Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник купатися — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Купання в чистій воді символізує в сновидінні очищення совісті, звільнення від непотрібного, наносного, вступ в новий період життя. Купатися в брудній воді — сон до нездорової, обману, нечисту совість. Брудна вода — завжди поганий знак уві сні.

Дуже важливим моментом є ваше відчуття комфорту. Припустимо, купання в крижаній воді в сновидінні може мати абсолютно протилежне значення в залежності від того, подобалося вам це робити чи ні. Наприклад, сновидіння, в якому ви пішли взимку купатися в крижаній воді на Різдво, прямо вказує на очищення душі, період оновлення, а сон, в якому сплячий виявився в ополонці або під крижаним душем проти своєї волі і відчував вкрай негативні відчуття, говорить про прийдешню стресовій ситуації, переляку, шокуючою новини.

Не завжди приємно купатися і в гарячій воді уві сні. Одна справа — виявитися в гарячій ванні з морозу, і зовсім інше — після виснажливого перебування на спекотному пляжі. У першому випадку сон відображає теплі відносини, дружню підтримку, допомогу, участь, в другому — небажаний надлишок уваги, занадто нав’язливе вторгнення в особисте життя.

Якщо уві сні ви купаєтеся в солоній воді — це здоров’я і заспокоєння нервової системи. Додаткова інформація — місце, де ви це робите. Купатися в солоній воді в море або в ванній — відновлювати свої сили в природних умовах або за допомогою лікувальних процедур і медикаментів.

Купання дитини уві сні вказує на прагнення до лідерства, вищості. Сниться, що діти купаються самостійно, але в присутності сплячого, значить наяву він намагається утримати контроль над якоюсь ситуацією. Якщо дитина, купати якого ви збиралися уві сні, відмовляється це робити, сплячий буде відчувати протидію з боку тих, серед кого він прагне лідирувати. Крім цього, сон може вказувати на наявність деяких проблем з особистою гігієною.

Купання з коханою людиною сниться до розставання з ним, вода в цьому випадку — символ забуття. Якщо при цьому вам обом довелося уві сні купатися в бруді — розставання буде негарним, скандальним, із взаємними образами.

Ісламський Сонник

Викупатися уві сні і надіти на голе тіло одяг, нову для вас — якщо ви були при владі і втратили її, то чекайте, вона вже ось-ось і повернеться в ваші колишні руки. Купатися в новому одязі — прикрощі та тривожність ваша згине в порожнечу, а одужаєш. Після купання бачити, як ви одягнули на себе речі, які не підходять під один-одного зовсім — тривоги-то зникнуть, але з’явиться якась потреба, яка не дасть вам спокою. Обмивання здійснювати, але до кінця його не закінчив — справи, які ви так старанно вели не будуть вами закінчені і цілі, так і не будуть досягнуті.

Купати не на самоті або здійснювати обмивання — та річ, що раніше ваше була, більше вашої не буде, тому як вкрадуть її у вас. Обмивання провести і молитву почати виконувати уві сні — тривоги підуть і забудуться, Всевишньому потрібно подяку віддати. Якщо обмивання зробить той, кому це зовсім не дозволено — відчуває тривоги і турбується про щось бажає звільниться від цих почуттів, але йому так і не добитися бажаного.

Сонник Ванги

Дивитися як ви самі купаєтеся уві сні — звинувачення, які на вас впали помилково незабаром будуть зняті. Бачити, як купаються незнайомі люди — у вас з’явитися явна можливість налагодити мости з тими, хто пішов з вашого життя, але був дуже дорогий або ж з ким ви в не особливо приємних відносинах.

Багато що залежить від того, наскільки чиста вода в якій купається людина, будучи сплячим. Чиста вода, в якій видніються навіть найменші мешканці — сприятливий символ, зазвичай означає одужання, спокій і зняття клопоту. Темна, брудна, неприваблива вода — погані зміни в житті сплячого, які спричинять ще гірші наслідки. Купатися будучи одягненим — стежте за вашим станом здоров’я, над вами нависла загроза серйозної хвороби, яка тягне жахливі наслідки. При купання від вас відлітає безліч бризок — удача буде йти з вами рука об руку в усіх справах і починаннях, ви буде вкрай щасливі і задоволені собою.

Сімейний Сонник

Купатися уві сні — знак занепокоєння або небезпеки, пов’язаної з отримання грошей або вигоди. Перепливати уві сні якийсь водойму і успішно завершити плавання означає, що ви досягнете бажаного. Якщо ж уві сні ви з півдороги повернетеся назад, то і в житті ваша справа закінчиться тим, що, почавши його, з якихось причин ви не зможете довести до кінця. Іноді такий сон віщує нещасний випадок або навіть смерть того, хто плив.

Купатися оголеним в чистій воді уві сні — знак насолод, задоволень, приємних зустрічей. Якщо вам присниться, що ви плаваєте уві сні разом з вашим коханим, то скоро вам доведеться розлучитися з-за обставин, які від вас не залежать. Купатися в проточній воді уві сні — знак перешкод в справах і порожніх клопоту. Якщо ж вода уві сні буде пінитися або здійматися, то вас чекають серйозні випробування. Дивіться тлумачення: Море, Озеро, Човен.

Сонник Хассе

Приймати купання будучи в ванні — хвороби і тривоги підуть геть. Купатися в кімнаті — дружина / чоловік ваші будуть вкрай гарні і дуже багаті. У річці купатися — ви раптом відчуєте приплив сили і волі, досі небаченим. Якщо вода була мутна — незначні зміни торкнуться вашого становища; тепла водиця — вигідну пропозицію або угода чекає вас. Купатися в одязі — спадок вас зустріне несподівано. Купати власні ноги — ви знайдете відмінне господарство, якому позаздрить кожен.

Сонник Міллера

Купатися в спокійній воді — Вашу радість ніщо не затьмарить. Нещасний випадок у воді — зустріч з нещирим людиною, який прикинувшись доброзичливим, спробує використовувати Вас в корисливих інтересах. Плавання чи купання приносить Вам задоволення — успіх; Ви несподівано починаєте тонути — Вас відвідає почуття незадоволеності; для дівчини — купатися з подругою-спортсменкою — скоро Вас хтось полюбить за Ваш легка вдача, а друзі будуть крізь пальці дивитися на Ваше кокетство.

Езотеричний Сонник

Сон, в якому сплячий купається означає очищення. Воно може бути пов’язано з докором сумління, яке довгий час не дає спокою. Якщо Ви купаєте когось уві сні, то незабаром відбудеться прощення. Купання дітей — знак того, що Вас пробачать за давню образу. Купання старих — символ очищення Вашої душі від образ, які довго мучили. Якщо уві сні Ви купали своїх ровесників, то це знак Вашої провини в тих обставинах, в яких Ви звинувачуєте інших людей.

Еротичний Сонник

Купатися у ванній обіцяє сонником серцеві переживання молодим людям. Також дане бачення говорить про те, що сновидець ставить надто високі вимоги для своїх рідних і близьких. Заміжній жінці такий образ може позначати подружню невірність.

Англійська Сонник

Купатися в чистій воді — до багатства. У брудній — до хвороби або крадіжці. Купатися в теплій воді і відчувати, що вона почала стрімко остигати — такий сон говорить, що той, хто лежить може втратити повагу в суспільстві.

Сонник Цветкова

Купатися в річці — успіхи / удача в ваших справах. У ванні — розчарування. Закохані, які разом купаються — несподівана розлука, яка повалить в шок обох.

Сонник Мандрівника

Задоволення (якщо вода чиста).

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: