Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник курка з курчатами, до чого сниться курка з курчатами уві сні

На думку різних сонників, курка з курчатами може означати, як достаток і комфорт, так і сімейні клопоти. Щоб розібратися,, до чого сниться квочка з виводком, згадайте, що ця «пухнаста компанія» робила уві сні: клювали корм, спали, а може просто бігали по двору — з цими подробицями буде легше отримати точні і правдиві тлумачення.

Сонник Міллера

Якщо ви бачите уві сні курку з курчатами, то можете бути спокійні. Нічого поганого такий сюжет не пророкує, так як означає він радість і затишок родинної оселі, а так же посиденьки в колі родичів.

Примарилась голосно і довго кудахчущая несучка, кудкудакання якої вам нагадує вам якогось конкретного знайомого? Це бачення означає проблеми, пов’язані з висловлюваннями цю людину. Не приймайте на віру все, що він говорить, інакше «підхопите» на неприємності.

Колір несучки

Дуже важливо, в тлумаченні сну про курку з курчатами, пам’ятати їх забарвлення. Ну, або який колір домінував, якщо зграйка була різномастої. Ось, до чого сняться різні відтінки пір’я, за версією тлумачів:

 • Чорна квочка з виводком наснилася — до сумних подій, засмучення, сварок;
 • Білий колір пір’я уві сні переважав — до радості і безтурботності;
 • Руда курочка «привела» в вашу мрію своїх ципляток — до вдалого придбання;
 • Бачити в сновидінні форель — до вдалою, хоч і ризикованою угоді або до виграшу.
 • Курячий «пологовий будинок», як символ поповнення сім’ї

  Якщо уві сні ви побачили, як з курячих яєць вилуплюються пташенята, і обов’язково бажаєте дізнатися, до чого таке сниться, то зверніться за підказкою до сонником Ванги. За версією даного тлумача, бачити уві сні, як вилупилися курчата пищать і ховаються під маминим крилом — знак швидкого поповнення в родині. Особливо це актуально для жінок, які давно мріють про спадкоємців.

  Наснилося, як тільки що вилупилися пташенята, бігають по двору в пошуках їжі? Чекайте приїзду бажаних гостей, радує сонник Езопа.

  Турботлива матуся — ознака клопоту

  До чого сниться квохчущая курка з курчатами, заклопотано снують по вулиці? Незабаром ви будете здивовані рішенням важливого питання, що стосується ваших дітей, пророкує Східний тлумач. Особливу увагу на дане сновидіння слід приділити батькам дівчаток.

  А ось, на думку Циганського сонника, якщо вам приснилася кудахчущая курка з курчатами, шукає черв’ячків і жучків для свого виводка, то слід бути готовим до клопотів і турбот, які доставлять вам домочадці.

  Пернаті сторожа, або Бережіться обману!

  Якщо вам приснилося, що курка з курчатами нападає на сторонню людину, який перебуває у двір, то не сподівайтеся на допомогу, яку вам запропонує малознайомий чоловік. Він не стримає обіцянки і тільки підведе вас, попереджає сонник Білого Мага.

  Бачити, як квочка уві сні відганяла ворогів від свого виводка? Хтось, зацікавлений в тому ж, у чому й ви, спробує вам нашкодити, але ви зумієте розпізнати розставлені пастки і вийти переможцем, пророкує сонник пастора Лоффа.

  Сонник курка з курчатами, до чого сниться курка з курчатами уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: