Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник курага, до чого сниться курага уві сні

Таємний сенс сновидіння іноді доводиться відшукувати по крупицях. Що означає, наприклад, побачити уві сні курагу? Це ніщо інше, як сушений абрикос, виходячи з чого сонники і дають тлумачення,, до чого сниться смачне південне ласощі. Ускладнює завдання те, що м’яка курага несе в собі суперечливі знаки, а суха — накладає на пророцтва відтінок печалі.

Сонник Міллера про ласощах

Курага віщує людям розважливе зближення з певною метою. Якщо приснилося є її уві сні, сонник Міллера пророкує наступне:

 • Будь-якому сновидцу — щось неприємне.
 • Чоловікові — багатообіцяючі зустрічі з дівчиною, які тільки розіб’ють серце і закінчаться ворожим розставанням.
 • Дівчині — очевидну сексуальність і безперспективні романи.
 • Якщо її їсть інша людина — байдужість або недоброзичливість навколишніх.
 • Є з великим задоволенням — до легковажного флірту, який призведе до весілля.
 • Будьте здорові

  Деякі сонники відзначають, що ще не діагностована хвороба серця може вперше дати знати про себе сновидінням, в якому людині довелося бачити, як він їсть курагу. Важко сказати, з чим це пов’язано, можливо, з її безсумнівними лікувальними властивостями, але безперечний висновок — негайно здатися до лікаря. Головне, до чого сниться, цей ароматні солодощі — звернути увагу на своє здоров’я.

  Не втратити удачу!

  Звідки уві сні з’явилася курага? Наснилося вкрасти — сонники пророкують незавидну долю, але купувати — до усмішки фортуни. До речі, і продавати її уві сні на базарі, виклавши на лотки багато яскравих плодів — знак добрий, що передвіщає зустріч зі старими друзями.

  До чого сниться невдасі купувати багато кураги? Нещасному нарешті посміхнеться щастя, у всякому разі, обставини складуться найкращим чином. Особливо сприятливі новини почує той, кому приснилось бачити багато помаранчевих сухофруктів у вихідні, з суботи на неділю. Йому вдасться проявити спритність і з вигодою використовувати ситуацію, що склалася.

  Бережіть молодість

  До чого сняться абрикоси? Сонники натякають на швидкоплинність часу. Наснилося їсти соковиті, що тануть у роті — означає передчуття зароджуються інтимних відносин, а жувати черствий урюк — пророкує тільки втрати.

  Бачити уві сні курагу для людини в солідному віці — символ багатозначний. З одного боку, він означає, що чоловік ще не те, щоб в соку, але сповнений сил і бажань. З іншого боку, пора і про старість подумати: пройде вона в самоті або в оточенні доброї сім’ї? Сновидіння не випадково, не варто недооцінювати свій важкий характер, який псує життя близьким.

  Отримайте приз

  Існує тлумачення сну, за яким свіжа курага уві сні дарує шанс зірвати хороший куш — виграти в лотерею, в конкурсі, нарешті, отримати чудовий подарунок. Пересушена обіцяє — образу, засохла, як камінь — розчарування. Сподіваємося, що в ваших мріях курага була ніжною, як зефір — тоді ви везунчик.

  Сонник курага, до чого сниться курага уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: