Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник купувати продукти, до чого сниться купувати продукти уві сні

До чого сниться, що довелося купувати продукти харчування? Уві сні це добрий знак, який обіцяє сновидцу достаток, благополуччя і достаток. Однак сонник впевнений, що додаткові деталі можуть кілька коригувати кінцеву трактування.

За Міллеру

Пан Міллер, наприклад, стверджує: купувати продукти буквально означає, що вам доведеться зробити якийсь вибір і різко змінити спосіб життя.

Успіх або очікування?

Наснилося, що ви придбали багато всякої їжі, і це викликало бурю захоплених емоцій? Справи підуть успішно, а побут налагодиться.

Бачити їстівні припаси і відчувати уві сні сильне почуття голоду — дещо гірше. Це ознака того, що бажане здійсниться ще не скоро.

Як правильно тлумачити

До чого ще сниться, що трапилося купувати продукти? Тлумачення сну повністю базується на різновиди товарів, їх якості, свіжості, вишуканості.

Сонник вважає, що з огляду на ці незначні нюанси можна робити дуже правдиве пророцтво. Однак пам’ятайте, це бачення іноді буває перевертнем.

Так надто дорогі делікатеси і велика кількість їжі лише символізує мрії і ілюзії. Тоді як помірний продуктовий набір уві сні навпаки обіцяє достаток і відсутність серйозних неприємностей.

Розшифровка по виду і смаку

До чого сниться покупка продуктів багатого чоловіка? Це сновидіння може попереджати про значні збитки і навіть розорення. Бідному сонник гарантує моральне задоволення при стабільному положенні.

Бачити продукти рослинного походження (овочі, фрукти, крупи) завжди краще, ніж м’ясо або рибу. Гірка їжа обіцяє надходження добрих звісток, солодка навпаки — погані новини.

Наснилися солоні вироби? Уві сні вони повідомляють, що розбагатіє родич, а прісні обіцяють одноманітність і розчарування.

Готуйтеся до випробувань!

Наснилося, що довелося особисто купувати продукти в магазині? Сонник вважає, що настають великі зміни, пов’язані з матеріальною стороною життя.

Бачити повні продуктові полиці в магазині означає, що в прийдешньому життєвому етапі вам уготовано процвітання і успішність.

Якщо ж в магазині уві сні полки порожні або продукти явно зіпсовані, то саме час приготується до випробувань і труднощів.

Де купили?

Крім того сонник впевнений, що трактування має безпосередню залежність від місця, де довелося купувати продукти.

 • У м’ясному відділі — хвороба, нещасний випадок.
 • У молочному — подвійте сили і енергію.
 • В овочевому — отримаєте гроші відразу з декількох джерел.
 • У вино-горілчаному — занепад сил.
 • У гастрономі — побачення, зустріч.
 • У супермаркеті — великі витрати.
 • І пам’ятайте, якщо наснилося, що ви прийшли купити хліб в відділ м’ясних товарів, а рибу — в овочевий, то явно перебуваєте на межі емоційного зриву і негайно потребу у відпочинку.

  Буде радість!

  До чого сниться, що ви купували молочні продукти? Сонник вважає, що ви цілеспрямована людина, яка досягає успіху, використовуючи власні сили.

  Вдалося придбати свіже молоко? Наяву трапиться велика сімейна радість. Кисло молочні товари знаменують занепокоєння і переживання.

  До приємних клопотів

  Що значить, уві сні купувати продукти і готувати з них різні страви? Сонник впевнений, що вам належить серйозно поклопотатися, але турботи доставлять вам задоволення.

  Довелось самостійно готувати обід? Отримайте масу задоволення від спілкування з друзями.

  Сонник купувати продукти, до чого сниться купувати продукти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: