Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник купувати плаття, до чого сниться купувати плаття уві сні

Жінки влаштовані так, що покупка чого-небудь для них — це радісна подія. Особливо, якщо ці покупки — одяг або взуття. Дівчина може годинами ходити від однієї вітрини до іншої, бродити між полицями з туфельками і чобітками, розглядати і приміряти сукні, спідниці, блузки. Для деяких поміряти обновку, покрутитися в ній перед дзеркалом, вже приносить невимовне задоволення, а вже якщо вподобана річ ще й по кишені, як тут не втратити голову від щастя?! А що якщо купувати плаття вам довелося уві сні? До чого сниться подібне сновидіння? Давайте запитаємо у сонника, вже он-то про це знає все!

Базарний день

Купувати уві сні плаття на ринку — наяву стежте за своїми витратами, велика ймовірність необдуманих і непотрібних витрат, попереджає сонник Цвєткова.

Сниться, що ви вибираєте весільний наряд на барахолці — до нездужання або печалі.

Наснилося, що ви прийшли на базар за продуктами, а купили нове платтячко — якесь непередбачене обставина змусить вас змінити свої плани.

Магазинні розпродажі

Купувати уві сні маленьке чорне плаття на розпродажі в універмазі — до знайомства з людиною, який в майбутньому може вплинути на вашу долю.

Приснився сон, в якому ви, гуляючи по модних бутіках, придбали шикарне червоне плаття — до нового роману або відновлення давніх, не до кінця згаслих почуттів, попереджає сонник Міллера.

Купувати в «Салоні для молодят» біле весільне вбрання — до розкішного подарунку від людини, якій ви симпатизуєте.

Шити на замовлення

Наснилося, що ви замовили собі пошив красивого білого сарафана в майстерні відомого кравця — знак веселощів і гарного настрою.

Сон про те, що ви купуєте плаття чорного кольору в ательє, але воно зшите не для вас, а для іншого — через те, що ви відчуваєте невпевненість в собі, ви ризикуєте накликати на себе неприємності. Любіть себе такою, якою ви є, радить Жіночий сонник.

Купувати сукню в приватному шоу-румі на подарунок подрузі або сестрі — наяву ви прагнете допомогти всім стражденним. Східний сонник рекомендує вам поберегти свої сили, вони вам ще знадобляться.

Сниться, що ви купуєте плаття весільне або для випускного вечора, яке для вас пошила знайома швачка — чекайте приходу гостей або ж самі підете в гості.

Європейський шопінг

Побачити уві сні, що ви купуєте тканину на сукню в шикарному бутику в Мілані — до веселої поїздки на відпочинок з друзями.

Купувати сукню з нової колекції відомого кутюр’є в Парижі — до романтичного побачення або визнання в любові.

Уві сні ви обзавелися дуже відвертим червоним пеньюаром, подорожуючи по Європі, — тлумачення даного сновидіння, згідно сонником Фрейда, наступне: вам не вистачає любовних пригод, і ви підсвідомо прагнете урізноманітнити своє сексуальне життя.

«Second hand»

Купувати сукню в комісіонці абсолютно нове — хтось із близьких протягне вам руку допомоги у важкій ситуації, не нехтуйте друзями, радить Осінній сонник.

Наснилося, що ви купуєте білу весільну сукню в магазині поношених речей — придивіться уважніше до коханої людини, можливо, він не той, за кого себе видає.

Сниться, що ви придбали тканину на сукню в кіоску «Другі руки» — знак обману і розчарування в своїх ідеалах.

Сонник купувати плаття, до чого сниться купувати плаття уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: