Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник курка — до чого сниться?

Сонник Ванги

Якщо вам приснилася курка, то це означає, що у вашому будинку будуть якісь приємні клопоти, турботи. Велика здорова курка з красивим оперенням говорить про те, що вас чекає щасливе сприятлива життя. Якщо сниться курка разом з курчатами — чекайте приємних сюрпризів, радості у своїй сім’ї. Коли сниться не одна, а кілька курок, то чекайте гостей. Вони можуть приїхати провідати вас несподівано, негадано.

Багато курей говорить про те, що скоро вам доведеться важко попрацювати, перш ніж досягти якогось результату (в роботі, сім’ї). Сон, де ви годуєте курей, віщує несподіваний, але дуже приємний сюрприз або подарунок. Ще цей сон може означати те, що ви зустрінете і поговоріть з людиною, якого так довго чекали і бажали побачити.

Сон, на який варто звернути увагу: курка вас клює. Слід задуматися про свої сімейні проблеми і спробувати їх ліквідувати незабаром. Тому що такий сон може принести в будинок чимало проблем і непоправності. Ванга вважала, що якщо вагітній жінці сниться курка, яка ходить по вулиці одна, то у майбутньої матері народиться дочка. Є ще один варіант тлумачення цього сну: до вас приїде далека родичка і ви чудово проведете з нею час.

Сімейний Сонник

Їсти уві сні курку може означати швидку добру звістку. Квочка з курчатами значить багато клопоту, пов’язаних з сім’єю, дітьми і родичами. Курка, що сидить на яйцях — прибуток, удача і великий інтерес. Зокрема, гравцеві в азартні ігри такий сон може передвіщати хороший куш. Квохтанье курки почути — збиратися в далеку дорогу, який зовсім не до душі. Сипати зерно курям — зустрітися з чудовими людьми, які в майбутньому можуть стати надійними партнерами в бізнесі.

Півня і курку бачити разом, для сімейних пар означає великий скандал, для неодружених — уважніше ставитеся до своєї другої половинки, можливо, що вона вам не вірна. Бачити мирно сидять на сідалі курей — щасливі подружні будні. Кричущих і метання курей в курятнику бачити — скандал і занепокоєння в рідному домі. Стояти в центрі бентежних і кричущих курей — бути у веселій і галасливій компанії. Побачити, що курка заходить в ваш будинок — скоро буде нежданий гість. Багато зерна і клюють курей — до швидкого прибутку.

Сонник Лонго

Курка і яйця сняться до розбіжностей з дітьми або молодшими членами сім’ї. Якщо курка з яйцями або з курчатами сниться заміжній жінці в ніч на вівторок — вона завагітніє. Мертва курка обіцяє фінансову втрату. Сира курка, куряча тушка, сниться до подарунка. Вбивати курку — самому собі завдати шкоди своєю поведінкою.

Відварене куряче філе сниться до хвороби, яка укладе в постіль. Готувати курку самому — до бідності і самотності. Смажені кури сняться до необхідності розважати когось розмовами. Можлива тривала поїздка. Є м’ясо курки уві сні — до нового знайомства. Курка клюнула — будете дуже шкодувати про чимось не зробленому вчасно.

Сучасний Сонник

У сновидіннях курка віщує прання або дощову погоду. Якщо снилася курка, що бігає по двору, то вас чекають клопоти: до вас заявляться неждані гості, і вам доведеться розважати їх. На четвер курка сниться до того, що вам доведеться проявити пильність і обережність, так як аферисти не сплять і можуть залучити вас в сумнівні підприємства. Сон на неділю нагадує, що ваш язик може стати вашим ворогом, і тому вам слід притримати його за зубами. У ніч на понеділок курка сниться до появи непереборних перешкод. Здолати їх ви зможете тільки за підтримки з боку.

Сонник Міллера

Якщо наснилася курка, це повідомляє про майбутнє поповнення в сімействі або ж про зустрічі у вас в будинку, які наповнять душі всіх їх учасників приємними емоціями. Якщо курка сокоче і своїм кудкудаканням нагадує вам про якусь людину з вашого близького оточення, то в реальному житті не беріть в голову слова цієї людини, не сприймайте їх занадто серйозно. Тому що вони можуть засліпити ваш розум і ви зробите неправильний вибір, а потім будете шкодувати про це.

Французький Сонник

Купити курку — стати багатим і щасливим. Є куряче м’ясо — варто звернути увагу на своє здоров’я, можливі проблеми. Квочка з курчатами уві сні означає сімейне благополуччя і щастя. Бачити, як курка несе яйця може означати щасливе любовний зв’язок або роман. Кричущу курку бачити і чути її голос — неждана не приємно дорога. За куркою біжить півень — остерігайтеся свого найближчого оточення.

Сонник Мандрівника

Курка — жінка, дружина, мати. Кури — господарські турботи, клопоти. Сидяча на яйцях — очікування з користю, терпіння, надія. Знесла яйце — помилкові чутки. З курчатами — радість в будинку. Сіра, чорна — скандали в домі; нещастя з родичами. Біла — одруження, любов, наречена. Як їжа — подарунок; є — сімейні сварки; любовний акт.

Англійська Сонник

Якщо селянин чи той, хто має справу з землею побачить уві сні курку, це для нього означає посуху, неврожай або загибель посівів. Для інших побачити уві сні курку може означати велике горе. Для закоханих — ваша друга половинка зрадить вас, змінить або виїде назавжди.

Ісламський Сонник

Курка це легковажна, дурна і красива дівчина. Спіймати уві сні курку, значить, чесно заробити гроші. Зарізати курку, значить, переспати з незайманою. Збирати уві сні курячі пір’я — до грошей, які будуть витрачені розумно.

Сонник Хассе

Купувати курку — будете щасливі; є — мають бути турботи про здоров’я; з курчатами — у вас буде власна сім’я; несучка — до щасливого кохання; кудкудакання — до дороги; тікала від півня — значить, вам не варто довіряти приятелям.

Сонник Фрейда

Курка символізує ваше небажання мати дітей. У фізіологічному плані курка може символізувати фригідність або холодність сновидіння, його надмірну пасивність в ліжку.

Сонник Менегетті

Цей образ є символом жінки «клюють», «гадя», і здатної «знести» таке «яйце», яке буде для суб’єкта сюрпризом, причому вкрай неприємної властивості.

Сонник Цветкова

До візиту випадкової гості; велика кількість — до гостей, грошей.

Еротичний Сонник

Курка обіцяє поповнення сімейства і щасливі відносини.

Китайський Сонник

Курка сидить на яйцях — віщує велику радість.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: