Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник купувати годинник, до чого сниться купувати годинник уві сні

До чого сниться купувати годинник? Це підсвідомість уві сні попереджає, що потрібно поквапитися або навпаки змиритися з неминучим. Для розшифровки сонник рекомендує врахувати всі деталі.

Покваптеся!

Тлумачення сну сонник радить робити послідовно і почати з виду самого виробу. До чого сниться, що трапилося купувати годинники наручні? У вас явно не залишилося часу, щоб зробити щось важливе.

Також наручний годинник уві сні відображають поточні обов’язки і ділові зобов’язання, нудьгу або навпаки поспіх, побутові проблеми і турботи.

Бачити, справно йдуть наручний годинник — до налагодженій та впорядкованого ритму життя. Це ж ознака успішного кар’єрного росту.

Переможете!

Наснилися золоті годинники? Ви переможете в негласному змаганні і легко обійде конкурентів.

Уві сні вам вдалося придбати елітні золоті ходики? Не радійте, сонник думає, що вас можуть підставити найближчі друзі або знайомі.

Якщо ви купили золотий годинник, а вони виявилися підробкою, то ви познайомитеся з брехливою людиною, що носять маску респектабельності і благородства.

Цінуйте час!

Наснилося, що ви прикупили настінні ходики? Сонник впевнений, що ви абсолютно не цінуєте свій і чужий час.

Крім того уві сні це знамення доленосної події, яке принесе масу можливостей і перспектив.

Бачити настінні ходики, куплені кимось іншим — до події, яка внесе серйозні корективи в плани.

Розшифровка інших виробів

До чого сниться купувати годинник іншого виду?

 • З зозулею — до довгого життя.
 • З маятником — зверніть увагу на серце.
 • На ланцюжку — мрії не здійсняться.
 • Пісочні — до усвідомлення, що час невблаганно.
 • Механічні — до запізнення.
 • Електронні — до певного розпорядку.
 • Дорогі — до вигідного шлюбу.
 • Дешеві — до прийняття рішення.
 • Удача або зміни?

  Важливо згадати і те, де саме сталося купувати годинник. Якщо уві сні це був фірмовий магазин або спеціалізований відділ, а придбання досить дороге, то в реалі всі справи будуть розвиватися стрімко і вдало.

  Наснилося, що купувати годинник довелося в маленькому магазинчику? Сонник думає, що вам потрібно терміново зробити вибір і щось поміняти в житті.

  Бачити, що вуличний торговець пропонує явну фальшивку, означає, що найближчим часом слід відмовитися від сумнівної пропозиції.

  Проявіть відповідальність!

  Якщо вам з якоїсь причини довелося купувати годинник нові, абсолютно непотрібні. Те сонник вважає, що ви не здатні вистояти в складній життєвій ситуації, так як занадто безтурботні і безвідповідальні.

  Придбати новий годинник буквально означає, що вам слід поквапити події або навпаки проявити терпіння.

  За Міллеру

  До чого ще сниться покупка часових виробів? Містер Міллер запевняє, що уві сні це знак швидкого отримання прибутку, яка буде пов’язана з приємними емоціями.

  Сюрприз!

  Наснилася покупка годин? Сонник вважає, що ви отримаєте цінний дар або сюрприз від самої долі.

  Купівля старовинної, раритетної або антикварної речі символізує необхідність подумки повернутися в минуле і проаналізувати якесь подія або ж власну поведінку.

  Вас використовують!

  До чого сниться, що купувати годинник вам довелося в подарунок комусь? Сонник підозрює, що хтось вас безсовісно використовує в особистих цілях. Ймовірно, ви цього навіть не помічаєте.

  Купити уві сні симпатичні годинничок в подарунок означає, що через вашу схильність до ризикованих розваг можуть постраждати близькі.

  Сонник купувати годинник, до чого сниться купувати годинник уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: