Сонник комахи, до чого сниться комахи уві сні

Побачені уві сні комахи часто є несприятливим символом, пов’язаним із темним боком людської натури. Детальніше дізнатися до чого сняться ці створення, можна за допомогою тлумача. Сонник радить попередньо поетапно пригадати хід подій, а також смислове та емоційне навантаження сюжету.

Жуки і метелики

Сучасний сонник стверджує, що трактування сновидіння, в якому ви побачили жучків, залежить від різновиду самих комах. Одні жуки — шкідливі, другі — мають корисними і лікувальними властивостями, треті — небезпечні для життя людини. Якщо приснилися небезпечні комахи, то наяву також варто чекати певні проблеми.

Примарилося уві сні метелики обіцяють недовговічні відносини з вітряним і несерйозною людиною, від яких не залишиться навіть спогадів. Пурхають уві сні повітряні створення пророкують зустріч з людиною, яка доб’ється розташування, а потім кине і кудись зникне.

Багато комах

Якщо приснилося багато лазять або стрибають навколо вас комах, значить, незабаром доведеться зіткнутися з осудами, інтригами і людською злобою. У деяких випадках такий сюжет трактується сонником, як передвістя погіршення здоров’я сновидіння.

Універсальний сонник переконаний, що спостерігати в нічних мареннях за великим скупченням бліх — до фінансового прибутку. Якщо сниться, що це комахи перебувають у ліжку, то з вами підтримують дружні стосунки лише заради вигоди.

Якщо уві сні вас багато разів вкусила блоха, готуйтеся зіткнутися з неприємними побутовими конфліктами.

Опис, до чого сняться комахи у великій кількості, є і у Міллера. Великий рій жучків обіцяє хвороба і засмучення. Якщо вдалося від них позбутися, це означає, що вийде успішно вирішити наявні проблеми.

Павуки і гедзі

Побачені уві сні павуки обіцяють хитрість і інтриги з боку ворогів. Сновидіння, в якому такі комахи перебувають у будинку, говорить про те, що недоброзичливці підібралися до вас дуже близько, а сварки і непорозуміння в родині викликані їх підступністю і інтригами.

Якщо уві сні доводиться бачити і чути оводів — це поганий знак. Сучасний сонник попереджає про небезпеку. Явний ворог почав діяти, тому варто бути напоготові і остерігатися підступу.

Якщо сниться, що ці комахи вас кусають, значить, наяву хочуть обдурити або підставити. Літаючі оводи, на думку сонника Шеремінской, предзнаменует незаплановані домашні витрати.

Якщо приснилося, що комаха знаходилося під шкірою, виникнуть проблеми зі здоров’ям. Тримати павука в кулаці — до прибутку.

Розмір істот

До чого сняться великі комахи, пояснює Езоп. Сонник Езопа впевнений, що подібний сюжет показує страхи або побоювання сновидіння, а також попереджає про небезпеку.

Такі дрібні комахи, як мошки, трактуються як настирливі і нав’язливі люди, які не дають спокійно працювати сновидцу. Відв’язатися від подібних персон дуже складно, особливо якщо вони — безпосередні начальники.

Воші і комарі

Побачені уві сні воші трактуються як докучливі домочадці або близькі родичі, які сидять на шиї, не бажаючи робити власних спроб для забезпечення своїх потреб.

Якщо сняться ці воші в волоссі, це означає, що наяву доведеться розсьорбувати проблеми близьких людей, від яких не дочекаєтеся подяки.

Сонник Странніков попереджає, що тиснути вошей — до конфлікту з нахлібником в результаті якого він залишить вас у спокої.

Сновидіння, в якому вас долають комарі, розшифровується як присутність в життя ворожих і уїдливих людей, які спеціально отруюють життя.

Якщо приснилося, що комарі перебували на тілі, значить, незабаром доведеться зіткнутися з критикою і засудженням з боку свого оточення, плоди якої доведеться довго розсьорбувати.

Аналогічний сон може означати появу суперників як в любові, так і в бізнесі, які хочуть відібрати все те, що належить сновидцу.

Мухи

Якщо сняться мухи, сюжет уособлюють докучливих і наданих персон, від яких практично неможливо відв’язатися.

Приснився укус комахи може означати наяву серйозне захворювання, лікування якого буде тривати довго.

Якщо уві сні вдалося вбити істота, значить, вийде уникнути хвороби або захворювання пройде досить швидко.

Сонник Езопа впевнений, що личинки комах обіцяють відкритий конфлікт з людиною, який мітить на ваше місце.

Сонник комахи, до чого сниться комахи уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: