Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник купувати квіти, до чого сниться купувати квіти уві сні

Якщо уві сні вам довелося купувати квіти, не поспішайте забувати про це своєму видінні. Сонник вважає, що воно має дуже великий змістом. Але тільки правильна його розшифровка і додаткові деталі допоможуть зрозуміти,, до чого сниться цей цікавий сон.

Тлумачення основного елемента

Спочатку сонник рекомендує отримати розшифровку самої дії, яке є в цьому випадку базовим. Купувати уві сні — знак прийдешніх змін, свідомо обраних сновидцем.

Дуже важливо, щоб під час покупки ви віддали за неї гроші або що-небудь ще. На думку сонника, це означає, що ви «розплатилися» за своє майбутнє, тобто отримали його заслужено. А значить, будь-які життєві зміни будуть результатом ваших власних вчинків.

Місце покупки

Величезне значення в тлумаченні сновидіння має місце, де вам довелося купувати квіти. До чого, наприклад, сниться, що ви купили букет на кладовищі?

Сам цвинтар традиційно виступає символом довгого життя і відмінного здоров’я. І якщо наснилося, що квіти ви придбали саме на цвинтарі, то вважайте, що відвели серйозну хворобу або небезпека. Але тільки в тому випадку якщо уві сні букет був з живих рослин.

А ось купувати квіти штучні для покладання на кладовищі, сонник вважає несприятливим знаком. Особливо, якщо вони були восково-білі. Після того, як вам наснився такий сон, варто подбати про здоров’я і безпеки.

Купувати живі квіти в дорогому магазині — обіцяє зміна способу життя в бік поліпшення. А якщо приснилася маленька і брудна лавочка, то на думку сонника, це говорить про зворотне. Якщо ж угода відбулася на ринку або прямо на дорозі, то наяву не поспішайте робити радикальних заходів.

Сім’я і близьке оточення

Щоб зрозуміти, до чого сниться, що ви купували квіти, варто пригадати, якими саме вони були. Наприклад, живі суцвіття завжди є символом емоцій, почуттів і душевних прагнень. Штучні уві сні уособлюють лицемірство, польові — втрату, кімнатні — надію, тепличні — придбання.

У той же час кімнатні рослини сонник наділяє ще одним значенням. Уві сні вони символізують домашнє вогнище. Якщо вам випало купувати квіти в горщиках, значить і в сім’ї все гаразд. Якщо ж вони зів’яли і пожухли, то сонник настійно рекомендує негайно зайнятися своїми домочадцями.

До чого ще сниться купувати квіти в горщиках? Це вказує на деяку штучність, а значить наяву ви свідомо приховуєте свої справжні почуття і емоції. Зовнішній вигляд рослин в горщиках і дає зрозуміти, чи вдало це виходить.

Вид і колір

Неодмінно потрібно згадати, якого кольору і виду були суцвіття. Це допоможе більш точно визначити майбутнє. Наприклад, купувати білі квіти — до печалі і смутку, червоні — до пристрасті і любові, блакитні — до пізнання, чорні — до жалоби або офіційним торжества.

У свою чергу астра говорить про крах все мрій, волошки обіцяють хороші зміни, жоржини сняться до благополуччя в усьому, а герань гарантує поповнення в сім’ї. Жасмин може приснитися до закоханості, квітучий кактус — до переїзду, гіацинти — до розлуки, первоцвіт — до сварок і скандалів, а соняшник — до гарячим пристрастям.

А якщо наснилося, що довелося купувати квіти незрозумілого, але шикарного вигляду, то і життя ваше буде настільки ж яскравою і неоднозначною.

Сонник купувати квіти, до чого сниться купувати квіти уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: