Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник куріння, до чого сниться куріння уві сні

До чого сниться куріння? Уві сні це символічне відображення неробства, спокою і короткочасного задоволення. Для чоловіків же це знак мудрості і спокою. Сонник докладно розповість про варіанти тлумачення сюжету.

Відпочинок або виклик?

До чого сниться куріння сигарети? Уві сні це красномовний заклик змінити життєву ситуацію або ж просто відпочити.

Сонник впевнений, що бачити прикурювання нової і цілої сигарети знаменує починання, яке незмінно принесе успіх.

Якщо в реалі у вас є гідний суперник, а в ночі довелося палити цигарки, то можете сміливо кидати йому виклик.

Розшифровка основних дій

Сонник радить згадати всі свої маніпуляції під час куріння. Від цього залежить подальше тлумачення сну.

 • Прикурювати — починання.
 • Куріння в затяжку — помилка, таємний гріх.
 • Пускати дим — гроші на вітер.
 • З мундштуком — несподіванка.
 • Бачити палаючий вогник — брехливі ілюзії.
 • Згасла — логічне завершення.
 • Гасити в попільничці — погані новини.
 • Що ви відчували?

  До чого сниться куріння сигари? Для початку варто запам’ятати, що сигара є відображенням мужності і влади, а також престижу і добробуту.

  Її куріння уві сні знаменує поліпшення ситуації, але, на думку сонника, тільки якщо захід викликав позитивні емоції.

  Якщо ж сигари викликали явне невдоволення чи розчарування, то намітилося погіршення справ і самопочуття.

  Бачити, як хтось димить цигаркою, означає, що ваш родич розбагатіє, а ви особисто поправите здоров’я.

  Тримайтеся!

  До чого сниться куріння абсолютно некурящому людині? Сонник впевнений, що вам уготовані великі труднощі і перешкоди на шляху до бажаної мети.

  Некурящому людині приснилося, що він потрапив в моторошно прокурений приміщення? Наяву трапиться приємна зустріч з давнім приятелем, але щось геть зіпсує вам настрій.

  Уточнення Міллера

  Уві сні з’явився накурений персонаж або ви самі накурились до нестями? Сонник Міллера підозрює, що за зовнішньою слабкістю ховається величезна сила волі і незвичайний талант впливати на оточуючих людей.

  Готуйтеся!

  Якщо в реальності ви курите, а уві сні приснився накурений тип, то підсвідомість буквально кричить, що пора кидати куріння.

  Якщо заміжньої дами привидівся накурений чоловік або вона сама накурено, то вдома буде грандіозний скандал. Чоловікові куріння наркотичних сумішей обіцяє великі труднощі на роботі.

  Боріться!

  До чого сниться, що уві сні ви задумали позбутися куріння? Сонник впевнений, що в дійсності вам доведеться відстоювати власні переконання і боротися з недоброзичливцями.

  Якщо в мріях вам вдалося позбутися поганої схильності, то з’являться люди, які допоможуть подолати матеріальний криза.

  Наснилося, що позбутися від старої звички так і не вийшло? На жаль, вам уготовано поразку в затіяному справі.

  Зверніться до близьких!

  Що означає уві сні відвикання від куріння? Якщо кинути палити вам вдалося легко і безпроблемно, то в реалі впораєтеся з будь-якими, навіть самими непростими проблемами.

  Якщо сновідійное відвикання було пов’язане з неприємними відчуттями, то наступний життєвий етап буде тернистий і важкий.

  Наснилося, що відмова від звички викликав справжню ломку? Сонник радить налагодити відносини з найближчими, щоб подолати негаразди спільними зусиллями.

  Сонник куріння, до чого сниться куріння уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: