Сонник купити туфлі, до чого сниться купити туфлі уві сні

Уві сні вдалося купити туфлі? Ви маєте непогані шанси на те, щоб залагодити справи або здійснити якийсь проект. До чого ще сниться цей сновідних сюжет? Сонник впевнений, його значення безпосередньо залежить від другорядних деталей.

За Міллеру

Наснилося, що вам пощастило купити туфлі, які ідеально підходять за всіма параметрами? Сонник Міллера пророкує: далі піде виключно сприятлива смуга в житті. Для чоловіків це ознака підвищення зарплати, для жінок — любовного роману.

Дохід або конфлікт?

До чого сняться нові туфельки? Вони гарантують стабільне зростання доходів. Але якщо покупка наснилася в ніч на п’ятницю, то прийдешній конфлікт принесе вам ще одного недоброзичливця.

Якщо жінці уві сні пощастило придбати нові туфлі, то скоро вона познайомиться з людиною, який в недалекому майбутньому стане її чоловіком.

Але іноді сонник радить насторожитися: нові, але надто химерні і модні черевики символізують зайву безтурботність і довірливість, що загрожує обернутися бідою. Взагалі дивна обушка уві сні відображає настільки ж неоднозначні обставини наяву.

Розшифровка особливостей

Сонник нагадує: в цьому конкретному випадку все тлумачення сну повністю базується на особливостях і колір моделі.

 • Блискучі — успіх, поліпшення становища.
 • Рвані, старі — невдача.
 • Гостроносі — цілеспрямованість.
 • З тупими носами — невпевненість.
 • Кришталеві — перспективи, виконання мрії.
 • Спортивні, похідні — подорож, поїздка.
 • На шнурках — хвороба, сварка.
 • Уві сні купити туфлі для домашнього використання означає, що ви ризикуєте зробити прикру помилку.

  Для холостого чоловіки покупка повсякденних, але зручних туфель символізує одруження, для заміжньої матрони — абсолютну необхідність виконувати волю чоловіка.

  Чи задоволені чи ні?

  До чого сниться, що трапилося купити туфлі на високих підборах? Сонник вважає, що цей сюжет має таку ж неоднозначну інтерпретацію.

  Спочатку модель на високих підборах знаменує уві сні готовність до глобальних змін. Але бачити обушка на тонкій шпильці гірше. Це ознака того, що ви явно переоцінюєте власні можливості.

  Придбання виробів на низьких підборах символізує радість, стабільність і небажання що-небудь міняти.

  Якого кольору?

  Наснилося, що ви прикупили чорні туфельки? Якесь справа принесе повне задоволення. Крім того чорні вироби обіцяють чиюсь смерть, серйозне непорозуміння і розлуку.

  Взуття білого кольору, як запевняють сонника, уві сні знаменує швидке знайомство або тривалий союз. Іноді бачити білі туфлі означає, що ви скоро поміняєте місце проживання.

  Сюрприз!

  До чого сниться, що ви придбали червоні туфлята? Сонник вважає, що в надмірно пристрасних відносинах пора поставити крапку. Адже вони лише висушують вас і позбавляють внутрішньої сили.

  Червоні черевички уві сні також гарантують вихід у світ, незначні інтрижки і серйозні претензії.

  Наснилося, що пощастило купити туфлі, а в підсумку вони виявилися різні? Майбутнє обіцяє вам масу сюрпризів якісно різні. І ще — без вірного помічника ви навряд чи зможете втілити те, що задумали.

  Не пропустіть!

  До чого ще сниться придбання взуття? Якщо уві сні раптом виявилося, що обушка має явно більший розмір, ніж потрібен вам? На жаль, ваші надії не виправдаються. Бачити занадто тісні, маленькі туфлі — до помилкового рішення або висновку.

  Якщо під час нічного шопінгу вам так і не вдалося купити туфлі, то сонник впевнений: наяву ви явно проґавите відмінний шанс виправити поточні проблеми.

  Сонник купити туфлі, до чого сниться купити туфлі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: