Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник куртка, до чого сниться куртка уві сні

Наяву і уві сні куртка означає щось більше, ніж просто бажання зігрітися. Ця деталь одягу найбільш яскраво характеризує свого господаря, виявляє його ставлення до життя і самому собі. Цим правилом і керується сонник, роз’яснюючи,, до чого сниться популярний елемент чоловічого і жіночого гардеробу.

Як відомо, одяг можна не тільки носити, але і дарувати, приміряти, набувати та втрачати. Іноді вона потребує догляду або дрібному ремонті, вона також здатна морально застарівати, будучи ще практично неношені. Ці та інші сюжетні подробиці сновидінь знаходять своє відображення в тлумаченнях.

Серед найбільш значущих подробиць сонник Міллера відзначає привабливість вироби з точки зору сновидіння. Неважко здогадатися,, до чого сниться добротна, красива куртка: до удачі і всіляких привілеїв і почестей. Чого не скажеш про непоказною або неабияк поношеного куртці.

Якщо приснилося, як довелося шукати свою куртку, побачене уві сні відображає бажання захиститися, уникнути небезпеки. Чудово, якщо вдалося її знайти: стало бути, і в дійсності знайдеться вихід зі скрутної ситуації.

Способи придбання

Сонник Лоффа пояснює,, до чого сниться нова верхній одяг. Це провісник благополуччя, а заодно і символ прагнення сплячого до змін. Швидше за все, найближчим часом вдасться виправити незадовільний стан справ.

Найчастіше покупка куртки, яка дарує комфорт і виглядає цілком презентабельно, означає позитивні зміни в самооцінці сновидіння. Ви відчуєте себе впевненіше і станете господарем становища.

Якщо приснилося, що належить купити куртку для особливого випадку, наприклад, побачення, подорожі або заходи на відкритому повітрі, сновидіння відображає стан пошуку. Схоже, ви потребуєте однодумців або розуміють людей.

Коли трапляється купувати повсякденний одяг уві сні, трактування обіцяє, що в реальності має бути повною мірою насолодитися визнанням друзів і симпатією протилежної статі. Зміна гардеробу в більшості випадків сприятливий символ.

В інші руки

Вкрай небажано безповоротно втратити куртку. Якщо наснилася подібна втрата, сплячого загрожують труднощі в справах. Це не єдине пояснення,, до чого сниться даний символ. Побачене уві сні іноді означає проблеми особистого характеру.

Не рекомендується також дарувати свою куртку. Той факт, що ви вирішили віддати особисту річ з кращих спонукань, злегка нейтралізує негативну пророкування. Проте, не виключені несподівані клопоти, нерозуміння оточуючих, апатія.

Старовинний французький сонник не вважає крадіжку куртки суттєвою втратою. Якщо приснилося, що у вас вкрали цю річ, не турбуйтеся: побачене уві сні свідчить про прихильність небес. Можете покластися на удачу.

Перед дзеркалом

Якщо довелося приміряти річ, яка поки вам не належить, отже, є чужою, тлумач радить бути обачнішими: найближчим часом ви ризикуєте потрапити під чужий вплив і втратити контроль над ситуацією.

Італійський сонник Менегетті уточнює, що міряти обновки уві сні часто відображає бажання перейняти чужі культурні або поведінкові моделі.

Раз вже пощастило приміряти обновки уві сні, Еротичний сонник Данилової радить вибирати кращі з них: наяву вас в будь-якому випадку спробують звинуватити в мезальянс і прагненні отримувати бажане за всяку ціну.

Тлумачення Жовтого Імператора вважає, що звичка одягати незнайомі речі уві сні уособлює надмірна цікавість і непомірний інтерес до того, що не повинно стосуватися сплячого, які мають місце бути в реальному житті.

Кенхерхепешефа, давньоєгипетський сонник фараонів, досить оригінально тлумачить,, до чого сниться зняти з себе куртку. Передбачення повідомляє про дипломатичному вирішенні, яке допоможе припинити давню суперечку.

З чужого плеча

Сонник мандрівника попереджає, що приснилися уві сні чужі шати часом символізують звички, хвороби і невдачі законного власника, які можуть дати про себе знати в реальній дійсності.

Якщо уві сні привернув увагу ладо скроєний чоловічий сюртук, сучасне тлумачення рекомендує подумати двічі, перш ніж взяти на себе додаткові обов’язки. Через надмірну завантаженість не залишиться часу і сил на романтичні відносини, що позначиться на них не кращим чином.

До чого сниться куртка коханого чоловіка, розповість Старовинний англійський сонник Зедкіеля. Приснилося віщує невиправдану ревнощі з боку партнера.

Сонник Хассе стверджує, що все,, до чого сниться дитяча курточка, віщує зручну життєву позицію і здатність вирішувати сімейні негаразди в свою користь. Якщо сновидицей пощастило шити її своїми руками, доля подарує спадкоємця.

Кольорові рішення

Згідно з тлумаченням сонника, синя колірна гамма символізує прийдешні випробування, які, втім, не повинні лякати або засмучувати сновидіння. Навпаки, випаде чудова нагода згадати, що світ не без добрих людей.

Сновидіння, в якому фігурує блакитна куртка, віщує, що вас в черговий раз не підведе інтуїція. Уміння вчасно скоригувати плани позбавить від небажаної компанії.

Якщо приснилися бірюзові шати, побачене уві сні закликає до обачності. Зараз не час витати в хмарах, так як висока ймовірність збитків і втрат.

Палітра зелених відтінків означає надії сновидіння на процвітання і щастя. Здійснити їх допоможе зустріч з дивовижною людиною, який надасть потужну підтримку, як мінімум, моральну.

Життєрадісна жовта куртка обіцяє фінансовий успіх, який сновидцу неодмінно захочеться відзначити в урочистій обстановці. Сонник не бачить жодної причини відмовляти собі в розвагах.

Нерідко чорна куртка уві сні виявляється передвісником короткочасної розлуки з родиною, розставання з кимось із близьких. Ця подія кілька засмутить сплячого.

Якщо уві сні довелося бачити в білому себе, приснилося означає завершення певного етапу, після чого життя вже не буде колишньою. А ось жінки і діти в білих куртках віщують радісні події.

Фасон по сезону

Якщо наснилася зимова куртка, сонник обіцяє, що вам випаде можливість продемонструвати свій достаток і заодно вишуканий смак. «Аляска» з хутром підкреслює значення сновидіння. Єдине, чого слід побоюватися — це заздрість оточуючих. Несприятливим знаком вважається бачити себе в хутрі серед літа.

Коли на вас уві сні надіта шкіряна «косуха», сонник обнадіює, що в реальній дійсності ви в цілковитій безпеці. Можете відкинути страхи і сумніви.

Якщо куртка нарочито коротка, і це явно не дизайнерський задум, сплячого можуть дорікнути в недотриманні правил хорошого тону, а також в меркантильності. Не виключено, що жінці-сновидицей належить поступитися суперниці.

Одяг, що вимагає відходу

Тлумачачи, до чого сняться старі одежинки, Східний сонник змушує задуматися. Символ свідчить про те, що друга половина замишляє похід наліво.

Порвана куртка віщує обман і закликає до обережності в спілкуванні з незнайомцями. Також рвана куртка попереджає про підрив репутації через легковажності і зайвої відкритості.

Китайський тлумач Чжоу-гуна стверджує, що якщо верхня частина вашого костюма лисніє, незабаром у вас з’явиться високопоставлений покровитель.

Добрим знаком вважається брудна куртка, догодила в прання. Сновидіння віщує позитивні зміни, в більшості випадків пов’язані з заробітком.

Сонник куртка, до чого сниться куртка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: