Сонник крашанки, до чого сниться крашанки уві сні

До чого сняться крашанки? Найчастіше їх поява уві сні пророкує отримання необхідної допомоги, а також знаменує повагу оточуючих і радість, яку дарують діти. Більш докладно сонник розповість і про інші розшифровках.

Як правильно тлумачити?

Починати тлумачення сну сонник рекомендує з розгляду основного способу. Яйце загальновизнано вважається символом зародження самого життя, несе інформацію про відродження і оновлення.

На додаток до цього крашанки символізують нескінченність сущого, безсмертя душі, а в більш конкретному випадку — довголіття.

Не ризикуйте!

Бачити уві сні курячі крашанки означає, що ви досягнете успіху, якщо не будете робити свідомо ризикованих кроків щодо якогось справи.

Курячі крашанки знаменують початок життєвого етапу, який принесе важливі роздуми і цінні придбання.

Наснилася велика корзина, в якій лежали розфарбовані курячі яєчка? Сонник обіцяє, що в дійсності цілий ряд комерційних угод принесе велику вигоду.

А бачити перепелині крашанки — до подарунка або скромному спадщину, яке залишать родичі.

Поспішайте!

До чого сниться, що уві сні вам довелося особисто фарбувати великодні яйця? Це ознака того, що належить виконати легку, але малооплачиваемую роботу.

На думку сонника, це ж захід також обіцяє незначний успіх, який ви отримаєте практично без зусиль.

Наснилося, що ви фарбували яйця прямо перед святом і ви спізнювалися? Можливо, в будинку буде сварка через дрібницю.

За Міллеру

Тлумач Міллера звертає вашу увагу, що фарбувати яйця уві сні можна в самі незвичайні кольори. Але саме від цього залежить подальша розшифровка.

Загадали бажання?

Якщо приснилося, що пощастило фарбувати яйця в золотий колір, то в реалі гряде період повної гармонії і щастя. Сонник рекомендує після пробудження згадати здійсненне бажання, і воно обов’язково збудеться.

 • До чорного — до невдачі, втрат.
 • В зелений — до набуття надії, грошей, вдалою поїздці.
 • У рожевий — до торжества, веселощів.
 • У червоний — до втілення задумів.
 • У жовтий — до заздрості.
 • У помаранчевий — до сприятливого результату справи.
 • До темно-коричневий — до неприємностей.
 • Прибутковий знак

  До чого ще сняться крашанки? Сонник впевнений, що це знак прибутку. Їсти їх уві сні — до насолоди і земним задоволень.

  Отримати в дар — до придбання хороших товаришів. Самому дарувати різнокольорові яєчка — до вигоди. А ось втратити їх уві сні буквально означає, що частина неприємностей пройде стороною.

  Час прийшов!

  Іноді крашанки дають тлумачення розвитку любовних відносин. Наснилося, що ви їли яйця без міри? Ваша любов знаходиться в небезпеці.

  Якщо шукали заховані писанки, то саме час зайнятися активними пошуками своєї половинки. Якщо знайшли, то вже улюблені. Якщо ж крашанки вам подарували, то готуйтеся до визнання в любові.

  Змінювати!

  До чого сниться різнобарвна шкаралупа, що залишилася від яєць? Бачити її означає, що якесь справа, подія або життєвий етап підійшли до кінця.

  Після такого сновидіння сонник радить подумати про зміни у власному характері і життя, а по суті — вийти, нарешті, з шкаралупи.

  Сонник крашанки, до чого сниться крашанки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: