Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кульбаба — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Сон про кульбабу віщує поява заможного шанувальника з високим рівнем доходу. Можливо це зустріч з людиною, здатним стати вашим обранцем. Одного разу підкоривши ваше серце і душу, він не залишить вас в майбутньому ні на хвилину. Подарувати букет з кульбаб — зумієте знайти вихід зі складного становища в найнесподіваніший момент. Крім знайденого відповіді зумієте отримати вигоду, прийнявши її як моральну компенсацію за витрачений час.

Поле квітучих кульбаб обіцяє романтичну зустріч, якщо ж рослини відцвіли — очікується невелика сварка, легкий конфлікт з близькими. Побачені кульбаби на полі виступають віддзеркаленням вашої легковажності, а також попереджають про можливу появу проблем в разі бездіяльності в цьому напрямку. Плели вінок із зібраних квітів — зіткнетеся з труднощами, але зумієте їх подолати. Готувати салат з кульбаб — сімейне життя буде щасливим.

Сонник Лоффа

Корисні властивості такого рослини, як звичайний кульбаба, хоч греблю гати. Наяву з його листя готують лікарські препарати, вживають в їжу, ну і звичайно, використовують для плетіння вінків. Представник флори у снах уособлює всілякі блага. Бачення з образом зростаючих квіток пророкують взаємну любов, щасливий шлюб, отримання бажаної посади, здійснення мрії.

Мариться кілька кульбаб в руці? Сновидець не упустить шанс долі, доб’ється бажаного результату. Щастя виявиться недовгим після мрій про швидко відцвілих кульбабах, а зів’ялі рослина пророкує душевні страждання, переживання за близьку людину. Такий процес, як здування шапочки з Одуван уві сні, є символом звільнення від старих образ, очищення свідомості від непотрібної інформації.

Сонник Лонго

Кульбаба в вашому сновидінні — знак скороминущості і слабкості. Якщо атмосфера сну сприятлива — цей образ віщує безліч дрібних, дріб’язкових забав. В іншому випадку сон про кульбабу — це нагадування про слабкості вашого становища. Наснилося, що дуеті на кульбаба — належить веселе проведення часу, особливо якщо атмосфера бачення була сприятливою. Настають незначні клопоти, проте вони будуть вам тільки в радість — зможете відволіктися від повсякденної рутини.

Сімейний Сонник

Бачити уві сні ціле поле квітучих кульбаб і серед них кілька пухнастих парасольок — до щасливого побачення, яке буде затьмарено невеликий сваркою. Готувати з кульбаб ліки уві сні — хвороба, нездужання близьких. Варити варення з кульбаб, пробувати його, хвалити — значить розчаруватися в суспільстві, яке оточує. З’явиться тяга до нових друзів і свіжих вражень. Ваша неординарність не дає вам спокійного життя.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилися жовтіють в зеленій траві кульбаби, це обіцяє вам вдалі життєві обставини і щасливий шлюбний союз. Визріли квіти з пухнастими головками віщують одруження або заміжжя з людиною набагато старше вас. Дути на кульбаби — це сон-застереження: ваше щастя і благополуччя крихке, і ви повинні ставитися до нього більш трепетно.

Сонник Ванги

Наснилися жовті кульбаби — наяву вас захищають від зла і образ вищі сили. Це знак небес і потрібно постаратися жити правильно і не гнівити богів. Дуже поганим знаком вважається сон, в якому ви рвете кульбаби, з’являться засмучення і безліч проблем. Дути на білий кульбаба — до великих випробувань наяву.

Еротичний Сонник

Сниться жінкам перед щасливим заміжжям. Найбільш часто такі сновидіння збуваються тоді, коли жінка бачила себе стоїть посеред зеленого луки з квітучими кульбабами.

Езотеричний Сонник

Кульбаба — означають помилкових друзів. Якщо ви побачите уві сні безліч кульбаб, то будьте обережні!

Сонник Мандрівника

Кульбаба — втіха; короткочасні впливу (висловлю.: про добру людину: «божий одуванчик»).

Сонник Цветкова

Білі кульбаби сняться до нерозумних вчинків, легковажності.

Сонник Хассе

Кульбаба — символ справджених надій на щастя й удачу.

Сонник Менегетті

Кульбаба — символізує істину.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: