Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кури, до чого сняться кури і що очікувати найближчим часом?

Достовірно дізнатися до чого сняться кури допоможе безліч сонників. І нехай їх передбачення часом суперечливі, головне, згадати деякі подробиці сну і тоді трактування буде мати єдине значення. Пропонуємо вам дізнатися значення сну кури.

Короткий зміст:

Основні значення

До чого сняться кури?

Курка у багатьох асоціюється зі слабким інтелектуальним розвитком і вузьким кругозором. Але те, до чого сняться кури, до таких асоціацій не має ніякого відношення. Домашня птиця уві сні часто є символом дуже сприятливим.

Український сонник. Сонник кури — дуже хороший символ, що передвіщає дружні посиденьки в сімейному колі, або навіть довгоочікуване поповнення сімейства, якщо сновидіння побачила жінка. А якщо ця жінка заміжня, але не планує народжувати, то сон просто попереджає про радість та щастя, які прийдуть у її родину.

Якщо ви побачили курей і півня, який ганявся за птахами, то в сімейному житті настане розлад, сварка, спровокована чоловіком. Якщо ж квочка гналася за півнем, то все трапиться з точністю до навпаки: сварку спровокує дружина.

Побачити уві сні курей, які несуть яйця, Український сонник інтерпретує по-різному для різних статей. Для самотньої дівчини це пророцтво про щасливе кохання, а для хлопця — знак отримання великих грошових коштів.

Кури голосно кудахкають — передвістя далекої, але приємною дороги. Можливо, вам доведеться їхати по роботі у відрядження. Особливо вірним буде це передбачення, якщо птахи були коричневими.

Згадуємо деталі

Чорні кури уві сні попереджають, що незабаром вам доведеться пожертвувати своїми інтересами і планами заради іншої людини. Але цей вчинок не залишиться непоміченим, в результаті все складеться набагато краще, ніж ви очікуєте.

Як попередження про небезпеку власної оселі інтерпретує сонник те, до чого сняться руді кури. Будьте обережні з вогнем, а краще — перевірте стан електропроводки, не виключені нещасні випадки через пожежі.

Білі кури є передвістям весілля, як для чоловіка, так і для жінки. Якщо вони вже пов’язані узами шлюбу, значить, весілля буде у знайомих або дітей.

Ви общипували курей уві сні? Це є символом того, що вам потрібно змінитися. Сон говорить про те, що ви — дріб’язкова і жадібна людина, яка піклується лише про свою вигоду, при цьому не соромлячись «йти по головах» заради поліпшення свого добробуту. Будьте обережні або змінюйтесь, попереду чорна полоса, у якій ви отримаєте «по заслугах».

Бачити уві сні тушки курей є відображенням вашого внутрішнього стану. Ви закоренілий оптиміст, і можете знайти привід для радості і веселощів, навіть там, де інші сидітимуть склавши руки.

Ви повинні побоюватися за своє життя, якщо вони побачили уві сні дохлих курей. Особливо несприятливий такий сюжет, якщо квочки лежать під відкритим небом, розкладаючись, і виділяючи поганий запах.

А от за Китайським сонником мертві кури є хорошим символом, що передвіщає позбавлення від різних проблем і турбот, щасливий період життя.

Годувати курей уві сні сниться до зустрічі із доброю і душевною людиною, яка стане вашим другом.

Якщо ви побачили уві сні, що кури клюють зернятка, то інтерпретація Китайського сонника є позитивною — вас чекає поліпшення матеріального життя. Крім збільшення добробуту це сновидіння обіцяє приємні заняття на дозвіллі.

Курка клюнула вас уві сні? Це явне попередження: остерігайтеся відкрито висловлювати свою думку, якщо вона різко відрізняється від точки зору інших. Навіть якщо ви вважаєте себе правим, висловлювання, кинуте не подумавши, може принести в майбутньому багато проблем.

До чого сняться смажені кури? Якщо робота, яку ви ведете вже тривалий час, стала просуватися все повільніше і повільніше, можете забути про такі проблеми. Такий сюжет віщує істотне зрушення справи з мертвої точки.

Для вагітної жінки ловити курей уві сні є пророкуванням того, що у неї народиться дівчинка.

Для чоловіка така картинка означає виникнення складної життєвої ситуації, з якої він навряд чи зможе вийти переможцем. Швидше за все, труднощі будуть пов’язані з конфліктністю і нелагідністю самого сновидіння.

За Циганським сонником бачити уві сні багато курей — ознака прибуття гостей здалеку. Але якщо таку картинку уві сні спостерігала заміжня жінка, то це віщує нудні клопоти, які виникнуть зовсім несподівано і так само несподівано завершаться.

Якщо кури несуть яйця уві сні і при цьому висиджують їх, то всі ваші надії виправдаються, варто лише трохи потерпіти і почекати.

Якщо курочка не підходить до знесеного яйця — остерігайтеся неправдивих чуток і пліток, які здатні надовго зіпсувати репутацію.

Коментарі відвідувачів

Лідія

Минулого тижня мені наснилися кури, що бігають у мене по квартирі. Одразу почала шукати значення цього сну, адже він точно про щось попереджає. Знайшла кілька пояснень і для себе вирішила, що це або до клопотів або ж до гостей. Виявилось, що очікувало мене два в одному, завітали і родичі без попереднього дзвінка і клопотів мені завдали, адже я була зовсім не готова до їхнього «приїзду-сюрпризу». По великому рахунку клопоти ці були більш приємні, ніж обтяжливі, тому все добре.

Жанна

Уві сні на мене напала курка і кілька раз дзьобнула. Я в решті-решт від неї відбилась. Прочитала, що цей сон попереджає про небезпеку висловлювати свою думку, отже, буду тримати язика за зубами. Тим більше, на роботі у нас зараз йдуть гарячі спори про те, за кого голосувати, люди просто з розуму сходять і не розуміють, що всі політики – це свині, які рвуться до корита і всі вони будуть лише брехати та красти… Коротше, сон є попередженням і я його зрозуміла.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: