скоро придбає якісь корисні навички, які йому дуже знадобляться в житті.

Якщо людина, навіть уві сні, якимось чином контактує з комахами (ловить їх руками, вони по ньому повзають і норовлять вкусити), то це обіцяє важкі хвороби, втрату роботи і погіршення відносин з рідними і близькими. Людина, обліплений уві сні з усіх боків літаючими комахами, повинен задуматися про свою поведінку і ставлення до світу і людям, хто його оточує. Ймовірно. Що він не в ладу з самим собою, тому весь світ для нього постає лише в чорних і сірих барвах.

Сонник Мандрівника

Те, що літає, дзижчить, жалить, риється, кусається, відволікає і в цілому сприймається, як дріб’язкова, незначне, настирливе, здатне доставити лише дрібні неприємності і, тим не менш, створити цілком чутливі перешкоди. Загалом, комахи це не сильні (неглибокі), але повторювані або нав’язливі відчуття, думки, почуття, які можуть привести до дисгармонії, позбавити спокою і впевненості. Поява комах уві сні може повідомляти про неприємності в майбутньому, про хвороби і незначних психічних дисгармониях. Нерідко окремі комахи (мураха, метелик, бджола) виступають виключно в творчої ролі (напр., Воші або блохи — до отримання грошей, а метелик — до зустрічі з коханою людиною).

Сонник Менегетті

Комахи — це негативний образ для внутрішньої реальності людей, адже спілкування з цими істотами не дуже радує. Їх негативність у всіх випадках пов’язана з негативним впливом, яке спрямоване на психічне «поглинання», і вампіризмом. Якщо комахи уві сні знаходилися всередині людини, то це є ясним вказівкою на те, що він активно негативний. Ступінь негативності і небезпеки залежить від виду комах і ступеня негативних емоцій, які відчував до них уві сні людина. Навіть будучи позитивними для природи, комахи розцінюються людьми виключно як негативний символ, оскільки вони завдають величезної шкоди сільському господарству.

Сонник Лонго

Побачити над собою рояться комах — таке сновидіння розповідає про вашу стурбованість дріб’язковими, суєтними справами, що забирають у вас стільки сил і часу, що для більш серйозних справ їх просто абсолютно не залишається. Сон радить перекласти частину турбот на плечі помічників. Тікати від комах — такий сон говорить про те, що ви прагнете уникати виконання дрібних доручень, оскільки ви — широка натура, і рутинна робота — це не ваше амплуа. Ловити комах — такий сон повідомляє про абсолютно безглуздої витрати своїх ресурсів на щось заздалегідь програшна і негідну уваги.

Сонник Фрейда

В даному випадку дрібні комахи асоціюються з дітьми. Розглядати комах означає, що підсвідомо ви хочете дітей, однак ви не впевнені в вашому фінансовому становищі. Якщо комаха вкусила вас — ваше чадо докучає вам своєю поведінкою, що викликає в вас роздратування. Вбити комаха — ви відчуваєте неприязнь до дітей.

Еротичний Сонник

Якщо вам сняться комахи, яких ви вбиваєте, сон говорить про те, що в реальному житті ви починаєте позбавлятися від сексуальних проблем, які вас давно мучать: це може бути довгий стриманість, яке закінчиться з появою у вашому житті нового сексуального партнера.

Сонник Міллера

Бачити уві сні кишать комах — означає хворобу і багато прикростей. Якщо Ви успішно від них позбулися, то Вам пощастить, хоча такий сон може послужити і причиною для занепокоєння за майбутнє: можливі проблеми зі здоров’ям у Ваших близьких.

Китайський Сонник

З хворого організму виповзають комахи — отримаєте посаду колесничего або роботу, пов’язану з транспортом. За хворому тілу повзають — проходить хвороба, скоро одужаєш.

Ісламський Сонник

На думку вчених, всі шкідливі (отруйні, кусають) комахи — вороги наяву, які небезпечні настільки, наскільки небезпечні комахи.

Сонник Хассе

Комахи сняться до клопотів і неприємностей. Комахи в волоссі є провісниками дрібних негараздів.

Французький Сонник

Безліч комах сниться до успіхів у вашій сфері діяльності, особливо в творчості.

Сонник Цветкова

Комахи повзають по тілу — швидке одужання. Мошкара — чекають невдачі.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: