Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник куряче м’ясо, до чого сниться куряче м’ясо уві сні

Куряче м’ясо уві сні може передвіщати як радісні події, благополуччя, сюрпризи, ділові успіхи, так і стати попередженням про проблеми, втоми, чиєїсь афері. Наш сонник підкаже,, до чого сниться сюжет з тими чи іншими подробицями.

Радісні події або дрібні втрати

Наснилося свіже, ніжно-рожеве куряче м’ясо? Мають бути радісні події, які принесуть масу позитиву.

До чого сниться купувати більшу м’ясисту курку? Сонник підказує: станеться щось приємне. Якщо ж тільки крила, стегенця — дрібні витрати, втрати. Сновидіння нагадує: треба жити не тільки сьогоднішнім днем, але і відкладати щось на майбутнє.

Просто бачити курячу тушку — вмієте навіть в дрібницях знаходити приємні моменти, радієте життя, даруєте свій оптимістичний настрій всім оточуючим.

Обробляти і готувати куряче м’ясо уві сні — власним напором, працьовитістю зможете досягти успіху.

Сонник Міллера: несподівані події

Для жінки бачити його сирим уві сні — не дуже сприятливе знамення. Сюжет віщує: при досягненні мети їй доведеться пережити безліч несподіваних подій.

Обережніше: можливі складності

Якщо перед сновидцем стоїть за обідом (вечерею) тарілка з сирої куркою — незабаром можливі складнощі на роботі. Діловим питань треба приділити більше уваги.

Наснилося бачити сире куряче м’ясо? Сонник попереджає: ваша неуважність може стати причиною проблем, причому в самих різних сферах.

Яким воно було?

Тлумачення сну враховує, яким воно виявилося:

 • Сире — слід більш відповідально вирішувати свої справи, щоб не допустити помилок;
 • Заморожене — морально втомитеся, можливі помилки, треба перечекати цей період;
 • Смажене — незначні побутові клопоти, які відберуть багато сил;
 • Варене — можливо захворювання, причому, воно може ускладнитися;
 • Копчене — з’явиться заздрісник, який бажає перешкодити вашим цілям;
 • Курка-гриль — успішні справи, удача.
 • Бережіть здоров’я і остерігайтеся афери

  До чого сниться їсти варене куряче м’ясо? Сонник пояснює: ви перебуваєте під чужим впливом, сприймаєте чужі ідеї як свої. Постарайтеся взяти паузу, більш відсторонено подивитися на речі і вирішити, чи потрібно це вам чи ні.

  Їсти варене уві сні означає: можливо нездужання, перевтома. Тому слід поберегти організм, не перевтомлюватися, відпочивати, уникаючи хронічної втоми.

  Наснилося, ніби хтось забрав з вашої тарілки шматочок вареної курки, а ви залишилися голодні? Сонник застерігає: можете стати жертвою спритної афери, коли хтось привласнить собі ваші заслуги або відіб’є завидну наречену (нареченого). Будьте пильними!

  Сюрпризи, благополуччя

  Бачити, як запікається в духовці, означає: незабаром придбаєте якусь цінну річ, про яку давно мріяли.

  Наснилося є куряче м’ясо? Сонник повідомляє: наяву сплячого чекають сюрпризи, особливо від тих, що оточують.

  Є уві сні дуже смачно приготовлену курку — досягнення багатства, благополуччя наяву, посмішка Фортуни.

  До чого сниться є її? Отримайте подарунок. Можливо, когось із родичів очікує втрата, яка для вас обернеться прибутком.

  Готували уві сні блюдо з стегенець або курячої грудки? Наяву ви спокійні, впевнені в собі і можете добитися великих успіхів на діловому терені. Але перш за все слід знайти надійних партнерів. Деталі сновидіння можуть містити підказки, які допоможуть визначити гідних кандидатів.

  Сонник куряче м'ясо, до чого сниться куряче м'ясо уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: