Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник курник, до чого сниться курник уві сні

Бачити уві сні сідала, курник — до домашніх клопотів, організації урочистостей, сімейних свят. Сонники обіцяють холостякам і незаміжнім дівчатам хвилю нових, вельми міцних відносин. Щоб дізнатися,, до чого сниться кудкудакання і переполох в пташиному царстві, згадайте подробиці сновидіння і уважно вивчіть тлумачення сну.

Курник в сонник Міллера

Відомий американський психолог вважає, якщо приснився сідало з курми, півнем — домашніх турбот вам не уникнути. Сімейні проблеми посипляться, як з рогу достатку. І вирішувати їх доведеться саме вам. У своєму сонник він дохідливо пояснює, до чого сниться:

 • Збирати яйця-до прибутку і різкого підвищення доходів усіх домочадців;
 • Півень — прийшла пора показати, хто в домі головний;
 • Несучка — до урочистостей, весіль, ювілеїв;
 • Лисиця в курнику — до появи шахрая в вашому оточенні.
 • Приготуйтеся до виграшів

  Бачити уві сні курник, збирати яйця — означає, виникнення нових джерел доходів. Дивіденди в цьому місяці перевершать очікування. Біле пір’я, що літають по двору з курми — до стабільності і достатку.

  Всі, кому приснилось, що довелося збирати яйця з гнізд кількох несучок одночасно, можуть розраховувати на масу сюрпризів — доля вирішила порадувати вас пристойними фінансовими винагородами. Сонники пропонують прислухатися до власної інтуїції і зробити відповідні вкладення в прибуткові проекти.

  Пліток не минути

  Кудкудакання, яке доноситься з курника і заглушає пісні петухаво сні, означає народження пліток і цілого витка інтриг навколо особистого життя сновидіння. Сонники попереджають, що довіряти свої секрети небезпечно навіть друзям.

  Сімейні пари зіткнуться з появою в їх житті розлучниць, які будуть будь-який спосіб домагатися своїх цілей. Особливо, якщо приснилася розкудкудакалась курка. А ось, до чого сниться бойової глава курятника, можна зрозуміти по його оперення і поведінки в сновидінні.

  Не пропустіть загрозу

  Якщо приснився переполох в курнику, викликаний хижаком, що не прогавте в своєму оточенні людину, яка здатна нашкодити інтересам важливої ​​справи. Сонник Ванги пророкує плутанину в життя.

  Лиса, краде курчат уві сні з курника, означає появу підлабузника і підлесника. Крім того, сновидцу слід уникати авантюр, уважно перевіряти документи перед їх підписанням, щоб не потрапити в «лапи» шахраїв.

  Вперед, до створення сім’ї

  Бачити яскравий хвіст господаря курника уві сні, його важливе хід перед несучками — до виникнення нового залицяльника з серйозними намірами. Якщо приснився пожежа, що бігає квочка з курчатами — будьте готові до великого і пишного торжества. Сонники попереджають: доведеться витратитися на проведення весілля, ювілею або іншого радісної події.

  Дівчатам, засиділися в наречених, надійде пропозиція створити сім’ю від поважної людини, а вся рідня візьметься за підготовку заходу — це саме те,, до чого сниться пожежа, що бігають по курятнику курчата, курки і паніка.

  Сонник курник, до чого сниться курник уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: