Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кульбаби, до чого сниться кульбаби уві сні

Така рослина, як кульбаба прийнято вважати одним з перших ознак наступаючого літа. Його використовують в медицині і навіть в кулінарії. Найчастіше сонник трактує таке сновидіння позитивно. Наприклад, робити уві сні салат, використовуючи дану рослину — до щасливого шлюбу. Щоб дізнатися більше версій про те,, до чого сниться подібне, ознайомтеся з передбаченнями відразу декількох тлумачів.

Думка Ванги

Якщо приснилися жовті кульбаби, то в реальному житті вам протегують вищі сили. Щось неземне постійно стежить за вашими діями, оберігаючи від бід. Приснилося — явний знак для вас. Постарайтеся зробити все можливе, щоб не гнівити богів.

Сонник Ванги вважає, що кульбаби є божими квітами. Зривати в сновидінні ця рослина — поганий знак. Приготуєтеся до того, що боги стануть гніватися на вас. Такий сюжет віщує безліч проблем і прикрощів.

Бачити уві сні як дуеті на білі кульбаби — до серйозних випробувань. Швидше за все, наяву начальник поставиться до вас з великою несправедливістю і жорстокістю. Можна також отримати догану за недосконалі вчинок. Сонник Ванги радить не засмучуватися і не впадати в депресивний стан, а подумати над тим, як ви можете виправдатися в очах оточуючих.

Універсальний тлумач

Якщо сниться, що дуеті на білі кульбаби, будьте обережні в здійсненні необачних вчинків. Не забувайте про те, що щастя — досить крихке стан, і при будь-яку помилку може поступитися місцем горю і депресії.

Бачити уві сні, як даруєте комусь зібраний власноруч букет з кульбаб — до уникнення пригніченого стану. Ваш розум дозволить знайти вихід з важкої ситуації. Причому приснилося пророкує, що доля надасть можливість отримати певну вигоду.

Наснилося, що дуеті на білі кульбаби? В реальності вдасться вирішити дуже складні проблеми, причому без будь-чиєї допомоги. Якщо сниться, що насіння так і залишилися на голівці незважаючи на всі ваші спроби їх здути, то труднощі ще довгий час будуть вас турбувати.

Якщо уві сні побачили дуже жовті і яскраві кульбаби, то обставини будуть самі собою складатися неймовірно вдало. Якщо молодий самотній дівчині сниться, що вона збирає жовті квіти на великому красивому поле, то наяву вона вкрай успішно вийде заміж. Рвати вже дозрілі квітки — до шлюбу з людиною значно старшого віку.

Різні передбачення

Сучасний сонник вважає, що бачити в сновидінні парасольки кульбаб — до побачення, яке буде затьмарено невеликий сваркою. Якщо не хочете втратити даних відносин, проявіть максимальну стриманість і стежте за тим, що говорите. Якщо уві сні було багато парасольок серед пахучого поля, то і розбіжності будуть великими.

Зривали уві сні ці квітки і плели вінок? Радійте, є можливість благополучно вирішити всі мають труднощі. Причому Сучасний сонник обіцяє, що труднощі вийде вирішити за короткий термін.

Осінній сонник попереджає, що якщо серед квітучого поля ви бачили кілька парасольок, то ряд перешкод не дозволить досягти поставленої мети. Трохи пізніше краще зробити ще одну спробу. Також слід трактувати і виявлені уві сні повядшіе рослини.

Пояснення,, до чого сниться рвати кульбабки дає і Дитячий тлумач. Дитячий сонник просить не бути таким легковажним, інакше не уникнути проблем у взаєминах з оточуючими людьми. Особливо якщо наснилося, що нарвали цілий букет.

Рвати уві сні яскраві ароматні кульбаби — до щасливого кохання або шлюбного союзу. Якщо в сновидінні при зборі квіток ви були дуже щасливі, то і наяву будете відчувати аналогічні почуття. Сонник Езопа рекомендує насолоджуватися радістю і щастям. Не давайте своїм страхам затьмарити цей прекрасний період.

Сонник кульбаби, до чого сниться кульбаби уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: