Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ковдра — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Ковдра не тільки є затишним атрибутом хорошого сну, але може стати і сновідческій символом. Брудні ковдри уві сні передрікають зраду і віроломство наяву. А нові і чисті — успіх у справах. Вираз «тягнути ковдру на себе» в буквальному сенсі означає спробу переманити удачу до себе або взяти ініціативу в якійсь справі. Якщо уві сні вам бачаться рвані ковдри, то це знак втрат, незахищеності і неуваги до вас з боку оточуючих. Цей же сон говорить, що ваша думка не цікаво нікому, а ваші почуття ніким не враховуються.

Цікаво, що навіть в спеку багато людей не можуть заснути, чи не накрившись ковдрою. Ймовірно, це пов’язано з тим, що в сонному стані ми беззахисні. Ковдра в цьому випадку виступає не як спосіб зберегти комфортне тепло, а як спосіб захистити своє тіло на час відпочинку від зовнішніх впливів і чужого пристріту. Можливо, саме тому, якщо вам сниться, що ви купуєте ковдру, сон говорить про вашу потреби в захисті або про те, що ви зустрінете покровителя і захисника ваших інтересів. А ось втрата ковдри уві сні може вказувати на вашу вразливість і приховані страхи, які в реальному житті можуть мати дуже різні причини.

Сонник Лонго

Приснилося ковдру — це сновидіння, що підказує, що наближається зустріч з дорогими серцю друзями, на яку ви в силу тривалої розлуки навіть перестали сподіватися. Бажання сховатися теплою ковдрою через те, що в приміщенні дуже холодно, свідчить про те, що ви занадто бурхливо реагуєте на якусь людину, для якого ваша сила почуттів незвична; він просто поки не готовий прийняти вашу любов. Наяву його стан нагадує ваше уві сні: від вашої настільки нав’язливою любові йому хочеться сховатися під ковдру, оскільки він людина з абсолютно відмінним від вашого темпераментом.

Купівля ковдри видає вашу боязнь перед багатьма проявами життя: будь-яка хоч трохи незвичне або непередбачене вашим розкладом подія представляється замахом на ваш маленький, затишний і ретельно вибудуваний маленький світ. Але ж не можна жити, не висувався зі своєї шкаралупи: так ви пропустите багато яскравого і дивного. Сказавши «ні» непотрібним страхам, погляньте на світ, широко відкривши очі, і тоді ви переконаєтеся, що нічого страшного не може статися. А якщо і трапиться, то це буде продиктовано самою долею, від якої, як відомо, не піти.

Сучасний Сонник

Накриватися уві сні шикарним ковдрою, розшитим золотом, лежачи на королівському ліжку з балдахіном, — це означає, що ваші фантазії прийдуть в кричуще протиріччя з дійсністю, що природним чином приведе вас в зневіру. Якщо уві сні ви мерзнете навіть під стегнами пуховою ковдрою — це відповідно означає охолодження в любові. Укутувати ноги легким верблюжим ковдрою, використовуючи його замість пледа, — вас виведе з рівноваги капосна поведінку дітей, на яких поскаржаться і сусіди, і викладачі.

Подертому ковдру, з якого клаптями лізе вата, віщує в найближчому майбутньому, що ваш практицизм і ділова хватка звернуть на себе шанобливе увагу людини, який виявить бажання зійтися з вами ближче. Діряві від старості або пропалені ковдру означає, що ваш майбутній чоловік оцінить вас по достоїнству, чого не можна буде сказати про вас щодо нього. Брудне ковдру — знак того, що вам доведеться відповісти за власну недбалість, внаслідок чого позбудетеся наданого вам довіри.

Сонник Міллера

Нові та чисті ковдри уві сні — віщують успіх в справах, хоча і є небезпека провалу. Божественний промисел допоможе вам уникнути смертельної хвороби. Якщо ж вони брудні — жідіте зрада і віроломство наяву.

Якщо ви побачите уві сні пледи — значить, вам забезпечено приємне і спокійний плин справ. Дівчину цей сон — попереджає про те, що її практична і ділова хватка зверне на себе шанобливе увагу людини, який захоче з нею одружитися.

Якщо приснилося їй ковдру чисте, але діряве — значить, їй дістанеться чоловік, який оцінить її по достоїнству, але сам не буде для неї єдино бажаним супутником життя. Якщо ковдру буде брудним і з великою діркою — їй, можливо, доведеться відповісти за власну недбалість в поведінці і внаслідок цього упустити чесного і порядного чоловіка.

Сонник Ванги

Важкі і навіть трагічні події віщує сон, в якому Ви вкривати в ковдру. Ви будете довгий час знаходиться в ізоляції від рідних і близьких, наодинці переживаючи своє горе. Тепле обділяє, попереджає про те, що Ви, намагаєтеся сховатися від насущних проблем. Проживаючи життя в тіні, своєму маленькому і теплом маленькому світі, Ви навряд чи досягнете чогось вартого. Перегляньте своє ставлення до життя.

Якщо ж Вам присниться легке і тонке ковдру, то, Ви досягнете успіху в якомусь важливому для Вас справі. Ви з ентузіазмом беретеся за нові справи, з упевненістю, що в подальшому вони принесуть довгоочікуваний успіх. Рване ковдру — провісник сімейних сварок і конфліктів, які, за Вашою ж вини, закінчаться розривом відносин.

Сонник Фрейда

Якщо приснилося, що ви тягнули на себе ковдру, це пророкує вам зустріч з партнером, який буде насправді «тягнути на себе ковдру» — тобто вимагатиме від вас, щоб ви приносили йому задоволення, але при цьому ваші почуття і відчуття його анітрохи не турбуватимуть.

Ховатися ковдрою — сон говорить про ваші страждання від неуваги і холодності представників протилежної статі. Самі переховували кого-небудь ковдрою — це означає, що, оскільки основний час і сили у вас підуть на розваги, до серйозних справ ви доберетеся нескоро.

Еротичний Сонник

Дівчина, якій наснилося пледи — викличе повагу людини, який захоче, щоб вона стала його дружиною. Яскраво-червоне ковдру, преподносимое в подарунок — до знайомства з людиною, з яким будуть любовні відносини.

Якщо ковдру чисте, але вкрите дірами — це означає, що хоч чоловік і буде любити її, сама вона не зазнає до нього такого почуття. Брудне ковдру — застерігає її від здійснення вчинків, які викличуть несхвалення чоловіка: вона ризикує втратити справжню любов через власну дурість.

Китайський Сонник

Піднявшись на стіну ховатися ковдрою — буде просування по службі. Ховатися ковдрою — велике щастя. Ковдрою добре вкривати — віщує щастя. Подушка хороша в головах — віщує підтримку знатної особи. Хочеш накритися власним ковдрою, загорнутого полог — віщує багатство і знатність.

Езотеричний Сонник

Одноколірне, товсту ковдру, в підодіяльник — такі сни означають, що вам загрожує хвороба, одним з проявів якої буде озноб. Побачити строкате, екзотичне ковдру — до безпечної хвороби алергічної природи.

Сімейний Сонник

Сон про своє або старому виношені ковдрі віщує хвороби. Нове ковдру уві сні означає, що у вас з’являться нові захисники і нові вигідні справи. Дивіться тлумачення: Постіль, Покривало, Пляма, Кров.

Ісламський Сонник

Для чоловіків, побачене уві сні ковдру, символізує жінку, дружину. Велика ймовірність одруження або набуття довгоочікуваного спокою і відпочинку.

Сонник Мандрівника

Ковдра — покриватися хвороба; бачити, застеляти — нова зв’язок для жінки і нову справу для чоловіка.

Сонник Менегетті

Сон вказує на сторонній вплив, якому властиві емоційно-чуттєві відносини.

Сонник Хассе

Захворієте.

Сонник Цветкова

До хвороби.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: