Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник крокодил — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Крокодил для нас завжди був дивовижним тваринним. Тому тлумачі снів приписували його поява уві сні найрізноманітніших причин. Існує версія, що побачити крокодила уві сні і зрадіти — знак того, що дівчина отримає вигідну пропозицію про заміжжя.

Взагалі ж, крокодил — грізне і небезпечна тварина. Якщо що — про кривду. Тому, звичайно, побачити його уві сні — знак загрози зіткнення з небезпечним ворогом, який може заподіяти вам багато болю і неприємності, а то і позбавити життя. Іноді такий сон означає, що близькі друзі зрадять вас, після чого ви взагалі перестанете вірити людям. Часто такий сон служить вказівкою на те, що в ваших справах ви допустили помилку, і ваші вороги не забудуть скористатися нею, щоб стерти вас в порошок.

Перебувати уві сні в небезпечній близькості від крокодила означає, що ви будете втягнуті в неприємну історію, небезпечну поганими наслідками. Особливість такого сну полягає в тому, що в ситуації, про яку йде мова, вам доведеться розраховувати тільки на свої сили. Побачити його в зоопарку — знак того, що скоро ви можете опинитися в незвичайній ситуації. Іноді такий сон пророкує далеку подорож. Якщо вам присниться, що крокодил збирається напасти на вас, то вороги збираються посміятися над вами.

Езотеричний Сонник

Побачений в вашому сні крокодил, зазвичай є символом ненадійного людини в вашому оточенні. Будь-які дії в вашому сновидінні, найчастіше пов’язані саме з цією людиною. Годувати крокодила уві сні, може обіцяти покращення відносин з цією людиною, але ненадовго, так як він знову буде здатний на зраду. У разі нападу крокодила, варто очікувати сварки або сварки з цією людиною, в наслідок якої він постане в правдивому світлі, а ви можете зіпсувати відносини з вашими близькими.

Сон з крокодилом на афіші чи вуличному стенді, застерігає вас. Можливо ця людина намагається ув’язати вас в темні справи, ви повинні вчасно це розпізнати. Якщо у вашому сні, ви бачите крокодилів під час бійки — це знак, що поруч з вами два безсердечні людини, в відносини між якими вам не варто втручатися. Крокодил разом зі своєю жертвою, може означати, що ви станете очевидцем жахливої ​​події, але нічого не зможете змінити.

Англійська Сонник

Такий сон — це символ хитрого, підступного ворога і заклик до обережності. Також він говорить про будь-який прихованої, грізної, ворожою по відношенню до вас силі. За її вини ви можете стати жертвою нещасного випадку. Крім того, сон про крокодила може означати неприємності для тих людей, які були присутні в вашому сні. Однак несприятливий значення сну пом’якшується, якщо ви тварина уві сні вбили.

Сновидіння про крокодила говорить про лукавство — вашому або людини з вашого кола спілкування. Сон може свідчити про ваше бажання відразу в декількох життєвих сферах мати стабільну, міцну основу. Крім того, він говорить, що ви вмієте добре пристосовуватися до обставин, володієте гнучкістю або, щонайменше, ще тільки хочете мати більш гнучкий характер.

Сонник Міллера

Якщо приснився крокодил, таке сновидіння попереджає, що друзі, яких ви вважали найближчими, вас у чомусь обдурять, причому чекати цього залишилося недовго. Додатково до цього вороги стануть переводити причіпками більше, ніж раніше. Йшли по спині крокодила — значить, вас чекають неприємності, з якими ви будете справлятися самостійно і наполегливо, і у вас це вийде. Сприймайте дане сновидіння як застереження проти прояву в бесідах з людьми надмірну відвертість.

Сучасний Сонник

Крокодил уві сні — символ підступності з боку найближчих друзів. Побачивши цей сон-застереження, уникайте зайвої відвертості в спілкуванні з людьми. Йти по спині крокодила передвіщає неприємності, з якими ви будете наполегливо і небезуспішно боротися. Якщо сниться водойму, повний крокодилів — це до зради з боку тих, кому ви повністю довіряли, причому вас же ще і виставлять винною стороною. Також це може означати небезпечне оточення.

Ісламський Сонник

Ворог, а сила або слабість ворога буде знаходитися у відповідності з силою баченого крокодила. Якщо Ви побачите уві сні крокодила, Вам також наяву належить спілкування з брехливим торговцем або представником влади. Вбити крокодила, значить, наяву Вам, можливо, вдасться уникнути в майбутньому великих неприємностей і залишитися цілим і неушкодженим. Якщо крокодил же уві сні затягнув Вас в воду, то Вас можуть затримати охоронці порядку.

Сонник Хассе

Ви знаходитесь серед недобрих людей. Якщо вам привиділася ваша боротьба з крокодилом, з вашої подальшої перемогою, то це означає, що ви дуже завбачливий людина, і незабаром, під час вирішення якихось проблем, це зіграє вам на руку. Йти від переслідування крокодила — це дуже добрий знак! Ви можете подолати труднощі, або знайти своє місце в цьому житті.

Сонник Лонго

Якщо у вашому сні, ви побачили крокодила або алігатора — це обіцяє вам насування загрози. У тому випадку, якщо крокодил був дуже тьмяного і темного кольору — вам слід уникати спілкування з темношкірими, або чорнява людьми, в найближчому майбутньому. Можливо ці неприємності виходять від них.

Сонник Лоффа

Крокодил в вашому сновидінні, показує вам, що ви перебуваєте в залежності від неблагополучного людини. Якщо ж ви побачили очі крокодила, це попереджає вас про можливий обман. Але якщо ви, вчасно це зрозумієте, то це принесе вам невелику вигоду.

Сонник Ванги

Крокодил — це застереження від насуваються небезпек і зрад. Якщо ваші близькі або знайомі, уві сні вступають в сутичку з крокодилом, попередьте їх, можливо їх життя також в небезпеці.

Еротичний Сонник

Сон про крокодила означає, що вас зрадить ваш коханий. Якщо ви йдете по спині крокодила, такий сон застерігає вас від зайвої відвертості з коханим, від якого можна чекати зради.

Сонник Цветкова

У вас буде багатий наречений.

Сонник Мандрівника

Начальник, залицяльник.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: