Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник курити, до чого сниться курити уві сні

Почали палити уві сні? Задумалися,, до чого сниться сигарета? Тоді приготуйтеся дізнатися нову інформацію. Але перед цим не забудьте відновити деталі. Сонник стверджує, що саме вони визначають зміст сновидіння.

Пол курця

Наснилося, що курить дівчина? Це означає ваше легковажність і прагнення до дозвільному способу життя. Якщо ж леді зі свого сну ви знаєте в реальному житті, то ми не покладайте на неї великих надій. Сучасний сонник попереджає, що дана особа не виконує своїх обіцянок.

Чоловік, що палить — хороший знак. Таке бачення символізує додаткову підтримку. Особливо якщо використовуються дорогі марки.

Розкурювання наркотичних речовин

Курити уві сні траву, означає отримати в недалекому майбутньому глузування. Універсальний сонник радить бути більш уважним до свого оточення. І зважувати кожен крок.

Якщо сниться, що замість тютюну — конопля, то, швидше за все, у вас є стійке бажання забутися і піти від дійсності. Безумовно, щось в цьому житті не дає вам спокою.

Куріння в нічних мареннях косяка означає те саме, що і розкурювання конопель. Людина, якій сниться такий сон, хоче відключитися і забути про труднощі.

Кількість диму

Курити і не відчувати запаху — до відчуття безвиході. При цьому Сонник Езопа стверджує, що велика кількість диму — знак надмірної самовпевненості.

Якщо приснився чоловік, який курить і пускає занадто багато білих ароматних клубів, значить, насправді він робить дуже сильний вплив і навіть тиск на кого-небудь. Чим більше в сновидінні було серпанок і чим важче було дихати, тим важче його натиск.

Курити сигару, кальян

Пояснення,, до чого сниться подібне, дає і Шеремінская. Сонник Шеремінской повідомляє, що якщо ви в своїх нічних мріях курили сигару, то в реальності всіляко прагнете до розкоші і багатства. Те, чи зможете досягти бажаного, залежить лише від вас.

Якщо уві сні замість сигари був кальян, то доведеться зіткнутися з неприємностями в подорож. Сучасний сонник попереджає — не варто довіряти попутників.

Пояснення сну Міллером

Міллер вважає, що курити уві сні, значить, зіткнутися зі складнощами під час досягнення мети. При цьому окультист попереджає: боятися обіцяних труднощів не потрібно. Якщо докласти зусиль, все вийде і вирішиться.

Якщо приснився палить незнайомець — це не найприємніший знак. Найімовірніше, наяву доведеться зіткнутися з плітками та інтригами. Сонник Міллера рекомендує тримати вухо гостро.

Якщо хлопець курить і видихає дим прямо в обличчя, то в реальному житті у відносинах можуть наступити складності. Якщо ж хлопчина вам пропонує покурити разом з ним, то він налаштований доброзичливо.

Різні тлумачення

Курити уві сні можуть як завзяті любителі тютюну, так і прихильники здорового способу життя. І якщо в першому випадку такі бачення не несуть особливого смислового навантаження (без додаткових елементів), то в другому вони мають на увазі труднощі, сумніви і тривогу.

Якщо приснилося, що ви викинули недопалок, то незабаром відкинете дрібні, незначні справи. Якщо ж берете вже розпочату цигарку, то повернетеся до старих, незакінченою занять.

Брати цигарки з повною пачки можуть ті, у кого незабаром намічається зустріч з близькими в людному місці. В принципі, такий сюжет не віщує нічого поганого. Універсальний сонник його вважає сприятливим.

Сонник курити, до чого сниться курити уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: