Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник купола церкви, до чого сниться купола церкви уві сні

До чого сняться купола церкви? Сонник називає їх сприятливим ознакою, що передвіщає позитивні події, оновлення, хороший результат початої справи, рішення проблем. Однак іноді це бачення уві сні обіцяє неприємності, розчарування.

Має бути вдосконалюватися

Бачити уві сні золоті навершя, що вінчають храм, означає, по сонником, зумовленість майбутнього сновидіння, позитивні майбутні події.

До чого сняться купола церкви? Велика красива церква з золотими куполами вказує: попереду шлях до моральної досконалості. Коли наснилися на тлі яскравого синього неба — сплячий зустріне свого духовного вчителя, людини, якій він стане наслідувати.

Вдале завершення підприємства

Якщо вони були золоті уві сні — сплячий зможе добитися відмінних результатів, які його щиро порадують. Зараз саме час використовувати прихильність долі найбільш ефективно, тому слід зайнятися давніми або відкладеними справами, вирішити важливі питання.

Бачити красиві позолочені, з хрестами — означає: незабаром вдало завершиться якесь важливе справу, здатне принести не тільки хороший дохід, але ще й моральне задоволення. Вони були величезними? Сонник підказує: винагорода після закінчення справи виявиться вельми солідним.

Початок нового періоду і підтримка понад

До чого сняться красиві, які прагнуть вгору куполи церкви з хрестами на них? Бачення символізує вічні істини, які не піддаються модним віянням, а також заборона порушення вічних законів.

Тлумачення сну можливо наступне: це уособлення завершення старого і початку нового періоду, повного оновлення, а також сприятливого перебігу справ.

Наснилося багато наверш, що вінчають Божий храм? Можете в справах розраховувати на допомогу, підтримку згори, на яку дуже сподівалися.

Постарайтеся подолати свій егоїзм

Багато куполів уві сні — попередження. Сонник пояснює: слід оцінити власні вчинки з боку, як би подивившись на них очима інших людей. Сновидіння підказує: треба подолати власний егоїзм і прагнення до вигоди, бажання досягти її будь-якими методами. Пора навчитися рахуватися з оточуючими, цінувати їх.

Наснилося бачити падаючий? Це означає: попереду серйозні труднощі. Під загрозою опиниться ваше матеріальне становище. Тому потрібно ретельно планувати свої дії і уникати сумнівних підприємств.

Проявіть обачність

Також падаючий уві сні купол церкви, згідно сонником, попереджає про необхідність дотримуватися обережності. Прийдешні неприємності можуть завдати шкоди вашому душевному стану, порушивши внутрішню рівновагу.

До чого сниться, ніби вони горіли? Наяву задумане вами справа прогорить, скільки б не було в нього вкладено. Тому не витрачайте сили і гроші, вчасно відмовтеся від починання.

Яку церкву вони вінчали?

Сонник радить пригадати, на якій церкві ви бачили купола уві сні:

 • Великий, багатою — вирішення багатьох проблем;
 • Старовинної — керуєтеся традиціями, встановленим порядком;
 • Старої — треба по-новому розставити життєві пріоритети, оскільки зараз все невизначено;
 • Занедбаної — нестійкість морального стану;
 • Згорілої — намічені плани реалізувати не вдасться.
 • Сонник Міллера: попереду розчарування

  Наснилося бачити далеко церква з куполами? Наяву сновидец розчарується в події, яких дуже довго чекав.

  Сонник купола церкви, до чого сниться купола церкви уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: