Сонник купити шубу, до чого сниться купити шубу уві сні

Такий бажаний для жінок атрибут краси й елегантності уві сні, обіцяє її власниці виконання бажань, успіх в робочих моментах і сімейну ідилію. Але не завжди приснився образ має позитивні трактування. Сонники впевнені: якщо вам довелося купити шубу, то очікуйте неприємні сюрпризи. Так, до чого сниться хутряна покупка?

Про фінансове становище

Тим, кому трапилося купити шубу уві сні, сонник Майя обіцяє стабільне фінансове становище, матеріальне благополуччя. Загальний снотолкователь тлумачить,, до чого сниться покупка цього хутряного виробу, швидкої прибутком, видобутої облудою або нечесним шляхом.

Позбавтеся від скутості

Наснилося, що довелося купувати уві сні шубку, означає, по сонником Фрейда, що ви занадто закомплексовані і невпевнені в собі, тому дуже важко відкриваєтеся і йдете на контакт з малознайомими людьми. Доктор нагадує, що не всім людям може бути цікава ваша особисте життя.

Тим, кому уві сні довелося бачити себе в хутряній обновці, доктор Фрейд радить німого розкріпачитися. Можливо, ваша скутість є наслідком давніх комплексів або інтимних потрясінь.

Не відбулася покупка

Сонник Езопа цю верхній одяг вважає не тільки символом багатства, розкоші, але і облуди. Розглядати вітрини магазинів або міряти кожушок з натурального хутра, але так і не придбати його, означає обмануті надії.

Бачити дитину, що набувало уві сні «доросле» розкішне виріб з хутра — до зустрічі з людиною, яка сильно перебільшує свою значущість. Чоловікам приснився образ обіцяє спілкування з людиною, яка явно не «дотягує» до займаної посади.

Деталі нічного бачення

Сучасний сонник стверджує, що тлумачення сну в більшій мірі залежить від того яку шубу купити:

 • Норкову — обіцяє багатство, почесті, високий соціальний статус;
 • Лисячу — до швидкого спілкування з дволикий особливої;
 • Песцеву — віщає про появу шанувальника;
 • Соболину — знайомство з авторитетною людиною.
 • Дорогий подарунок

  В езотеричних снотолкователе є роз’яснення,, до чого сниться купити шубу чоловікові. Якщо таке придбання послужить подарунком для коханої, значить, спляча людина відчуває до обраниці найщиріші почуття і наміри.

  Бачити, що придбали собі норкову кожушок, означає, що в реальному житті ви віддаєте перевагу домагатися своїх цілей хитрістю і лукавством, викликаючи в оточуючих враження порядної і успішної людини.

  Сонник Міллера про амбіції

  Якщо приснилося, що купуєте норкову шубку, то згідно доводам психолога, це говорить про завищені амбіції, бажання приховати свої справжні почуття, мотиви, емоції.

  Про вигідні пропозиції

  Молодій дівчині, якій уві сні довелося купити шубу з рук багатою леді, сонник пророкує зустріч із заможним чоловіком. У реальному житті доведеться робити вибір: або роль коханки одруженого мужика або гордість і незалежність.

  А ось, до чого сниться купити шубу у циганки? Таке придбання вважається символом обману і підлості. Снотолкователь радить уважно придивитися до близьких людей, саме серед них ховається лукава особа з меркантильними інтересами.

  Сонник купити шубу, до чого сниться купити шубу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: