Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник купувати чоботи, до чого сниться купувати чоботи уві сні

Якщо уві сні вам довелося купувати чоботи, то це говорить про те, що в реальності вас чекає подія, яка зробить ваше життя набагато легше і успішніше. Але щоб не пропустити нічого важливого і не потрапити в пастки, розставлені конкурентами, сонники рекомендують уточнити, до чого сняться різні дрібниці, які супроводжують основну сюжетну лінію.

Сонник Міллера

Згідно з пророцтвами Густава Міллера, купувати чоботи — це ознака швидких великих змін у долі сновидіння. Від того, який стан було у взутті уві сні, залежить і тлумачення сну.

Приснилася красива взування — бути добра. Вас чекає успіх, на який ви навіть не розраховували. Самотні познайомляться з другими половинками, сімейні — проживуть другий «медовий місяць», кар’єристи з радістю усвідомлюють, що їх прагнення до вершин кар’єри йде прискореними темпами. А ось, немодні і не підходять за розміром обіцяють погіршення.

Кому купили обновку

Хочете зрозуміти,, до чого сниться купувати чоботи? Пригадайте, кому саме була куплена обнова:

 • Дружину — ця людина посприяє вашому успіху;
 • Дитині — дітки будуть вас радувати;
 • Колезі — вас зблизить спільна справа;
 • Одному — чекайте допомоги від близьких людей.
 • Взуття на диво, як символ щастя

  Згідно багатьом тлумачам, купувати чоботи уві сні — позитивна ознака. Однак кожен з них по-своєму пояснює, що означає така мрія.

  Східний сонник пророкує зміну статусу в особистому житті того, хто уві сні купив собі нові чоботи. Сонник Мандрівника інакше тлумачить бачення: наснилося покупка нового взуття — символ швидкої зміни місця проживання, причому, умови значно покращаться.

  А в сонник Ванги ви знайдете таку відповідь. Бачили покупку нових чобіт? Це означає поліпшення не тільки добробуту, а й здоров’я.

  «Second Hand», або Неприємності вже близько

  Не так райдужні пояснення, пропоновані сонниками в тих випадках, коли уві сні ви купуєте чоботи, що були у вжитку. Міряти уві сні чужу взування — символ того, що ви живете не своїм життям. Ви або сильно комусь наслідує, або хтось занадто на вас тисне, примушуючи робити те, що хоче він, а не ви.

  До чого сниться міряти старі і порвані черевики, пояснить сонник пастора Лоффа: ви втомилися від усіх радощів і шукайте інші способи отримання задоволення, причому не завжди законні. Особливо погано, якщо бачите, що боти, які ви міряли були вам тісні.

  Колір: Від радісних емоцій до складних взаємин

  Якщо ви бажаєте досконально розібратися в тому,, до чого сниться купувати чоботи, то крім загального стану взуттєвої пари, зверніть увагу ще на один момент — на колір.

  Наснилися червоні чобітки? Події, наступні за цим сновидінням, викличуть сильні позитивні емоції. Червоні боти були вам замалі — не варто нав’язувати свої почуття тому, хто їх не заслуговує. А ось, якщо червоні чобітки ідеально сіли на ногу, то вас чекає щастя і радість.

  Так само зверніть увагу на приснилися білі і чорні чобітки. Бачити білу взування уві сні — ознака знайомства з цікавою людиною, чорну — до складних взаємин з коханою.

  Сонник купувати чоботи, до чого сниться купувати чоботи уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: