Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кролик — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Якщо вам снився кролик, загнаний в кут, то наяву доведеться підтримати близьку людину, якого сильно образили. Кролик, який уві сні перетинає вашу дорогу, пророкує нещастя. Кролик сниться до розмови з начальством, в якому ви не виявите своїх професійних якостей і втратите вагу в його очах. Якщо він вам присниться на п’ятницю, то фатального падіння не станеться, так як ви знайдете можливість виплутатися із ситуації і відновите своє добре ім’я. Якщо сниться, що кролик перетворюється в вашого знайомого, то, швидше за все, ви володієте компрометуючої його інформацією, і він боїться її розголошення. Постарайтеся не виїжджати за чужий рахунок.

Езотеричний Сонник

Білі кролики сняться, в основному, до удачі, до сімейного та фінансового благополуччя, до кращих змін. Сни з рудим кроликом сняться в більшості випадків до кращих змін, до перебудови життєвих принципів. Руді звірята можуть снитися також до удачі у всьому — в любовних і сімейних справах і кар’єрі. У сновидіннях з пушистиком чорного кольору зазвичай присутня якась попередження про небезпеку. Взагалі вважається, що побачити чорного кролика уві сні, значить, в реальності зіткнутися з негативом, який по більшій мірі загрожує добробуту сновидіння.

Сонник Ванги

Сни про кроликів можуть говорити як про доброго ознаку, так і про погане. Наприклад, білі віщують вірність коханої людини, гармонію в родині або щасливу зустріч, є знаком романтики. Чорні, навпаки, приносять збитки, хвороби, руйнування і сіють смерть (якщо ви берете чорного кролика на руки). Кролики незвичайної, нехарактерною для них забарвлення прогнозують несподівані зміни.

Сонник Менегетті

Є відображенням здоров’я в психологічній сфері, при якому в той же час починається період застою і знецінення особистості. Кролики надзвичайно плідні істоти, і тому образ кролика може виражати страх сексуальної неадекватності, бажання або страх бути батьком. Якщо чоловік бачить жінку, доглядає за кроликами, то це відчуття, що вона сексуальна і бажання володіти нею.

Англійська Сонник

Приснилися кролики — це провісники вашого швидкого переїзду до великого міста, де вас чекає щасливе подружжя. Ще одне значення цього сну — реалізація всіх планів в діловій сфері, перемога над конкурентами, процвітання тієї справи, якою ви займаєтеся. Заміжнім жінкам кролики сняться до додатку сімейства.

Сонник Міллера

Приснилися кролики — дуже добрий знак, оскільки він обіцяє, що ваша життєва ситуація різко і суттєво зміниться в кращу сторону, зокрема, збільшаться ваші доходи. Білі кролики — символ вірності. Побачити пустуючих навколо бешкетних кроликів — діти будуть для вас джерелом радості.

Сонник Фрейда

Кролик, як і заєць, відображає внутрішні страхи суб’єкта з приводу відносин з протилежною статтю. Винуватцем переживань є на рідкість ревнивий характер. Запам’ятайте, що ревнощі і недовіру можуть негативним чином позначитися на будь-яких відносинах і привести до розриву.

Французький Сонник

Білий кролик сниться до успіху, чорний — до розладу через чиєїсь немилості до вас. Убивши кролика уві сні, ви забезпечуєте собі в реальному житті якийсь збиток або втрату, проте якщо вдалося покуштувати в сновидінні його м’яса, довго будете хвалитися відмінним здоров’ям.

Китайський Сонник

Бачити кролика — символ допомоги від знайомого. Спіймати кролика або бачити його біжить — до благополуччя і щастя. Чоловік підійшов до вас з кроликом на руках — будьте уважні, щоб не стати жертвою шахрая. Вбити кролика — до втрати фінансового джерела.

Сонник Лоффа

Бачити уві сні кролика означає, що ваші справи будуть швидко просуватися вперед, ви зможете спритно виходити зі сформованих складних ситуацій, навколо будуть тільки добрі люди і всі ваші починання будуть закінчуватися тільки удачею.

Сімейний Сонник

Бачити його уві сні — знак прибутку або знахідки, особливо якщо він білого кольору. Чорний кролик уві сні — передвісник прикрощів, сірий є символом марних надій. Дивіться тлумачення: Тварина.

Сонник Хассе

Приснився кролик — вам збираються нашкодити фальшиві друзі; є його — до благополуччя; білий сниться до радості; чорний — до смутку.

Еротичний Сонник

Якщо уві сні ви бачили білих кроликів, то ви завжди каже правду в своєму улюбленому, який залишиться вам відданим до кінця.

Сонник Мандрівника

Символ плодючості, сексуальності; роль жертви, ніжна, слабка, вразлива, незахищена частина сновідящего.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: