Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник купувати пальто, до чого сниться купувати пальто уві сні

Верхній одяг уві сні є відображенням характеру людини, вірніше, його внутрішнього «стрижня» і здатності протистояти труднощам. Купувати пальто в нічний мрію — це символ бажання захиститися, підказують сонники. Але для того, щоб зрозуміти,, до чого сниться придбання даної речі, варто вибудувати чітку картинку того, що наснилося, і тільки після цього звіритися з тлумачами.

Купити в магазині: пихою до громадської роботи

До чого сниться, що ви купуєте пальто в магазині? Вдумайтеся, що це був за магазин, радять сонники. Так, наприклад, покупка уві сні нового пальтечко в модному бутіку говорить про те, що ви бажаєте досягти високого становища в суспільстві.

А якщо бачите, що нове пальтечко ви придбали в дешевому магазинчику, то це означає ваше зарозумілість, яке ви проявляєте до людей.

До чого сниться, що нове пальтечко ви купуєте в салоні модного кутюр’є? Такий сюжет може означати залучення до суспільного справі, причому не з примусу, а з власної ініціативи.

Барахолка, як символ переосмислення

Нестандартна поведінка, думки, не притаманні вашому характеру і темпераменту, пророкує сновидіння, в якому ви купуєте пальто на блошиному ринку. Тлумачення сну, яке пропонує Місячний сонник даного сюжету, має змусити задуматися і переглянути своє бачення життя і по-новому розставити пріоритети.

Довго ритися уві сні в магазинчику «Second Hand», підбираючи для себе незвичайний верхній туалет — сигнал про те, що вам набридло звичне проведення часу.

Велика кількість відтінків і фасонів: Від удачі до печалі

Для розшифровки того, до чого сняться різні фасони і кольори верхнього одягу, яку ви купуєте уві сні, слід поцікавитися думкою кількох різних сонників.

Так, наприклад, Циганський сонник віщає наступне: купувати пальто чорного кольору уві сні — знак несподіваних подій. Наснилося, що ви купили коротеньке чорне пальтечко — чекайте нічних пригод. А ось, бачити уві сні довге в підлогу, та ще й з хутряним коміром — до раптового збагачення.

Для тих, хто не мислить свого життя без подорожі, радісним знаменням буде сновидіння з «участю» парки зеленого кольору.

Шикарне кашемірове манто червоних відтінків пророкує, приснився, знайомство з людиною, яка цілком здатний «розбити серце».

Розмір, або На своєму ви місці?

Наснилося, що ви прикупили пальтечко, яке на вас не сходиться? Ви чогось (або когось) дуже сильно боїтеся. Ймовірно, вам варто відмовитися від тих обов’язків, які ви на себе поклали.

А якщо бачите, що придбали напівпальто на кілька розмірів більше, то це символ завищених амбіцій і нездійсненних бажань, підказують сонники.

Пророцтва Міллера

Сонник Міллера також не обійшла стороною сновидіння, в яких довелося купувати пальто. Ось, що він пророкує:

 • Купувати пальто собі — ваша впертість вас підведе;
 • Перекупити у кого-то другого — чекайте неприємностей, які принесуть вам проблеми одного;
 • Купити пальтечко і побачити, що воно порвано — знак великої печалі і обману;
 • Втратити новеньке пальто — ви занадто пізно покаєтеся в своїх помилках.
 • Сонник купувати пальто, до чого сниться купувати пальто уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: