Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник купувати помідори, до чого сниться купувати помідори уві сні

До чого сниться купувати помідори? Таке бачення уві сні обіцяє благополуччя, взаєморозуміння в сім’ї, нове романтичне почуття, удачу. Однак в сонник можна знайти і не настільки приємні значення: перешкоди, сутички з конкурентами, фінансові проблеми.

Благополуччя, згода

Наснилося купувати стиглі, гарні овочі? Такі помідори уві сні символізують сімейне благополуччя, тому сновидіння віщує згоду зі своєю другою половинкою.

Бачити такий сюжет означає: сплячого очікує процвітання, налагодження стосунків у сім’ї, взаєморозуміння з домашніми.

Попереду нова закоханість

До чого сниться купувати помідори — червоні, красиві як на підбір? Сонник пояснює: ви відчуєте несподівану пристрасть, таємне любовне потяг. Якщо ви не дала згоду на обов’язковість — чому б не розважитися?

Приснилися червоні соковиті помідорчики обіцяють нове романтичне почуття, але не варто відразу ж кидатися в нього, як з обриву — проявіть деяку обережність.

Купувати помідори уві сні, які були великими, червоними, обіцяє, за сонником, наступ вдалого періоду. Все заплановане стане вдаватися, гроші прийдуть без зайвих клопотів.

Зіткнення з конкурентами, настирливий залицяльник

Однак бачення про їхню покупку іноді попереджає про сутички з конкурентами. Причому, сновидец може в сутичках програти. Таке тлумачення стосується професійної сфери.

Наснилося купувати помідори? Сонник попереджає: у сновідіци може з’явитися наполегливий залицяльник, який стане робити спроби домогтися її розташування. Ніякі натяки, щоб він припинив, діяти не будуть.

Можливий нелегкий вибір, перешкоди

Також подібний сюжет уві сні означає: попереду вибір між робочим і особистим. Зробити його виявиться нелегко, але той, хто лежить впорається.

До чого сниться вибирати їх? Сонник підказує: опинитеся в ситуації, коли буде важлива ваша думка. Постарайтеся не образити людину, яка ним цікавиться. Якщо думка безсторонньо — озвучте це делікатно.

Наснилося бачити, ніби купили гнилі або незрілі овочі? У справах виникне несподівана перешкода. Доведеться або перечекати несприятливий період, або звернутися за допомогою до кого-то.

Сонник дає наступне трактування сюжету про покупку помідорів для жінки: у неї є суперниця, яка прагне відбити коханого, проте він не звертає на неї уваги.

Обережніше: хтось хоче перехитрити вас

Купувати помідори уві сні на ринку — з’являться проблеми з грошима. Можливо, доведеться просити про допомогу знайомих і друзів.

Сновидіння, де ви їх купуєте, попереджає: хтось хоче скористатися вашою довірливістю. Це може бути партнер по бізнесу або колега, який збирається залишити за собою ваші напрацювання. Не втрачайте пильності, уникайте довіряти важливу інформацію комусь знайомому.

Якого вони кольору?

Тлумачення сну також враховує їх колір:

 • Червоний — будете чимось незадоволені, роздратовані;
 • Зелений — потрапите в незрозумілу ситуацію;
 • Бурий — на роботі обставини складуться небажано для вас;
 • Жовтий — невиправдана ревнощі.
 • Сонник Міллера: належить щасливе заміжжя

  До чого сниться дівчині бачити стиглі помідори і купувати їх? Це хороший знак: її чекає щасливе заміжжя.

  Сонник купувати помідори, до чого сниться купувати помідори уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: