Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник купувати весільну сукню, до чого сниться купувати весільну сукню уві сні

Вийти заміж мріє кожна дівчина, і вже з ранніх років маленькі модниці уявляють собі, як будуть виглядати на «головному святі життя». Саме тому, не варто дивуватися, якщо уві сні вам довелося купувати весільну сукню: для одних — це відгомони минулих подій, для других — мрії про щастя. Але, до чого ж сниться наряд нареченої, а так само його вибір і придбання, точно дадуть відповідь тільки сонники.

Сонник Міллера

Досить категоричний і простий в своїх тлумаченнях сонник відомого психолога Густава Міллера. На його думку, якщо дівчині приснилося, що вона купує весільну сукню, то це пророцтво обов’язково збудеться і в реальності.

Ось тільки слід врахувати деякі нюанси бачення: красиве і стильне платтячко означає приємні зустрічі, а ось, якщо уві сні ви бачите, що обзавелися позбавленою смаку або зіпсованої річчю — то такі мрії можуть означати розрив відносин.

Ексклюзивна штучка, як символ приємних моментів

Трактування сну, в якому вам приснилася покупка дорогого вінчального гардероба, порадує сновидицей: вас чекає радість і щастя. Бачите уві сні, що ви з подругою вирушили в модний бутік за покупкою наряду для одруження — до приємної зустрічі з інтелігентним і розумним людиною.

А ось,, до чого сниться покупка вінчального вбрання не тільки для себе, але і для подруги, яка запрошена бути свідком, підкаже сонник пастора Лоффа. Якщо ви бачите, як разом з подружкою доглядаєте і купуєте весільну сукню та аксесуари, особливо дорогі, можете цілком довіряти їй в реальному житті — вона вас не зрадить і не підведе.

Річ у стилі «Second hand», або Не помиліться з вибором!

Вам приснилося, що зібралися купувати весільну сукню, що було у використанні? Обов’язково придивіться до свого обранця, рекомендує сонник Мандрівника. Цілком ймовірно, що ви не до кінця вивчили свого майбутнього чоловіка.

Нехитре і зрозуміле тлумачення сну пропонує Весняний сонник, пояснюючи,, до чого сниться придбання одягу для весілля у подружки: зверніть увагу, якщо костюмчик не викликає у вас захоплення, то вас чекає сварка з цією дівчиною через її заздрості.

Оригінальний «прикид» — знак сюрпризів

Наснилося, що ви купили для власного одруження маленьке чорне плаття «Chanel» і такого ж кольору фату — до неприємних сюрпризів. На подібному туалеті наполіг наречений? Він засмутить вас своєю поведінкою, пророкує Циганський сонник.

Бачити уві сні, що ви вибрали для весілля купальник — ознака нових відкриттів і захоплень. А якщо, йдучи до вівтаря, ви почепили на себе банний халат — будьте готові до примх долі, особливо, якщо халатик був яскравого забарвлення.

Колір одягу

Бажаючи з’ясувати детальніше те,, до чого сниться придбання вбрання для вступу в шлюб, пригадайте, будь відтінку він був уві сні:

 • Червоний обіцяє вогонь у відносинах;
 • Рожевий — до ніжності і любові;
 • Бачити чорне платтячко — до нещастя радіє
 • Білий туалет нареченої пророкує щирість почуттів;
 • Яскрава або строката забарвлення обіцяє веселощі.
 • Сонник купувати весільну сукню, до чого сниться купувати весільну сукню уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: