Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник купувати рибу, до чого сниться купувати рибу уві сні

В сонник знайдеться багато пояснень,, до чого сниться купувати рибу. Найчастіше символ уві сні сигналізує про стан здоров’я.

Дівочі мрії

Заморожену рибу уві сні сонник вважає керівництвом до дії. Для жінки-сновідіци символ означає, що зараз саме час зайнятися собою. Будь-які процедури і маніпуляції пройдуть вдало.

Це не єдине пророкування для жінки, що означає купувати рибу. Якщо сновидицей намір приготувати з неї обід для всієї сім’ї, значить, її авторитет серед домочадців досить високий.

Те,, до чого сниться закупівля рибки, може виявитися гарною новиною для жінки-сновідіци. Побачений сюжет обіцяє бажану вагітність.

Цікаво дізнатися,, до чого сниться покупка рибної продукції вже вагітною. Якщо риба називається в чоловічому роді, наприклад, лящ або короп — народиться хлопчик; а якщо в жіночому: щука або камбала — буде дівчинка.

Снотолкователь вважає недобрим знаком, якщо приснився куплений помилково зіпсований продукт. Можливі проблеми зі здоров’ям майбутньої мами і дитини.

З водойми на сковорідку

Коли уві сні пощастило купити живу щуку, наяву чекає велика удача.

До чого сниться купувати свіжу рибу, тлумачення часто пояснюють фізіологічними причинами, наприклад, відмінним самопочуттям.

Якщо наснилася покупка свіжої річкової риби, сонником найближче майбутнє бачиться прісним і повсякденним.

Якщо ж привиділося, як ви купили свіжі морепродукти, попереду багато яскравих вражень.

Льодовиковий період

Коли доводиться купувати заморожену рибу уві сні, в реальному житті не сподівайтеся на палкі почуття.

Якщо бізнесмену наснилося, що він купив заморожене риб’яче філе, дуже бажано привести в порядок поточні справи. Щось відкладене у довгу шухляду і забуте може дати про себе знати в самий невідповідний момент.

Коли купувати морожену рибу трапляється закоханої дівчини, снотолкователь каже, що пора припинити грати в холодність і відстороненість — на горизонті ось-ось з’явиться чуттєва суперниця.

Де краще купити

Якщо довелося купувати рибку в магазині, ви опинитеся в приємній компанії.

Купівля рибки в магазині символізує вдалі придбання і обновки наяву.

Купівля рибки на ринку означає прийдешній свято в реальному житті.

Сонник не рекомендує уві сні занадто довго і ретельно вибирати рибний товар. Якщо подібне приснилося, символ може виявитися передвісником хвороби.

Тлумачення роз’яснює, що означає бачити рибну продукцію на прилавку, але не мати можливості її купити. Хтось із рідних і близьких зберігає таємницю, розкриття якої викличе резонанс.

Якщо приснилося, як ви купуєте велику рибину, сонник повідомляє про безкрайніх перспективи, глобальні зміни та хвилюючих події.

Кулінарія

Те,, до чого сниться купувати копчену рибку, сонник вважає одним з найбільш сприятливих знаків. Ви отримаєте прибуток без вкладень і особливих зусиль.

Якщо купувати копчену рибу уві сні трапляється занадто часто, сонник турбується про здоров’я сплячого. Повторюваний сюжет часом свідчить про проблеми зі шлунком, викликаних сильним стресом.

Купівля солоного оселедця віщує приємну несподіванку.

Закуповувати солону рибку трапляється до радісної зустрічі, гучному тривалого веселощів.

Придбання сушеної тарані уві сні обіцяє несподіване свято.

Якщо ви замовляєте порцію смаженої риби, наяву почуєте гарну новину або цікаві плітки.

Якщо уві сні ви купуєте рибу з ікрою, насправді в ваші руки несподівано потрапить цінна інформація. Як нею розпорядитися, вирішувати вам.

Сонник купувати рибу, до чого сниться купувати рибу уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: