Сонник кухар, до чого сниться кухар уві сні

Кухар уві сні — передвісник змін, які готує сновідящій доля. Про готовність прийняти і пристосуватися до прийдешніх обставинам сповіщає сонник, трактуючи,, до чого сниться бути кулінаром.

Сонник Міллера: пояснення

Психолог приснився кухаря порівнює з особистістю, вміло орудує життям сплячої персони. Можливо, в реальності ви комусь дозволили собою потурати і маніпулювати.

Бачити себе в ролі шеф-кухаря, говорить про можливість вдало впоратися з поставленими завданнями, якщо, звичайно, уві сні ви не облажались. Хворим людям сонник Міллера пророкує загострення хвороби, погіршення самопочуття.

Подробиці: про персонажа

Тлумачення сну, в якому довелося бачити кухаря, сонник пов’язує з поведінкою і зовнішнім виглядом персонажа. Так, якщо кухар уві сні:

 • Злий, роздратований — пророкує непередбачені труднощі в реалізації задуманих проектів;
 • Неохайний, брудний — говорить про можливість загрузнути в сварках і розглядах з оточуючими;
 • Зібраний, позитивний — сповіщає про сприятливим результаті майбутніх подій;
 • Готує страву — віщує відвідування цікавих заходів, сімейні посиденьки;
 • Пробує їжу — обіцяє швидкоплинне захоплення.
 • Вам все по плечу!

  Чаклунка Медея, тлумачачи,, до чого сниться працювати кухарем, говорить про наявність душевних сил і кмітливості, які допоможуть сновідящій впоратися з непередбаченими обставинами.

  Наближається радість!

  Сонник для всієї родини, пояснюючи,, до чого сниться насипати ополоником страву, зумовлює радість і веселощі в домі сновидіння. Наснилося, що працюєте кулінаром в булочній, означає зустріч з давніми друзями, колегами, однокласниками.

  Благополуччя або проблеми?

  Наснилося, що черпаєте ополоником ароматні ласощі, означає, що вам легко буде домогтися фінансового успіху і сімейного благополуччя. Тим, кому уві сні довелося набирати ополоником неїстівну, смердючу рідину замість їжі, сповіщає снотолкователем проблеми з грошима, здоров’ям.

  Бачити, що робите замовлення кухареві, попереджає про збитки, зухвалій крадіжці. Карати кухаря за несмачне, неапетитне блюдо, обіцяє Універсальним сонником сором і ганьба.

  Про інтимні переваги…

  Доктор Фрейд приснився процес приготування їжі порівнює з статевим актом. Так, якщо уві сні ви зайняті приготуванням простих страв, говорить про ваших пуританських поглядах на інтимні взаємини.

  Готувати уві сні по кулінарній книзі, сповіщає про надмірному захопленні сновідящего порнографічними трактатами, журналами. Приготування витончених страв асоціюється зі злиднями в красивих залицянь, ласки в процесі інтимної близькості.

  Розвивайтеся духовно!

  Ви знаходитесь на шляху духовного розвитку і відчуваєте необхідність синтезу отриманих знань — впевнений Лейман, пояснюючи,, до чого сниться кухар. Сонник Деніз Лінн впевнений: побачений в сновидінні кулінар відображає емоційний стан сновидіння, а також є показником його погане самопочуття.

  Чи не лукавте!

  Тих, хто наяву хоче обдурити оточуючих або збити з пантелику конкурентів, повний тлумач сновидінь попереджає про несприятливі наслідки. Подібна картинка може позначати відкриття страшної таємниці, що стане причиною неприємних наслідків — сварок і розставань.

  Сонник кухар, до чого сниться кухар уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: