Сонник курка і півень, до чого сниться курка і півень уві сні

Курка і півень символізують сімейне життя, майнові суперечки, порядок в домі, достаток і багато гостей. Сонники стверджують, що велике значення має той факт, кому вони наснилися. Незаміжньої дівчини сновидіння обіцяє забезпеченого залицяльника, а людям, які давно в шлюбі — обіцяє прибуток і бариші. Зрозуміти, до чого сняться домашні птахи, можна, виходячи з їх дій уві сні.

Цікаві трактування з сонника Міллера

Американський психолог асоціює півнячі сімейство з домівкою. Чим більший і спокійніше пернаті, які наснилися, тим здоровішими і щасливішими буде сім’я сновидіння. До того ж його сонник докладно описує, до чого сняться домашні птахи заскучавшим хлопцям, дівчатам.

Отже, бачити уві сні, як кури:

 • Клюються — до з’ясувань відносин, пристрасним сценам ревнощів;
 • Тікають або наздоганяють — до гостей, пишного торжества;
 • Кудахчут, кукурікають — до прибутку, появи потомства;
 • Чинно прогулюються по двору — до благополуччя в родині.
 • Суджений вже близько

  Червоний півень з куркою, який топче її і намагається утримати уві сні — означає появу впевненого в собі партнера. Сонник Нострадамуса віщує дівчині зустріч з сильним чоловіком, який зможе її забезпечити і захистити. Особливо добре, якщо наснилися великі і доглянуті пташки.

  Знайомство з гідним партнером, вагома допомога від вищого керівництва, старших родичів — саме те, до чого сняться червоний півень з куркою. Ідеально, якщо довелося уві сні бачити, що він її наздоганяє, топче і навіть клює.

  Будьте щедрими — навколишні це оцінять

  Якщо приснилося, що півень топче курку, а вона тут же несе яйця — чекайте великого прибутку. Сновидіння означає початок комфортного періоду життя, коли стануть доступними речі, про які раніше доводилося тільки мріяти.

  Бачити бігають по двору пернатих — до суєти, довгим переговорів з людьми, від яких залежать майбутні проекти. Якщо тварини бігали за вами уві сні — будьте готові проявити увагу близьким. Тлумачення сну зводиться до того, що доведеться задовольняти їхні матеріальні потреби. Сонники стверджують: коштів на ці цілі буде досить.

  Насолоджуйтесь здоров’ям і щастям рідних

  До чого сняться курка і півень, а поруч з ними виводок курчат, добре пояснює Ванга. Сімейні клопоти припадуть до душі всім домочадцям. Спільна справа зміцнить і без того, дружний союз. Крім того, можливе поповнення. При цьому не обов’язково з’явиться новонароджений. Ймовірно, з вами разом житимуть інші близькі родичі, або увіллється новий член родини, шляхом шлюбу з ким-небудь з рідних.

  Сучасні сонники стверджують: якщо пернаті при цьому голосно кудахчут, кукурікають уві сні, значить, в будинку готується торжество і зустріч з друзями. Радісні події обіцяють принести багато позитивних емоцій, душевних переживань.

  Сонник курка і півень, до чого сниться курка і півень уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: